Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 137 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Status
4010 Image Verzilverd visbestek in cassette, Pearce & Sons, bestaande uit: 12 visvorken- en messen (24x) Verkocht
4101 Image Engels zilveren inktpot, 925, Londen, met glazen binnenpotje, afm. 13 x 14 cm. Verkocht
4102 Image Zilveren blad, 835, afm. 22 x 20 cm, ca. 622 gram Verkocht
4103 Image Mexicaans zilveren dienblad met gelobde rand, 925, met handtekeningen van diverse presidenten, 30 de Abril 1960, diam. 39 cm, ca. 893 gram Verkocht
4104 Image Duits zilveren jardinière, BWG, met glazen binnenbak (niet origineel), afm. 46 x 26 x 16 cm, ca. 986 gram Verkocht
4112 Image Hollands zilveren schaaltje op voet, 2de gehalte, 1891, gedeukt, afm. 12 x 7 cm, ca. 120 gram Verkocht
4113 Image Acht Belgisch zilveren lepels en zeven vorken, punten sleets, ca. 690 gram (15x) Verkocht
4114 Image Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, bestaande uit: 8 lepels, 5 vorken, botermesje, petitfourschepje, ca. 1020 gram (15x) Verkocht
4115 Image Zilveren soeplepel, 800 + Zilveren schaaltje, 800, randen beschadigd, afm. 20 x 12 cm, ca. 305 gram (2x) Verkocht
4117 Image Ovaal zilveren (thee)doosje, 800, gemonogrammeerd, afm. 7,5 x 8 cm, ca. 152 gram Verkocht
4118 Image 6 mokkakopjes in Duits zilveren montuur, met porseleinen bekertjes + verzilverd dienblaadje, afm. 23 x 16 cm, ca. 296 gram (7x) Verkocht
4119 Image 6 zilveren likeurbekertjes, 800 + Zilveren melkkannetje, 800 + Zilveren zoutbakje (zonder binnenbakje), 800, ca. 255 gram (8x) Verkocht
4121 Image Twee Franse zilveren likeurglaasjes, 925, gedeukt + Zilveren theezeefje, 925, gedeukt + Zilveren melkkan of beker, 800, gedeukt, ca. 171 gram (3x) Verkocht
4125 Image Twaalf Frans zilveren oestervorkjes, ca. 221 gram (12x) Verkocht
4126 Image Drie Hollands zilveren dinervorken en 4 dinerlepels, 2de gehalte, gemonogrammeerd, ca. 485 gram (7x) Verkocht
4127 Image Zeven Hollands zilveren dinermessen, 2de gehalte, gemonogrammeerd (7x) Verkocht
4129 Image 22 zilveren koffielepels, diverse landen en gehaltes, sleets, ca. 293 gram + houten lepeldoosje, l. 16,5 cm (23x) Verkocht
4130 Image Zilveren servetring, 800, deukjes + 6 zilveren schaaltjes, 800, diam. 8 cm + Zilveren schaaltje, 800, h. 5,5 cm, diam. 11,5 cm, ca. 315 gram (8x) Verkocht
4131 Image Frans zilveren koffiepot, 925, h. 23 cm, ca. 688 gram, handvat los Verkocht
4132 Image Assorti lot zilver, bestaande uit: 2 Hollands zilveren opdienlepels, 2de gehalte, gebruikssporen, diverse modellen + 2 dinervorken, 800 + Belgisch zilveren opdienlepel, gebruikssporen + Frans zilveren oestervorkje met benen heft + Drie Hollands zilveren kreeftenvorken, 2de gehalte + Twee kreeftenvorken, 800 + Hollands zilveren prikker, 2de gehalte + Frans zilveren vleesvork met benen heft, ca. 548 gram (13x) Verkocht
4134 Image Zilveren suikerpot, 800, Oostenrijk-Hongarije, afm. 9,5 x 20 cm, ca. 367 gram Verkocht
4135 Image Elf zilveren messenleggers, 800, ca. 293 gram (11x) Verkocht
4141 Image Zilveren lepel met rattenstaart, 18de eeuw, l. 19 cm, ca. 36 gram Verkocht
4142 Image Vier Engels zilveren pindaschaaltjes, 925, Birmingham, in etui, ca. 88 gram (4x) Verkocht
4143 Image Glazen koekjestrommel met Engels zilveren deksel en hengsel, 925, Sheffield, h. 15 cm. Verkocht
4144 Image Hollands zilveren slatang, 2de gehalte, 1855, l. 26 cm, ca. 163 gram Verkocht
