Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Polshorloges

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 62 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Status
4259 Image Helbi, geelgoud, 18 krt, no. 2107-10, handopwindbaar, cal. 1080, kroon doublé, diam. 34 mm, ca. 26 gram Verkocht
4273 Image Geelgouden dameshorloge, 18 krt, bezet met briljant geslepen diamantjes, tot. ca. 0,40 crt, op geelgouden schakelband, 18 krt, handopwindbaar, cal. A. Schild 1012, afm. 15 x 15 mm, ca. 44,6 gram Verkocht
4274 Image Frey, rosé goud, 18 krt, ref. 410, handopwindbaar, op lederen band met doublé doornsluiting, small seconds, kroon vervangen, afm. 20 x 22 mm. Verkocht
4275 Image Laudier Genève, geelgoud, 14 krt, quartz, op lederen band met doublé doornsluiting, Romeinse numeriek, batterij moet vervangen worden, caseback gesigneerd 'Longines', diam. 31 mm. Verkocht
4276 Image Blancpain Villeret, goud/staal, automaat, cal. 9113, op lederen band met stalen doornsluiting, met datumaanduiding en Romeinse numeriek, diam. 33 mm. Verkocht
4284 Image Lucien Piccard, platina dameshorloge, 950, kast bezet met oud Europees geslepen diamanten, singel geslepen diamanten en onyx, handopwindbaar, door Invicta Watch Co., tot. ca. 9,6 gram, afm. 22 x 14 cm. Verkocht
4285 Image Alpina, platina dameshorloge, 950, kast bezet met singel geslepen diamantjes, tot. ca. 0,35 crt, handopwindbaar, tot. ca. 6.6 gram, afm. 20 x 12 cm, Verkocht
4552 Image Timex Dorado Electric, geelgoud, 14 krt, quartz, op lederen band met doublé doornsluiting, met hidden crown, diam. 35 mm. Verkocht
4556 Image Longines Tank, verguld, handopwindbaar, cal. 9L, op lederen band met doublé doornsluiting, met small seconds, afm. 22 x 28 mm. Verkocht
4560 Image Mido Ocean Star, ref. 7167, staal, automaat, op stalen mesh band, met datumaanduiding, diam. 24 mm. Verkocht
4563 Image Omega Curvex, art deco, staal, handopwindbaar, op stalen flex band, behoeft revisie, ca. 24 x 36 mm. Verkocht
4572 Image Omega Seamaster De Ville, verguld, automaat, op lederen band met doublé doornsluiting, kroon vervangen, diam. 36 mm. Verkocht
4574 Image Zentra Chronograaf, staal, handopwindbaar, op lederen band met stalen doornsluiting, diam. 36 mm. Verkocht
4575 Image Endura Telemeter, staal, handopwindbaar, op lederen band met stalen doornsluiting, diam. 36 mm. Verkocht
4576 Image Cimier chronograaf, verguld, handopwindbaar, op lederen band met doublé doornsluiting, diam. 36 mm. Verkocht
4577 Image Cimier Sport Chronograaf, verguld/staal, op lederen band met stalen doornsluiting, diam. 36 mm. Verkocht
4578 Image Ingersoll Mickey Mouse, staal, ca. 1970, op lederen band met vergulde doornsluiting, diam. 31 mm, in origineel doosje Verkocht
4584 Image Oris GMT Diver, ref. 7639-84, staal, automaat, cal. 668, op stalen schakelband met vouwsluiting, met datumaanduiding, inclusief doos en extra rubberen band, diam. 44 mm (nieuw) Verkocht
4587 Image Zenith, geelgoud, 18 krt, handopwindbaar, op struisvogellederen band met doublé doornsluiting, diam. 35 mm, incl. doos Verkocht
4588 Image Edox Classe Royale, staal, quartz, op rubberen band met stalen vouwsluiting, afm. 43 x 40 mm (nieuw) Verkocht
4589 Image Roamer Compentence, MST staal, handopwindbaar, cal. 468, op lederen band met stalen vouwsluiting, afm. 35 x 32 mm (nieuw) Verkocht
4590 Image Bertolucci, Pulchra Maris Diver, ref. 8055, automaat, op stalen schakelband, met datumaanduiding, diam. 40 mm. Verkocht
4591 Image Rado Diastar, ref. 160.0282.3, staal/keramiek, quartz, op stalen en keramische schakelband, afm. 27 x 32 mm (nieuw) Verkocht
4592 Image Eterna Porsche Design, ref. 6500-10, titanium, op titanium schakelband, diam. 42 mm, met dag- en datumaanduiding, in doos Verkocht
4600 Image Hamilton, geelgoud, 14 krt, handopwindbaar, cal. 770, kast gegraveerd, small seconds, diam. 33 mm, ca. 20,3 gram Verkocht
