Er zijn 170 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 4 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
5526 | Charles Eyck (1897-1983), ingekleurde druk, Dame in raamopening, ges. r.o., 1965, afm. 21 x 28 cm (met lijst 46 x 52 cm) | Verkocht | |
5527 | Charles Eyck (1897-1983), litho, Tahitiaanse dame, ges. r.o., gedat. '53, afm. 16 x 16 cm (met lijst 37 x 35 cm) | Verkocht | |
5528 | G. Eggen (1921-2000), olieverf op papier (?), Jongeman voor een weids landschap, ges. l.o., gedat. '63, afm. 33 x 38 cm (met lijst 45 x 50 cm) | Verkocht | |
5529 | G. Eberhard (1879-1949), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 39 x 31 cm (met lijst 52 x 44 cm) | Verkocht | |
5530 | Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Spelende kinderen in een tuin (woning van Charles Eyck in Frankrijk?), ges. l.o., gedat. '34, afm. 47 x 62 cm (met lijst 75 x 91 cm. | Verkocht | |
5533 | Charles Eyck (1897-1983), krijttekening, Portret van een vrouw, ges. r.o., gedat. '32, afm. 60 x 48 cm (met lijst 79 x 68 cm) | Verkocht | |
5534 | Mogelijk Frans Vos, olieverf op board, Dame in witte jurk, ca. 1950, afm. 74 x 48 cm (met lijst 90 x 63 cm) | Verkocht | |
5535 | Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Landschap met molen van Hunnecum, sporen van een signatuur rechts onder, afm. 59 x 72 cm (met lijst 74 x 85 cm) | Verkocht | |
5536 | Han Jelinger (1895-1961), olieverf op doek, Zicht op de kade van Mechelen, ges. r.o., afm. 73 x 174 cm (met lijst 90 x 190 cm) | Verkocht | |
5537 | Ingekleurde kopergravure, Ducatus Limburgum, uit atlas van Willem en Joan Blaeu, uitgegeven in Amsterdam 1648, papier verkleurd en enkele zuurvlekjes, afm. 39 x 52 cm (met lijst 63 x 74 cm) | Verkocht | |
5540 | G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op triplex, Landschap, ges. r.o., gedat. '37, afm. 60 49 cm (met lijst 82 x 72 cm) | Verkocht | |
5541 | G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op doek, Landschap met knotwilgen, ges. r.o., afm. 79 x 119 cm (met lijst 105 x 143 cm) | Verkocht | |
5542 | Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Zicht op Valkenburg, ges. r.o., afm. 78,5 x 88,5 cm (met lijst 100 x 108 cm) | Verkocht | |
5543 | Daan Wildschut (1913-1995), olieverf op doek, Zonnig landschap met hooischoven, ges. l.o., afm. 79 x 89 cm (met lijst 98 x 107 cm) | Verkocht | |
5544 | Daan Wildschut (1913-1995), olieverf op doek, Landschap met koeltorens en bomen met bloesems, ges. r.o., afm. 75 x 94 cm (met lijst 94 x 111 cm) | Verkocht | |
5546 | G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op doek, Monnik, ges. l.o., afm. 113 x 73 cm (met lijst 129 x 88 cm) | Verkocht | |
5547 | Daan Wildschut (1913-1995), olieverf op doek, Kleurrijk stilleven, ges. r.b., afm. 83 x 100 cm (met lijst 89 x 103 cm) | Verkocht | |
5549 | Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Dorpsgezicht, afm. 41 x 54 cm (met lijst 55 x 68 cm) | Verkocht | |
5550 | A.H. Gouwe (1875-1965), olieverf op doek, Bedoeïenen met kamelen onder een sterrenhemel, ges. r.o., afm. 93 x 198 (met lijst 121 x 226 cm) | Verkocht | |
5553 | G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op doek, Don Quichot, ges. r.o., afm. 78 x 58 cm (met lijst 98 x 74 cm) | Verkocht | |
5554 | Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Landschap in vogelperspectief, ges. l.o., gedat. '57, afm. 49 x 63 cm (met lijst 65 x 80 cm) | Verkocht | |
5561 | Karin Eyck (1901-1996), olieverf op doek, Portret van Gemma Serpenti, afm. 60 x 50 cm. | Verkocht | |
5563 | Charles Eyck (1897-1983), drie ateliertekeningen/studies o.a. inkttekening van een dorpsgezicht, potloodtekening van Rome en Curacao, afm. 24 x 27 cm, 19,5 x 23 cm en 18,5 x 25 cm (3x) | Verkocht | |
5564 | Mogelijk Anton Mauve, twee potloodtekeningen: Koe, afm. 9 x 15 cm (met lijst 29 x 39 cm) + Twee koeien, afm. 13 x 17 cm (met lijst 285 x 39 cm) (2x) | Verkocht | |
5565 | Jan Voerman (1857-1941), potloodtekening, Vrouw melkt een koe, gemon. l.o., afm. 11 x 15 cm (met lijst 20 x 24 cm) en Mogelijk Jan Voerman, potloodtekening, afm. 20 x 32 cm (met lijst 47 x 52 cm) (2x) | Verkocht | |
