Andere rubrieken: Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 32 kavels gevonden in deze rubriek.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4001 | Bronzen sculptuur op stenen basement, Geabstraheerde dame, gesigneerd, gedateerd ’98, h. 26 cm. | Verkocht | |
4003 | Wim Korink (1937), bronzen sculptuur, Monique met de handen achter het hoofd, gestempeld, h. 44 cm. | Verkocht | |
4006 | Pieter Moerenhout (1930-2018), bronzen vrouwenbuste, gestempeld, h. 30 cm. | Verkocht | |
4009 | Gepatineerde zamac sculptuur van een soldaat, modern, staf gebroken, h. 120 cm. | Verkocht | |
4013 | Bronzen sculptuur op granieten basement, Vrouwelijk naakt, gesigneerd, h. 35 cm. | Verkocht | |
4015 | Pierre Lumey (1948), bronzen sculptuur op stenen basement, Lente, 1986, h. 24,5 cm, chipje aan basement | Verkocht | |
4034 | Bronzen sculptuur op stenen basement, Geborgen, niet gesigneerd, afm. 26 x 40 cm, kleine chip aan basement | Verkocht | |
4037 | Els Spronck-Vermeeren, stenen sculptuur op stenen basement, Tortelduifjes, h. 22 cm (basement 4 cm) | Verkocht | |
4038 | Geert Verstappen, bronzen sculptuur op hardstenen basement, Excellence, gemonogrammeerd, afm. 98 x 88 cm, h. basement 111 cm, Herkomst: aangekocht bij de kunstenaar | Verkocht | |
4047 | Teun Roosenburg (1916-2004), bronzen sculptuur, Lopend meisje, signatuur onderzijde, h. 30 cm. | Verkocht | |
4048 | Jos Dirix (1958), bronzen sculptuur, Passion, gesigneerd, afm. 47 x 20 cm. | Verkocht | |
4057 | Gepatineerd bronzen sculptuur op stenen basement, Abstracte compositie, niet gesigneerd, h. 55 cm, minimale chips aan basement | Verkocht | |
4058 | Hank Beelenkamp (1952), hardstenen sculptuur op houten basement, Vrouwtje, h. 27 cm, Herkomst: Galerie en Beeldentuin De Keerder Kunstkamer, Cadier en Keer, 1994 | Verkocht | |
4078 | Bronzen sculptuur, 20ste eeuw, Narcissus, h. 38 cm. | Verkocht | |
4079 | Albasten buste van een jonge vrouw, gesigneerd achterzijde 'Adolphe', minimale chips, afm. 55 x 37 cm. | Verkocht | |
4096 | Twee bronzen kandelaars gedecoreerd met dansende putti, h. 18 cm (2x) | Verkocht | |
4099 | Bronzen sculptuur op marmeren basement, Dame met mandoline in art deco-stijl, h. 21 cm, chips aan basement | Verkocht | |
4187 | Mogelijk Jacqueline Klinkers (1951), bronzen sculptuur op stenen basement, vrouw met gouden schild, h. 25 cm. | Verkocht | |
4209 | Jos Hermans (1930-2017), bronzen meermin op stenen basement, gesigneerd onderzijde, 1993, h. 9,5 cm + Waarschijnlijk Jos Hermans, bronzen reliëf op wit marmeren basement, h. 14 cm (2x) | Verkocht | |
4216 | Daniel de la Cruz, beschilderde papier-maché dame 'Primadonna Lady Maria', op houten basement, h. 32 cm. | Verkocht | |
4218 | Houten buste op houten basement (van latere datum), Filosoof, 18de/19de eeuw, met sporen van houtworm (behandeld), h. 22 cm. | Verkocht | |
4231 | Jos Hermans (1930-2017), bronzen sculptuur, Levensboom, gemonogrammeerd, h. 11 cm. | Verkocht | |
4241 | Ria Erckens (1947), gepatineerd bronzen sculptuur op stenen basement, Naakt lichaam, gesigneerd op basement, afm. 6,5 x 11 cm. | Verkocht | |
4425 | Jos Hermans (1930-2017), bronzen deurknop, gedecoreerd met pelikaan, gemonogrammeerd, afm. 33 x 10 cm. | Verkocht | |
4426 | Jos Hermans (1930-2017), bronzen fonteinornament, Twee vissen, gemonogrammeerd, afm. 56 x 37 cm. | Verkocht | |
4504 | Mogelijk Roland Deussen, bronzen sculptuur, Naakte torso, gemonogrammeerd 'RD', 1/8, h. 10,5 cm. | Verkocht | |
5103 | Bronzen sculptuur op stenen basement, Venus pudica, moderne kopie, h. 22 cm (h. basement 5 cm) | Verkocht | |
5104 | Bronzen buste naar negentiende eeuws model, 20ste eeuw, h. 40 cm. | Verkocht | |
5574 | Caius Spronken (1958), bronzen sculptuur op marmeren basement, Naakte dame, h. beeld 18 cm. | Verkocht | |
5581 | Caius Spronken (1958), bronzen reliëf met naakte dame, gesigneerd achterzijde, diam. 28 cm. | Verkocht | |
5708 | Marie-Andrée van Kessel, keramisch portret van een Afrikaanse man, gesigneerd achterzijde, h. 31 cm. | Verkocht | |
5727 | Charles Eyck (1897-1983), gepolychromeerde terracotta sculptuur, Moeder Gods met het Christuskind, enkele beschadigingen, gesigneerd, afm. 85 x 57 cm. | Verkocht | |
6178 | Bronzen sculptuur op marmeren basement, Venus Pudica, nagietsel, h. 65 cm. | Verkocht |