Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 46 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
4086 Image Vintage armstoel 'LC1', verchroomd buizen frame met lederen bekleding en bewegende rugsteun, ontwerp: le Corbusier 1928, editie uit de jaren zeventig, ouderdoms- en gebruikssporen, afm. 60 x 64 x 58 cm. Verkocht
4087 Image Vintage armstoel 'LC1', verchroomd buizen frame met lederen bekleding en bewegende rugsteun, ontwerp: le Corbusier 1928, editie uit de jaren zeventig, sterke ouderdoms- en gebruikssporen, leder sleets, afm. 75 x 64 x 58 cm. Verkocht
4095 Image Twee Artifort 'Hello There' eetkamerstoelen, ontworpen door Jeremy Harvey in de jaren zeventig, afm. 80 x 38 x 38 cm. (2x) Verkocht
4204 Image Tinnen art nouveau schaal, afm. 25 x 18 cm + Tinnen art nouveau schaal met glazen vaas, h. 29 cm (2x) Verkocht
4248 Image Geelkoperen art nouveau schaal van meisje met vis, Berndorf, afm. 19 x 16 cm. Verkocht
4303 Image Porseleinen Belle Epoque beeld, deels verguld, Venus op de halve maan met putto, arm beschadigd, enkele beschadigingen, afm. 49 x 35 cm. Verkocht
4351 Image Iriserende kristallen schaal, Geislingen, h. 9 cm, diam. 24 cm. Verkocht
4427 Image Fohl kandelaar met glazen kap, h. 27 cm + Miniatuur stoel, Vitra Design Museum Collection, Mart Stam, h. 14 cm + Glazen karaf, h. 33 cm + Glazen kandelaar, h. 9 cm (4x) Verkocht
4492 Image Twee fluitketels, Alessi en Balzano, gebruikssporen (2x) Verkocht
4921 Image Vitra Eames Wire Chair, editie uit de jaren zeventig, sleets, afm. 66 x 46 x 47 cm. Verkocht
4932 Image Drie stoelen model '420' of 'Wire', Harry Bertoia voor Knoll (1952), jaren zeventig, ouderdomssporen, afm. 74 x 53 x 50 cm. (3x) Verkocht
4942 Image Richard Schultz (1926-2021) voor Knoll 1966, Twee Lounge Chairs, jaren zeventig, afm. 66 x 66 x 66 cm, gebruikssporen (2x) Verkocht
5001 Image Glazen art deco schaal, Daum Nancy France, jaren dertig, diam. 46 cm, h. 7 cm. Verkocht
5014 Image Charles Catteau (1880-1966), aardewerken vaas, gedecoreerd met bloemen, Keramis, Boch, 2516, h. 22 cm. Verkocht
5020 Image Verlys (1925-1946), gesatineerde vaas, gedecoreerd met bloemen, h. 20 cm. Verkocht
5029 Image Blauwe glazen vaas met gele strepen, h. 29 cm. Verkocht
5031 Image August Heiligensten (Leune), glazen art deco vaas, h. 27 cm. Verkocht
5043 Image Glazen schaal op voet, mogelijk 'Tango' Loetz, diam. 26,5 cm, h. 14,5 cm. Verkocht
5044 Image Rookglazen vaas, Murano, gedecoreerd met braamnoppen, h. 29 cm, diam. 29 cm. Verkocht
5047 Image Charles Catteau (1880-1966), aardewerken vaas, Boch, Keramis, gedecoreerd met bloemen, nr. 1743M, 945, h. 26 cm. Verkocht
5052 Image Beukenhouten armstoel, J.J. Kohn & J. Hoffman, Wenen, jaren twintig, afm. 75 x 54 x 54 cm. Verkocht
5091 Image Italiaanse kaptafel met stoel en spiegel, jaren tachtig, twee binnenbakjes ontbreken, gebruiks- en ouderdomssporen, h. 71 cm, diam. 50 cm. Verkocht
5095 Image Vier draaistoelen, Vitra, Ron Arad, model Tom Vac, gele zitting, ernstige gebruikssporen, verkleurd, afm. 76 x 57 x 46 cm (4x) Verkocht
5097 Image Twee vintage gevlochten tuinstoelen, verkleurd, gebruikssporen, afm. 46 x 76 cm (2x) Verkocht
5099 Image Twee vintage fauteuils bekleed met skai, Contract furniture, roestplekken, 1 stoel beschadigd en de andere sleets, afm. 77 x 61 x 56 cm (2x) Verkocht
5101 Image Drie Artifort prototypes van de Butterfly stoel, ontworpen door Pierre Paulin, alle stoelen met roestsporen, van twee stoelen is het leer ernstig beschadigd en 1 stoel is sleets, restauratieproject, afm. 64 x 80 cm (3x) Verkocht
