Bijzettafel, tafelblad gedecoreerd met parkettering, koperbeslag in de vorm van fabelwezens, eerste helft 20ste eeuw, enkele kleine beschadigingen fineer, afm. 73 x 55 x 55 cm.
Direct naar kavel nr: