Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 10 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
4494 Image Eikenhouten neogotisch reliëf, vroeg 20ste eeuw, Maria Coeli, h. 131 cm, enkele minimale beschadigingen aan de pinakels Verkocht
5496 Image Twee achterglasschilderingen, 19de eeuw, Sint Antonius en het Christuskind en Sint Franciscus ontvangt de stigmata, afm. 24 x 17 cm (met lijst 32 x 25 cm) (2x) Verkocht
5585 Image Russisch icoon, 18de eeuw, De kruisafneming en graflegging van Christus, onderzijde is afgesneden, beschadigd, afm. 36 x 35 cm. Verkocht
5718 Image Houten kerkbeeld, mogelijk Sint Amandus van Maastricht, 19de eeuw, h. 130 cm. Verkocht
5804 Image Geolychromeerde houten sokkel, gedecoreerd met putti, 19de/20ste eeuw, enkele beschadigingen, afm. 23 x 36 cm. Verkocht
5805 Image Gepolychromeerde houten Madonna, 18de/19de eeuw, beschadigd, h. 32 cm + Zegende Christus, Goa, 18de/19de eeuw, sporen van vergulding, op houten basement, gebarsten, h. 13 cm. Verkocht
5824 Image Drie bronzen/geelkoperen wierookscheepjes, 17de-18de eeuw, 1 gerestaureerd en 1 met kleine beschadiging aan voet, allen met gebruikssporen, afm. 17 x 18 cm, 8 x 15 cm en 8 x 15 cm (3x) Verkocht
5825 Image Houten lijst of altaar in de vorm van een triomfboog met getorste zuilen, faux-schildpad beschildering (sleets), enkele barsten, afm. 68 x 43 cm. Verkocht
5846 Image Drie wierookvaten, 15de/16de eeuw, tweedelig, getrapt opengewerkt deksel, twee voeten vervangen, de kettingen van twee wierookvaten ontbreken, h. 20-26 cm (3x) Verkocht
5868 Image Twee fragmenten van een koormantel, waarschijnlijk Spaans, laat 16de eeuw, geborduurd rood fluweel, gouddraad of verguld zilverdraadborduurwerk, wapenschild en zes rondelen met Bijbelse voorstellingen o.a. de Tenhemelopneming van Maria, Christus in Gethsemane, Maria tussen God de Vader en Christus, afm. 145 x 25 cm, erg sleets (2x) Verkocht