Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Schilderkunst en Grafiek

Er zijn 170 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 4 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 4 Alle
Kavel Foto Omschrijving Status
5613 Image Catherine MacDonald, droge naald ets, Rose, ges. r.o., 3/20, afm. 58 x 26 cm (met lijst 78 x 45 cm) Verkocht
5615 Image G. Eberhard (1879-1949), olieverf op doek, Boerin op het veld, ges. l.o., kleine beschadiging verfoppervlak, afm. 58 x 49 cm (met lijst 72 x 63 cm) Verkocht
5620 Image Eugène Brands (1913-2002), gouache op papier, Palette Cosmique, ges. l.o., verso: gesigneerd met titel en gedateerd '24-1'1992', afm. 41 x 53 cm (met lijst 71 x 81 cm), Herkomst: Jan des Bouvrie collectie, Sotheby's Amsterdam, 1999 Verkocht
5627 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Foire de Paris, Le Parade des petit et des grands, ges. r.o., afm. 42 x 41,5 cm (met lijst 69 x 67 cm), lijst met enkele kleine beschadigingen Verkocht
5629 Image Atelier Festina Lente, Richard Leray, Kopie van het titelblad van de 'Bible de Schocken', litho, 65/68, ges. m.o., 1999, afm. 37,5 x 25,5 cm (met lijst 71 x 55 cm) Verkocht
5630 Image Henri Bol (1945-2000), olieverf op board, Trompe l'oeil Stilleven, ges. r.o., 1988, afm. 40 x 50 cm (met lijst 44 x 55 cm), minimale beschadiging verfoppervlak linksboven Verkocht
5632 Image Kees Verkade (1941-2020), zeefdruk, Aan 't hart, ges. r.o., 86/250, afm. 60 x 37 cm (met lijst 80 x 56 cm), kleine beschadiging glas rechtsboven Verkocht
5633 Image Jacques van Mourik (1879-1971), olieverf op harde drager, Portret van Theo Deckers (geportretteerd in zijn eigen atelier in Plasmolen), ges. r.o., kras in verfoppervlak, afm. 80 x 60 cm (met lijst 101 x 77 cm) Verkocht
5643 Image Ingekleurde kopergravure, Tetrachia Ducatus Geldriae Ruremonda Sive Hispanica, Frederick de Wit, Amsterdam, 18de eeuw, afm. 52 x 63 cm, papier licht verkleurd, lichte vochtschade rond de rand Verkocht
5645 Image Drie kopergravures: De beurs van Amsterdam, Claes Jansz. Visscher, 17de eeuw, afm. 25,5 x 23 cm + 2 x A Leide, Pierre van der Aa, 18de eeuw, afm. 36 x 46 cm, allemaal verkleurd papier en zuurvlekken (3x) Verkocht
5646 Image Ingekleurde kopergravure, Belgium Sev Germania Inferior, 16de eeuw, Giovanni Antonio Magini, Venetië, afm. 16,5 x 21,5 cm, papier verkleurd Verkocht
5676 Image Kopergravure, Het beleg van Venlo door de hertog van Parma in 1586, Frans Hogenberg, ca. 1591, min. zuurvlekken, afm. 22 x 27 cm (met lijst 29 x 34 cm) Verkocht
5679 Image F.J. Goosen (1943), 2 x olieverf op doek, Landschap, 1 x ges. r.o., afm. 28 x 38 cm (met lijst 45 x 55 cm) en 21 x 37 cm (met lijst 37 x 45 cm) (2x) Verkocht
5687 Image Charles Hollman (1877-1953), drie olieverfschilderingen op triplex en board, allen gesigneerd, diverse maten, lijsten beschadigd en 1 lijst zit los (3x) Verkocht
5826 Image Ingekleurde kopergravure, Ducatus Limburgum, uit atlas van Willem en Joan Blaeu, uitgegeven in Amsterdam 1648, afm. 40 x 51 cm (met lijst 61 x 74 cm.) Verkocht
5978 Image Olieverf op paneel, Stadsgezicht met haven, 18de/19de eeuw, afm. 20 x 25 cm (met lijst 34 x 39 cm, onderkant lijst beschadigd) Verkocht
5982 Image Johannes Carré (1698-1772), olieverf op paneel, Heilige met kinderen, ges. r.o., 1769, afm. 24,5 x 31 cm (met lijst 38 x 44 cm) Verkocht
5983 Image J. van Burk, olieverf op paneel, Schepen op het water, ges. r.o., 1892, craquelé, afm. 27 x 44 cm (met lijst 40 x 57 cm) Verkocht
5984 Image Olieverf op paneel, Gevechtsscène met enkele Oosterlingen, 18de eeuw, afm. 22,5 x 30 cm (met lijst 41 x 49 cm) Verkocht
5985 Image Olieverf op paneel, Rustend vee, 19de eeuw, paneel ernstig verbogen, oude restauraties, afm. 32 x 39 cm (met lijst 47 x 55 cm) Verkocht
5986 Image Olieverf op doek (bedoekt), Moeder Gods met het Christuskind en Johannes de Doper, ges. l.o., oude restauraties, afm. 51 x 40 cm (los in lijst, afm. met lijst 61 x 50 cm) Verkocht
5992 Image Olieverf op doek, Portret van een dame met pijpenkrullen, 19de eeuw, ges. l.o., restauraties, afm. 43 x 36 cm (met lijst 60 x 52 cm), lijst beschadigd, craquelé Verkocht
5993 Image Olieverf op doek (bedoekt), De Oosterse rijschool, slechte conditie, afm. 37 x 46 cm (met lijst 49 x 59 cm) Verkocht
5995 Image Michel Ghislain Stapleaux (1799-1881), olieverf op doek, Portret van een voorname dame, ges. r.o., 1837, bovenzijde scheur in doek, restauraties doek achterzijde, slechte staat, afm. 84 x 65 cm (met lijst 106 x 89 cm) Verkocht
5996 Image W. Bright Morris (1844-1896/1912), olieverf op doek (bedoekt), Zeilschepen, ges. r.o., slechte conditie, afm. 52 x 91 cm (met lijst 82 x 120 cm) Verkocht
5998 Image Olieverf op doek, Naar Rafaëls 'Madonna del Prato', 19de eeuw, slechte conditie, afm. 113 x 76 cm (met lijst 134 x 96 cm) Verkocht
6000 Image Franse school, olieverf op doek, Voorname jongedame met kleurrijke sjaal, eerste helft 19de eeuw, veel oude restauraties, afm. 163 x 106 cm (met lijst 183 x 130 cm) Verkocht

Pagina Vorige 1 2 3 4 Alle