Meubilair » Kavel 5670

Pendule “tête de pouppé”, ‘l’Amour vainqueur du temps,’ Boulle marqueterie, 18de eeuw, vuurvergulde bronzen monturen, koperen wijzerplaat met geëmailleerde nummers, uurwerk gesigneerd 'Balthazar Martinot Paris', op console, gedecoreerd in Boulle marqueterie, enkele beschadigingen, vergulding sleets, behoeft restauratie, afm. 92 x 58 x 28 cm.

Kavel 5670

Kavel 5670 Kavel 5670 Kavel 5670 Kavel 5670 Kavel 5670