Mahoniehouten gefineerd nachtkastje, gedecoreerd met marqueterie, o.a. rozenhout. Engeland, 19de eeuw, barst in bovenzijde blad, fineer beschadigd, er ontbreken enkele stukjes, afm. 86 x 41 x 37 cm.
Direct naar kavel nr: