Restauratie

Schilderijen

Voor restauratie van schilderijen bevelen wij het restauratie - atelier van Peter Driessen aan. Het is gevestigd aan de Bloemenweg 19A in Maastricht. In het atelier worden werken gerestaureerd voor musea, overheidsinstellingen, particulieren, stichtingen, collectioneurs en kunsthandelaren.

Klik hier voor de website van restauratie atelier P. Driessen:

http://www.driessen-vof.nl

Zilver en Keramiek

Voor restauratie van zilver bevelen wij Dhr. J. Claessens aan.

Tel.: 0475 - 502933

Voor restauratie van keramiek bevelen wij Dhr. J. Janssen aan.

Herenstraat 21-23 (Oud Rekem)

(0032) 089718491