Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 18 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
1837 Image Bang & Olufsen radio, Beosound 5 met twee boxen Verkocht
4499 Image Engelse houten reiskoffer, bekleed met chroom en leder, Bond Street, London, afm. 56 x 40 x 40 cm. Verkocht
5183 Image Eikenhouten tafel, 18de/19de eeuw, afm. 75,5 x 187 x 80 cm. Verkocht
5212 Image Mahoniehouten gefineerd nachtkastje, gedecoreerd met marqueterie, o.a. rozenhout. Engeland, 19de eeuw, barst in bovenzijde blad, fineer beschadigd, er ontbreken enkele stukjes, afm. 86 x 41 x 37 cm. Verkocht
5222 Image Twee bruine lederen fauteuils, gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 101 x 85 x 70 cm (2x) Verkocht
5252 Image Gezwart houten zuil met koperbeslag, ca. 1900, gebruiks-en ouderdomssporen, h. 106 cm. Verkocht
5514 Image Jean Roulet, Le Locle, bureauklok met maanfase en drievoudige kalender, halvemaanvorm, van verguld messing, witte wijzerplaat met Romeinse numeriek, in rood lederen etui, afm. 12,5 x 25,5 x 7,1 cm Verkocht
5609 Image Engelse houten reiskoffer, bekleed met chroom en leder, Bond Street, London, drie lades en 1 opbergvak, afm. 121 x 50 x 41 cm (2x) Verkocht
5656 Image Gezwart houten met schildpadschild belijmd kunstkabinet, mogelijk Vlaanderen, met acht laatjes en één deurtje, op gezwart houten onderstel (onderstel met 1 lade), enkele beschadigingen schildpadschild en sporen van houtworm, behoeft restauratie, afm. 139 x 65 x 46 cm. Verkocht
5669 Image Vier kunststof tuinstoelen, Rovergarden, drie diverse hoogtes + Tafel, licht beschadigd aan de bovenzijde, diam. 110 cm (5x) Verkocht
5670 Image Pendule “tête de pouppé”, ‘l’Amour vainqueur du temps,’ Boulle marqueterie, 18de eeuw, vuurvergulde bronzen monturen, koperen wijzerplaat met geëmailleerde nummers, uurwerk gesigneerd 'Balthazar Martinot Paris', op console, gedecoreerd in Boulle marqueterie, enkele beschadigingen, vergulding sleets, behoeft restauratie, afm. 92 x 58 x 28 cm. Verkocht
5671 Image Notenhouten armstoel in Renaissance-stijl, vroeg 20ste eeuw, afm. 142 x 74 x 64 cm. Verkocht
5673 Image Commode in Régence-stijl maar 20ste eeuws, met gebogen front en marmeren blad, drie lades, afm. 65 x 50 x 35,5 cm, enkele scheuren in het fineer Verkocht
5692 Image Bijzettafeltje met 1 lade, gedecoreerd met marqueterie, opstaande ajour bewerkte koperen rand, 20ste eeuw, afm. 76 x 59 x 43 cm. Verkocht
5693 Image Vijf houten tuinstoelen, twee modellen (5x) Verkocht
5695 Image Paar gefineerde zuilen in Régence-stijl, 20ste eeuw, met koperbeslag, afm. 124 x 30 x 30 cm (2x) Verkocht
5696 Image Driedelig porseleinen met geelkoperen schouwgarnituur, bestaande uit: klok en twee pronkvazen, ingekleurde transferprint, eerste helft 20ste eeuw, h. 55 en 59 cm (3x) Verkocht
5706 Image Bijzettafel, tafelblad gedecoreerd met parkettering, koperbeslag in de vorm van fabelwezens, eerste helft 20ste eeuw, enkele kleine beschadigingen fineer, afm. 73 x 55 x 55 cm. Verkocht
5712 Image Kaukasisch tapijt, beschadigingen aan de randen, afm. 298 x 220 cm. Verkocht
5858 Image Italiaanse tweedeurskast, walnotenhout, 17de eeuw, beslag en slot van latere datum, afm. 160 x 140 x 60 cm. Verkocht
6020 Image Verguld bronzen tafelklok, laat 19de eeuw, bekroond met jongen en hond, wijzerplaat met Romeinse cijfers, emaille beschadigd, afm. 36 x 24 cm, sleets, werking niet getest Verkocht
6031 Image Rood marmeren met bronzen tafelklok, gedecoreerd met fluit spelende engel, 20ste eeuw, h. 19 cm, werking niet getest, min. chips basement + 2 rood marmeren met bronzen kandelaars, losse bobeches, h. 11,5 cm (3x) Verkocht
6185 Image Perzisch tapijt, afm. 135 x 205 cm. Verkocht
6213 Image Zijden tapijtje, randen sleets en kleine beschadiging rand, afm. 53 x 76 cm. Verkocht