Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 32 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
4001 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Geabstraheerde dame, gesigneerd, gedateerd ’98, h. 26 cm. Verkocht
4003 Image Wim Korink (1937), bronzen sculptuur, Monique met de handen achter het hoofd, gestempeld, h. 44 cm. Verkocht
4006 Image Pieter Moerenhout (1930-2018), bronzen vrouwenbuste, gestempeld, h. 30 cm. Verkocht
4009 Image Gepatineerde zamac sculptuur van een soldaat, modern, staf gebroken, h. 120 cm. Verkocht
4013 Image Bronzen sculptuur op granieten basement, Vrouwelijk naakt, gesigneerd, h. 35 cm. Verkocht
4015 Image Pierre Lumey (1948), bronzen sculptuur op stenen basement, Lente, 1986, h. 24,5 cm, chipje aan basement Verkocht
4034 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Geborgen, niet gesigneerd, afm. 26 x 40 cm, kleine chip aan basement Verkocht
4037 Image Els Spronck-Vermeeren, stenen sculptuur op stenen basement, Tortelduifjes, h. 22 cm (basement 4 cm) Verkocht
4038 Image Geert Verstappen, bronzen sculptuur op hardstenen basement, Excellence, gemonogrammeerd, afm. 98 x 88 cm, h. basement 111 cm, Herkomst: aangekocht bij de kunstenaar Verkocht
4047 Image Teun Roosenburg (1916-2004), bronzen sculptuur, Lopend meisje, signatuur onderzijde, h. 30 cm. Verkocht
4048 Image Jos Dirix (1958), bronzen sculptuur, Passion, gesigneerd, afm. 47 x 20 cm. Verkocht
4057 Image Gepatineerd bronzen sculptuur op stenen basement, Abstracte compositie, niet gesigneerd, h. 55 cm, minimale chips aan basement Verkocht
4058 Image Hank Beelenkamp (1952), hardstenen sculptuur op houten basement, Vrouwtje, h. 27 cm, Herkomst: Galerie en Beeldentuin De Keerder Kunstkamer, Cadier en Keer, 1994 Verkocht
4078 Image Bronzen sculptuur, 20ste eeuw, Narcissus, h. 38 cm. Verkocht
4079 Image Albasten buste van een jonge vrouw, gesigneerd achterzijde 'Adolphe', minimale chips, afm. 55 x 37 cm. Verkocht
4096 Image Twee bronzen kandelaars gedecoreerd met dansende putti, h. 18 cm (2x) Verkocht
4099 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Dame met mandoline in art deco-stijl, h. 21 cm, chips aan basement Verkocht
4187 Image Mogelijk Jacqueline Klinkers (1951), bronzen sculptuur op stenen basement, vrouw met gouden schild, h. 25 cm. Verkocht
4209 Image Jos Hermans (1930-2017), bronzen meermin op stenen basement, gesigneerd onderzijde, 1993, h. 9,5 cm + Waarschijnlijk Jos Hermans, bronzen reliëf op wit marmeren basement, h. 14 cm (2x) Verkocht
4216 Image Daniel de la Cruz, beschilderde papier-maché dame 'Primadonna Lady Maria', op houten basement, h. 32 cm. Verkocht
4218 Image Houten buste op houten basement (van latere datum), Filosoof, 18de/19de eeuw, met sporen van houtworm (behandeld), h. 22 cm. Verkocht
4231 Image Jos Hermans (1930-2017), bronzen sculptuur, Levensboom, gemonogrammeerd, h. 11 cm. Verkocht
4241 Image Ria Erckens (1947), gepatineerd bronzen sculptuur op stenen basement, Naakt lichaam, gesigneerd op basement, afm. 6,5 x 11 cm. Verkocht
4425 Image Jos Hermans (1930-2017), bronzen deurknop, gedecoreerd met pelikaan, gemonogrammeerd, afm. 33 x 10 cm. Verkocht
4426 Image Jos Hermans (1930-2017), bronzen fonteinornament, Twee vissen, gemonogrammeerd, afm. 56 x 37 cm. Verkocht
4504 Image Mogelijk Roland Deussen, bronzen sculptuur, Naakte torso, gemonogrammeerd 'RD', 1/8, h. 10,5 cm. Verkocht
5103 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Venus pudica, moderne kopie, h. 22 cm (h. basement 5 cm) Verkocht
5104 Image Bronzen buste naar negentiende eeuws model, 20ste eeuw, h. 40 cm. Verkocht
5574 Image Caius Spronken (1958), bronzen sculptuur op marmeren basement, Naakte dame, h. beeld 18 cm. Verkocht
5581 Image Caius Spronken (1958), bronzen reliëf met naakte dame, gesigneerd achterzijde, diam. 28 cm. Verkocht
5708 Image Marie-Andrée van Kessel, keramisch portret van een Afrikaanse man, gesigneerd achterzijde, h. 31 cm. Verkocht
5727 Image Charles Eyck (1897-1983), gepolychromeerde terracotta sculptuur, Moeder Gods met het Christuskind, enkele beschadigingen, gesigneerd, afm. 85 x 57 cm. Verkocht
6178 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Venus Pudica, nagietsel, h. 65 cm. Verkocht