5566 | Death NYC (1979), zeefdruk, Snoopy, ges. l.o., 81/100, 2022, afm. 45 x 32 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5570 | Norman Perryman (1933), Aquarel, Landschap in Rotterdam, ges. l.o., gedat. 'jan 65, afm. 28 x 47 cm (met lijst 57 x 71 cm) | Verkocht | |
5572 | Ingekleurde kopergravure, Limburgum, uit de zakatlas van Abraham Ortelius, ca. 1600, afm., Herkomst: Maaslands Antiquariaat, afm. 10 x 13 cm (met lijst 23 x 25,5 cm) | Verkocht | |
5573 | Death NYC (1979), zeefdruk, Marilyn, ges. l.o., 8/100, 2022, afm. 45 x 32 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5575 | W. Jungschlager (1913-1992), olieverf op doek, Zicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 49 x 69 cm (met lijst 61 x 81 cm) | Verkocht | |
5576 | Emmanuel Noterman (1808-1863), olieverf op paneel, Interieur met meerdere geanimeerde figuren, ges. r.o., 1841, minimale parkettering paneel, afm. 50 x 60 cm (met lijst 73 x 83 cm), Herkomst: A. Finck et Fils, Brussel, 1942 | Verkocht | |
5580 | Death NYC (1979), zeefdruk, Caws, ges. l.o., 26/100, 2022, afm. 45 x 32 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5582 | August de Wilde (1819-1886), olieverf op doek, Op bezoek bij oma, ges. r.o., 1880, afm. 54 x 44 cm (met lijst 70 x 57 cm) | Verkocht | |
5583 | Olieverf op doek (bedoekt), Landschap, 19de eeuw, gemon. r.o. 'NDN', gedat. '61, afm. 24 x 30 cm (met lijst 36 x 41 cm) | Verkocht | |
5584 | Olieverf op doek (bedoekt), 17de eeuw, Juno naast het onthoofde lichaam van Argus (naar een compositie van Jacob Jordaens), afm. 116 x 164 cm, Herkomst: gelijkaardige composities werden in 1905, 19011 en 1917 bij Lepke in Berlijn geveild, ook bevindt zich een gelijkaardige compositie van Vincenzo Malò (1606-1650) in de collectie van een Italiaanse bank | Verkocht | |
5586 | Henry Valensi (1883-1960), olieverf op schilderskarton, Vrouw aan het strand van Westende, ges. r.b, gedat. '20, afm. 21 x 31 cm (met lijst 27 x 37 cm) | Verkocht | |
5587 | Death NYC (1979), zeefdruk, The Beatles, ges. l.o., 38/100, 2022, afm. 32 x 45 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5588 | Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, De dame, ges. r.o., 12-6-80, afm. 40 x 28 cm, enkele zuurvlekken op de passepartout (met lijst 61 x 51 cm) | Verkocht | |
5590 | H.C. Jonas (1878-1944), marouflé, Jonge vrouw met boeket, ges. r.o., afm. 29 x 19 cm (afm. 40 x 30 cm) | Verkocht | |
5592 | G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op paneel, De landarbeider, ges. r.o., barstjes in paneel, afm. 49 x 59 cm (met lijst 61 x 71 cm) | Verkocht | |
5593 | A. de Haas (1920-1972), inkttekening, het schrijverke, iets verkleurd, afm. 16 x 12,5 cm (met lijst 29,5 x 24 cm) | Verkocht | |
5594 | Death NYC (1979), zeefdruk, Meisje naar Banksy, ges. l.o., 32/100, 2022, afm. 32 x 45 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5595 | A.M. Gorter (1866-1933), olieverf op doek, Boerin met haar koeien op een landweg, ges. r.o., kleine restauratie doek achterzijde, afm. 88 x 124 cm (met lijst 117 x 152 cm) | Verkocht | |
5597 | Harry Lips (1918-1979), olieverf op doek, Spaans landschap, ges. r.o., gedat. '92, afm. 81 x 100 cm (met lijst 82 x 101 cm) | Verkocht | |
5601 | Death NYC (1979), zeefdruk, Starry Night, ges. l.o., 23/100, 2022, afm. 32 x 45 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5604 | Paula Martens (1944), kleurpotloodtekening, Dame met duif, ges. r.o., gedat. '85, afm. 69 x 53 cm (met lijst 88 x 69 cm) | Verkocht | |
5605 | Pol Mara (1920-1998), gemengde techniek, Naakte dame, ges. r.o., gedat. '79, afm. 69 x 69 cm (met lijst 70 x 70 cm) | Verkocht | |
5607 | Henri Matisse: Cut-Outs Drawing with Scissors- Jazz, Taschen, bestaande uit twee delen | Verkocht | |
5608 | Death NYC (1979), zeefdruk, Snoopy, ges. l.o., 62/100, 2022, afm. 32 x 45 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5612 | Hendrik Nicolaas Werkman (1882-1945), The Next Call + Chassidische Legenden, bevat facsimiles (2x) | Verkocht |