5102 Image Bronzen art nouveau schaal, gedecoreerd met perziken, afm. 18 x 14 cm. Verkocht
5106 Image Twee tinnen schalen, Urania, Maastricht, afm. 34 x 16 cm en 37 x 16 cm (2x) Verkocht
5107 Image Tinnen hengselschaal voor kersen, Urania, Maastricht, afm. 36 x 16 cm + Tinnen dienblaadje, Urania, Maastricht, afm. 29 x 15 cm (2x) Verkocht
5108 Image Armand Goddard, bronzen art deco sculptuur op onyx basement, Femme à l'oiseau, gesigneerd op basement, afm. 43 x 10 x 25 cm, chips basement Verkocht
5109 Image Paar houten met koperen kandelaars, h. 32 cm, ouderdomssporen (2x) Verkocht
5110 Image Bronzen droevig meisje, op marmeren basement, h. 24 cm. Verkocht
5156 Image Twee plafondlampen, NEXT Liquid Light Drop 1/4 Small, l. 40 cm (2x) Verkocht
5163 Image Deense tafel, IVI, diam, 120 cm, h. 72 cm, uittrekbaar tot 240 cm, uittrekbaar + Vijf Deense eetkamerstoelen, Made in Denmark Koefoeds Hornslet, gebruikssporen en bekleding sleets, afm. 95 x 47 x 45 cm. (6x) Verkocht
5167 Image Hopf & Wortmann, Drop 2 Liquid Light, l. 57 cm. Verkocht
5168 Image Vico Magistretti (1920-2006) voor Artemide, vloerlamp 'Chimera', metaal en plexiglas, h. 176 cm, gebruikssporen voet (2x) Verkocht
5171 Image Henry Clemens Van de Velde (1863–1957), geelkoperen visitekaartschaal met zweepslagmotief, inscriptie op de zijkant 'La Libre Esthétique 8 mars 1900', gemerkt onderzijde, gepolijst, afm. 15,5 x 12,5 cm, Herkomst: dit ontwerp werd voor het eerst tentoongesteld in 1899 tijdens de tentoonstelling van de Münchener Secession. De schaal werd ook getoond tijdens de zevende tentoonstelling van de Libre Esthetique in Brussel in 1900 Verkocht
5177 Image Twee houten met beige kalfslederen fauteuils, in de stijl van de Wiener Werkstätte, gebruikssporen leer, afm. 82 x 69 x 71 cm (2x) Verkocht
5181 Image Kerkbank 'De Hoeksteen', beschilderd metaal en dennenhout, ca. 1963, gebruikssporen, afm. 77 x 217 x 55 cm, Achtergrond: deze kerkbank is ontworpen voor de Hoeksteenkerk in Uithoorn (gebouwd tussen 1960 en 1965) De kerk was een van de laatste projecten die Rietveld voltooide vóór zijn dood in 1964, gebruikssporen Verkocht
5182 Image Kerkbank 'De Hoeksteen', beschilderd metaal en dennenhout, ca. 1963, gebruikssporen, afm. 76 x 218 x 55 cm, Achtergrond: deze kerkbank is ontworpen voor de Hoeksteenkerk in Uithoorn (gebouwd tussen 1960 en 1965) De kerk was een van de laatste projecten die Rietveld voltooide vóór zijn dood in 1964, gebruikssporen Verkocht
5192 Image Zwart lederen draaistoel 'F518', Geoffrey Harcourt voor Artifort, kussen moet vervangen worden, afm. 78 x 84 x 54 cm. Verkocht
5193 Image Artifort tafel, h. 72,5 cm, diam. 120 cm, beetje wankel Verkocht
5194 Image Platone bureau van Castelli, afm. 70 x 82 x 64 cm, minimale gebruikssporen Verkocht
5210 Image Art deco tafellamp, marmer gedecoreerd met twee zamac art deco dames (mogelijk naar een ontwerp van Max Le Verrier), met glazen kap, afm. 40 x 47 x 13 cm. Verkocht
5211 Image Houten art deco sokkel, h. 93,5 cm. Verkocht
5214 Image Zwart lederen fauteuil 'Bibendum', naar een ontwerp van Eileen Gray uit 1926, afm. 68 x 91 x 73 cm. Verkocht
5225 Image Vintage fauteuil 'F588', Geoffrey Harcourt voor Artifort, jaren zeventig, bekleding met ouderdomssporen, afm. 81 x 75 x 43 cm. Verkocht
5233 Image Max Jungblut (1966), 1ste proto chaise longue, afm. 80 x 85 x 138 cm. Verkocht
5234 Image Max Jungblut (1966), solid walnut chaise longue, afm. 72 x 83 x 73 cm. Verkocht
5235 Image Max Jungblut (1966), This is not a chair too, handgemaakte prototype, afm. 105 x 85 x 97 cm. Verkocht