Er zijn 170 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 4 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
5613 | Catherine MacDonald, droge naald ets, Rose, ges. r.o., 3/20, afm. 58 x 26 cm (met lijst 78 x 45 cm) | Verkocht | |
5615 | G. Eberhard (1879-1949), olieverf op doek, Boerin op het veld, ges. l.o., kleine beschadiging verfoppervlak, afm. 58 x 49 cm (met lijst 72 x 63 cm) | Verkocht | |
5620 | Eugène Brands (1913-2002), gouache op papier, Palette Cosmique, ges. l.o., verso: gesigneerd met titel en gedateerd '24-1'1992', afm. 41 x 53 cm (met lijst 71 x 81 cm), Herkomst: Jan des Bouvrie collectie, Sotheby's Amsterdam, 1999 | Verkocht | |
5627 | Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Foire de Paris, Le Parade des petit et des grands, ges. r.o., afm. 42 x 41,5 cm (met lijst 69 x 67 cm), lijst met enkele kleine beschadigingen | Verkocht | |
5629 | Atelier Festina Lente, Richard Leray, Kopie van het titelblad van de 'Bible de Schocken', litho, 65/68, ges. m.o., 1999, afm. 37,5 x 25,5 cm (met lijst 71 x 55 cm) | Verkocht | |
5630 | Henri Bol (1945-2000), olieverf op board, Trompe l'oeil Stilleven, ges. r.o., 1988, afm. 40 x 50 cm (met lijst 44 x 55 cm), minimale beschadiging verfoppervlak linksboven | Verkocht | |
5632 | Kees Verkade (1941-2020), zeefdruk, Aan 't hart, ges. r.o., 86/250, afm. 60 x 37 cm (met lijst 80 x 56 cm), kleine beschadiging glas rechtsboven | Verkocht | |
5633 | Jacques van Mourik (1879-1971), olieverf op harde drager, Portret van Theo Deckers (geportretteerd in zijn eigen atelier in Plasmolen), ges. r.o., kras in verfoppervlak, afm. 80 x 60 cm (met lijst 101 x 77 cm) | Verkocht | |
5643 | Ingekleurde kopergravure, Tetrachia Ducatus Geldriae Ruremonda Sive Hispanica, Frederick de Wit, Amsterdam, 18de eeuw, afm. 52 x 63 cm, papier licht verkleurd, lichte vochtschade rond de rand | Verkocht | |
5645 | Drie kopergravures: De beurs van Amsterdam, Claes Jansz. Visscher, 17de eeuw, afm. 25,5 x 23 cm + 2 x A Leide, Pierre van der Aa, 18de eeuw, afm. 36 x 46 cm, allemaal verkleurd papier en zuurvlekken (3x) | Verkocht | |
5646 | Ingekleurde kopergravure, Belgium Sev Germania Inferior, 16de eeuw, Giovanni Antonio Magini, Venetië, afm. 16,5 x 21,5 cm, papier verkleurd | Verkocht | |
5676 | Kopergravure, Het beleg van Venlo door de hertog van Parma in 1586, Frans Hogenberg, ca. 1591, min. zuurvlekken, afm. 22 x 27 cm (met lijst 29 x 34 cm) | Verkocht | |
5679 | F.J. Goosen (1943), 2 x olieverf op doek, Landschap, 1 x ges. r.o., afm. 28 x 38 cm (met lijst 45 x 55 cm) en 21 x 37 cm (met lijst 37 x 45 cm) (2x) | Verkocht | |
5687 | Charles Hollman (1877-1953), drie olieverfschilderingen op triplex en board, allen gesigneerd, diverse maten, lijsten beschadigd en 1 lijst zit los (3x) | Verkocht | |
5826 | Ingekleurde kopergravure, Ducatus Limburgum, uit atlas van Willem en Joan Blaeu, uitgegeven in Amsterdam 1648, afm. 40 x 51 cm (met lijst 61 x 74 cm.) | Verkocht | |
5978 | Olieverf op paneel, Stadsgezicht met haven, 18de/19de eeuw, afm. 20 x 25 cm (met lijst 34 x 39 cm, onderkant lijst beschadigd) | Verkocht | |
5982 | Johannes Carré (1698-1772), olieverf op paneel, Heilige met kinderen, ges. r.o., 1769, afm. 24,5 x 31 cm (met lijst 38 x 44 cm) | Verkocht | |
5983 | J. van Burk, olieverf op paneel, Schepen op het water, ges. r.o., 1892, craquelé, afm. 27 x 44 cm (met lijst 40 x 57 cm) | Verkocht | |
5984 | Olieverf op paneel, Gevechtsscène met enkele Oosterlingen, 18de eeuw, afm. 22,5 x 30 cm (met lijst 41 x 49 cm) | Verkocht | |
5985 | Olieverf op paneel, Rustend vee, 19de eeuw, paneel ernstig verbogen, oude restauraties, afm. 32 x 39 cm (met lijst 47 x 55 cm) | Verkocht | |
5986 | Olieverf op doek (bedoekt), Moeder Gods met het Christuskind en Johannes de Doper, ges. l.o., oude restauraties, afm. 51 x 40 cm (los in lijst, afm. met lijst 61 x 50 cm) | Verkocht | |
5992 | Olieverf op doek, Portret van een dame met pijpenkrullen, 19de eeuw, ges. l.o., restauraties, afm. 43 x 36 cm (met lijst 60 x 52 cm), lijst beschadigd, craquelé | Verkocht | |
5993 | Olieverf op doek (bedoekt), De Oosterse rijschool, slechte conditie, afm. 37 x 46 cm (met lijst 49 x 59 cm) | Verkocht | |
5995 | Michel Ghislain Stapleaux (1799-1881), olieverf op doek, Portret van een voorname dame, ges. r.o., 1837, bovenzijde scheur in doek, restauraties doek achterzijde, slechte staat, afm. 84 x 65 cm (met lijst 106 x 89 cm) | Verkocht | |
5996 | W. Bright Morris (1844-1896/1912), olieverf op doek (bedoekt), Zeilschepen, ges. r.o., slechte conditie, afm. 52 x 91 cm (met lijst 82 x 120 cm) | Verkocht | |
5998 | Olieverf op doek, Naar Rafaëls 'Madonna del Prato', 19de eeuw, slechte conditie, afm. 113 x 76 cm (met lijst 134 x 96 cm) | Verkocht | |
6000 | Franse school, olieverf op doek, Voorname jongedame met kleurrijke sjaal, eerste helft 19de eeuw, veel oude restauraties, afm. 163 x 106 cm (met lijst 183 x 130 cm) | Verkocht |