4603 Image Arsa Springmaster, verguld, handopwindbaar, chezard 7400 jumping, second movement, diam. 34 mm. Verkocht
4605 Image Hamilton Electric, verguld, quartz, cal. 500A, op lederen band met doublé doornsluiting, afm. 31 x 31 mm. Verkocht
4607 Image Hamilton Flight II, heruitgave ca. 1990, ref. 6230, quartz, op lederen band met doublé doornsluiting, diam. 35 mm. Verkocht
4623 Image Hanhart, vintage chronograaf, behoeft revisie, enkele ontbrekende delen, diam. 39 mm. Verkocht
4626 Image Omega Seamaster Professional, 200 m, staal, quartz, met datumaanduiding, kroon behoeft revisie, diam. 36 mm. Verkocht
4665 Image Breitling, verguld, ref. 2526, automaat, cal. Felsa 400, diam. 33 mm. Verkocht
4667 Image Seiko Bellmatic, verguld, ref. 4006-6049, automaat, met dag- en datumaanduiding, diam. 40 mm. Verkocht
4670 Image Angelus Chronodato, verguld, handopwindbaar, met maand-, dag- en datumaanduiding, behoeft revisie Verkocht
4764 Image Arent & Van Leeuw, geelgoud, 18 krt. ref. 1324, quartz, op originele lederen band met geelgouden doornsluiting, 18 krt, diam. 25 mm. Verkocht
4765 Image Vintage chronograaf, staal, wijzerplaat gesigneerd 'Sporting', kast ges. r.b. (Plaul Breguette?), kroon vervangen, op lederen band met doublé doornsluiting, diam. 33 mm. Verkocht
4770 Image Hamilton, witgoud, 14 krt, ref. 1562, handopwindbaar, cal. 680, op lederen band met doublé doornsluiting, wijzerplaat bezet met single geslepen diamantjes, afm. 20 x 27 mm. Verkocht
4771 Image Vacheron Constantin Tank, 18 krt, op lederen band met geelgouden doornsluiting, 18 krt, handopwindbaar, cal. 1003, met Romeinse numeriek, kroon bezet met cabochon geslepen saffier, afm. 23 x 26 mm. Verkocht
4772 Image Piaget, geelgoud, 18 krt, ref. 9802D, op gouden met lederen band, handopwindbaar, met malachieten wijzerplaat (beschadigd), kaliber 9P1, uurwerk behoeft revisie, diam. 28 mm. Verkocht
4776 Image Rolex Oyster Perpetual Bubble Back, 18 krt, ref. 4486, op lederen band, automatisch, cal. 9 3/4, met small seconds, diam. 24 mm. Verkocht
4777 Image Universal Genève, geelgoud, 18 krt, ref. 111214-1, op lederen band, handopwindbaar, cal. 1105, diam. 34 mm Verkocht
4779 Image Boucheron dameshorloge, geelgoud, 18 krt, ref. B908-247, quartz, op lederen band, kroon bezet met cabochon geslepen topaas, afm. 20 x 30 mm. Verkocht
4782 Image Geelgouden dameshorloge, 14 krt, Quatre Fils, op geelgouden mesh band, 14 krt, handopwindbaar, cal. AS-1677, diam. 16 mm, ca. 22,40 gram Verkocht
4783 Image Witgouden dameshorloge, 18 krt, Jaeger-LeCoultre, op witgouden band, handopwindbaar, verborgen kroon, diam. 18 mm, ca. 20,50 gram Verkocht
4784 Image Geelgouden polshorloge, 14 krt, Longines, op lederen band, handopwindbaar, cal. 9L, met Arabische numeriek en small seconds, uurwerk behoeft revisie, afm. 20 x 31 mm, ca. 26,50 gram Verkocht
4831 Image Geelgouden dameshorloge, 14 krt, Certina, op geelgouden mesh schakelband, 14 krt, handopwindbaar, cal. 13-21, ca. 17,4 gram Verkocht
4872 Image Witgouden dameshorloge, Juvenia, 18 krt, op witgouden mesh schakelband, de kast bezet met briljant geslepen diamantjes, tot. ca. 0,50 crt, glas ontbreekt, behoeft revisie, ca. 23,7 gram Verkocht
5680 Image Van Esser, A-one, staal, ref AI-3801-170, automaat, cal. ETA-2824-2, op originele lederen band met stalen doornsluiting, met datumaanduiding, diam. 38 mm. Verkocht
5702 Image Blancpain Villeret, ultra thin, automaat, ref. 0095-1318, op gouden/stalen schakelband door Gay Frères, met Romeinse numeriek en datumaanduiding, diam. 33 mm. Verkocht
6229 Image Jules Jurgensen, geelgoud, 14 krt, handopwindbaar, op lederen band bezet met doublé doornsluiting, diam. 34 mm, uurmarkeringen bezet met single geslepen diamantjes (niet alle uurmarkeringen zijn bezet) Verkocht
6232 Image Longines, verguld, no. A53820, handopwindbaar, cal. 22L, op lederen band met doublé doornsluiting, Bréguet numerals, small seconds Verkocht