4145 Image Zes Engels zilveren bonbonbakjes, 925, Birmingham, met parelrand, ajour bewerkt, l. 8 cm + Engels zilveren suikerstrooilepel, 925, Sheffield, ca. 190 gram (7x) Verkocht
4146 Image Engels zilveren dienblad, Sheffield, 925, Walker & Hall, 1918, ca. 460 gram, afm. 30 x 22 cm. Verkocht
4147 Image Zes Engels zilveren vingerdoekringen, 925, Sheffield, ca. 109 gram (6x) Verkocht
4148 Image Engels zilveren boterschaal met botermesje, Birmingham, 925, in etui + Engels zilveren boterschaal, Chester, 925 + Engels zilveren botermesje, 925, Sheffield, ca. 113 gram (4x) Verkocht
4150 Image Twee Hollands zilveren opdienlepels, 2de gehalte, Van Kempen, 1958, ca. 206 gram (2x) Verkocht
4151 Image Engels zilveren dekschaal, Sheffield, 1937, afm. 8 x 25 x 21 cm, ca. 1090 gram Verkocht
4152 Image Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, diverse jaarletters, bestaande uit: 2 sauslepels, 2 aardappelscheppen, 3 diverse vleesvorken, soeplepel, 6 viscouverts, 8 ontbijtlepels, 8 ontbijtmessen, 8 dinerlepels, 8 dinermessen, 8 dinervorken, 6 cakevorkjes, 6 theelepels, 8 ontbijtvorken, 8 koffielepels en vleesvork, ca. 3404 gram (gewogen zonder messen) Verkocht
4153 Image Hollands zilveren eilepel, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, met parelrand, 1894 + Hollands zilveren suikertang, 2de gehalte + Hollands zilveren druivenschaar, 2de gehalte, ca. 146 gram (3x) Verkocht
4154 Image Zes Franse zilveren eierdopjes, 925 + Engels zilveren eierdopje, Londen, 925, ca. 284 gram (7x) Verkocht
4155 Image Twee glazen karaffen met Frans zilveren rand, min. deukjes, h. 20 cm + Twee glazen karaffen met Frans zilveren rand, h. 19 cm, stoppen bijgeslepen en min. chips, 2 vaasjes met afwijkend model (4x) Verkocht
4157 Image Engels zilveren koekjesschaal, 925, Sheffield, h. 12 cm, diam. 27 cm, ca. 760 gram Verkocht
4158 Image Engels zilveren ovale dekschaal, 925, Sheffield, 1930, afm. 27 x 20 cm, ca. 1115 gram Verkocht
4159 Image Hollands zilveren theedoos, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, afm. 7,5 x 10 cm, ca. 216 gram Verkocht
4160 Image Hollands zilveren koekjesdoos, 2de gehalte, Willem Littel, 1861, afm. 7 x 12 cm, ca. 309 gram Verkocht
4163 Image Hollands zilveren aspergestang, 2de gehalte, 1917, l. 23 cm, ca. 189 gram Verkocht
4165 Image Glazen slakom met Engels zilveren rand, Londen, 925, min. deukjes, diam. 20 cm + Glazen jampot met Engels zilveren deksel en lepeltje, Birmingham, 925, h. 9 cm + Glazen marmeladepot met Engels zilveren deksel en lepeltje, Birmingham, 925, diam. 9 cm (3x) Verkocht
4166 Image Engels zilveren druivenwaskom, 925, Londen, h. 8 cm, diam. 13,5 cm + Engels zilveren kom, 925, Birmingham, h. 8 cm, diam. 10 cm, ca. 377 gram (2x) Verkocht
4167 Image Engels zilveren visschep, Londen, 925, 1804, ca. 109 gram, l. 29 cm. Verkocht
4168 Image Zilveren balboekje, Chester, 925, 1902, afm. 11 x 8 cm, gemonogrammeerd Verkocht
4169 Image Engels zilveren kandelaar, 925, eenarmige kandelaar omvormbaar tot driearmige kandelaar, jaarletters 1973 en 1978, verzwaard, afm. 29 x 25 cm. Verkocht
4170 Image Engels zilveren chocoladekan, 925, Chester, jaarletter uitgesleten, h. 16 cm, ca. 292 gram Verkocht
4171 Image Hollands zilveren broodmand, 2de gehalte, ajour bewerkt, afm. 8,5 x 33 x 22 cm, ca. 412 gram Verkocht
4172 Image Elf Hollands zilveren messenleggers, 2de gehalte, ca. 197 gram (11x) Verkocht
4173 Image Zes Engels zilveren servetringen, 925, Birmingham, ca. 120 gram, in doos (6x) Verkocht