Er zijn 170 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 4 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
5421 | Roger Raveel (1921-2013), litho, De schilder, ges. r.o., 28/190, afm. 77 x 57 cm (met lijst 104 x 80 cm) | Verkocht | |
5422 | Pierre Alechinsky (1927), ets-aquatint met litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 2/100, afm. 47 x 63 cm (met lijst 70 x 85 cm) | Verkocht | |
5423 | Harry Koolen (1904 -1985), houtskooltekening, Mijnwerkers, ges. l.o., afm. 66 x 66 cm (met lijst 86 x 84 cm) | Verkocht | |
5428 | Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Stilleven, ges. l.o., afm. 99 x 94 cm (met lijst 103 x 99 cm) | Verkocht | |
5429 | Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Maria processie, ges. r.o., gedat. '70, afm. 103 x 83 cm (met lijst 122 x 102 cm) | Verkocht | |
5434 | K. van Bohemen (1928-1985), litho, Opperhoofd, ges. r.o., 18/125, gedat. '78, afm. 61 x 49 cm (maten met passepartout 96 x 80 cm) | Verkocht | |
5436 | Pierre Alechinsky (1927), ets-aquatint met litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 127/400, afm. 76 x 54 cm (met lijst 87 x 64 cm), klein barstje in het glas linksonder | Verkocht | |
5437 | Ingekleurde kopergravure, Kaart van de Zeven Provinciën, T.C. Lotter, 18de eeuw, afm. 49 x 60 cm (met lijst 72 x 81 cm) | Verkocht | |
5438 | Harry Koolen (1904 -1985), houtskooltekening, Dorpsgezicht, ges. l.o., gedat. '70, afm. 48 x 63 cm (met lijst 74 x 87 cm) | Verkocht | |
5441 | Jan Cremer (1940), lithografie, Winterlandschap, ges. r.o., 134/190, afm. 79 x 58 cm (met lijst 104 x 81 cm) | Verkocht | |
5444 | Karel Appel (1921-2006), litho, Twee gele gezichten, ges. r.o., 70/100, papier vergeeld, afm. 63 x 90 cm. | Verkocht | |
5445 | Corneille (1922-2010), litho, Gele kat en vrouw, ges. r.o., 63/100, gedat. '75, afm. 70 x 55 cm. | Verkocht | |
5448 | Corneille (1922-2010), litho, Kat-vogel-vrouw, ges. r.o., gedat. '96, 62/250, afm. 45 x 56 cm. | Verkocht | |
5449 | Karel Appel (1921-2006), litho, Gezichten, ges. r.o., 89/120, afm. 64 x 89 cm (met lijst 94 x 116 cm) | Verkocht | |
5450 | Karel Appel (1921-2006), litho, Gezichten, ges, r.o., EA, enkele potloodstrepen, afm. 64 x 89 cm. | Verkocht | |
5452 | Naar Marc Chagall, litho, Droom, ges. r.o. (in druk), 130/500, afm. 89 x 61 cm. | Verkocht | |
5453 | Naar Marc Chagall, litho, Dame in het groen, ges. r.o. (in druk), 486/500, afm. 67 x 80 cm. | Verkocht | |
5454 | Karel Appel (1921-2006), litho, Twee gele gezichten, ges. r.o., 65/120, afm. 63 x 89 cm. | Verkocht | |
5455 | Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, Dame, ges. r.o., 2/350, afm. 60 x 78 cm. | Verkocht | |
5457 | Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, Peinzende vrouw, ges. r.o., 250/350, afm. 46 x 36 cm. | Verkocht | |
5462 | Karel Appel (1921-2006), litho, Vissen, EA, 8/15, ges. r.o., afm. 75 x 55 cm (met lijst 77 x 57 cm) | Verkocht | |
5464 | Lin Sheng Yan, olieverf op doek, Abstracte compositie, gesigneerd achterzijde, afm. 99 x 99 cm (met lijst 115 x 115 cm) | Verkocht | |
5466 | Karel Appel (1921-2006), litho, Compositie met zeemeermin, ges. l.o., 31/75, afm. 73 x 55 cm (met lijst 106 x 83 cm) | Verkocht | |
5468 | Isaac Tarkay (1935-2012), litho, Vrouw in blauwe jurk, papier licht golvend, ges. r.o., 68/300, afm. 94 x 72 cm (met lijst 128 x 100 cm) | Verkocht | |
5469 | A. Heijboer (1924-2005), ecoline op papier, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 77 x 106 cm (met lijst 104 x 130 cm) | Verkocht | |
5470 | Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, Dames aan de thee, ges. r.o., 328/350, afm. 93 x 114 cm (met lijst 127 x 141 cm) | Verkocht | |
5471 | Charles Eyck (1897-1983), twee krijttekeningen, Poezen, ges. l.o. en r.o., afm. 17 x 17 cm (met lijst 19 x 19 cm) (2x) | Verkocht | |
5473 | J. Bakhoven (1887-1958), kleurpotloodtekening, Kinderdans, ges. r.o., afm. 40 x 54 cm (met lijst 65 x 80 cm) | Verkocht | |
5479 | Hollandse school, olieverf op paneel, 17de eeuw, Veldslag, slechte conditie, afm. 15 x 21 cm (met lijst 28 x 34 cm) | Verkocht | |
5481 | Olieverf op paneel, Landschap met herders en vee, 18de/19de eeuw, sporen van een signatuur r.o., afm. 30 x 38 cm, afm. 44 x 53 cm. | Verkocht | |
5482 | Ans Wortel (1929-1997), gemengde techniek, Als 'n vis in't water zo is't oog van de liefde, ges. l.b., gedat. '74, afm. 20 x 13,5 cm (met lijst 50 x 40 cm) | Verkocht | |
5484 | A.de Haas (1920-1972), inkttekening, Christus met de doornenkroon, ges. r.o., afm. 24 x 16 cm (met lijst 42 x 31 cm) | Verkocht | |
5485 | A.de Haas (1920-1972), inkttekening, De kardinaal en het meisje, ges. r.o., afm. 40 x 26 cm (met lijst 60 x 44 cm) | Verkocht | |
5486 | A.de Haas (1920-1972), monotypie (?), Jacob vecht met de engel, ges. r.o., afm. 27 x 36 cm (met lijst 38 x 45 cm) | Verkocht | |
5488 | A.de Haas (1920-1972), linosnede, Basilisk, ges. r.o., afm. 19 x 25 cm (met lijst 31,5 x 34 cm), waterschade passe-partout | Verkocht | |
5489 | A.de Haas (1920-1972), linosnede, Jongen en meisje, ges. r.o., afm. 26 x 19 cm (met lijst 36,5 x 28 cm) | Verkocht | |
5490 | A.de Haas (1920-1972), olieverf op board, Nel op de sofa, ges. l.o., afm. 55 x 43 cm (met lijst 65 x 53 cm) | Verkocht | |
5491 | A.de Haas (1920-1972), olieverf op board, Malgemowes, gemon. l.o., afm. 51 x 41 cm (met lijst 73 x 62 cm) | Verkocht | |
5492 | G. Eggen (1921-2000), olieverf op board, De wonderbaarlijke visvangst, ges. r.b, gedat. '54, afm. 71 x 54 cm (met lijst 83 x 65,5 cm) | Verkocht | |
5494 | Bob Denneboom, aquarel, Haven in Collioure, ges. r.o., afm. 12 x 35 cm (met lijst 33 x 54 cm) | Verkocht | |
5495 | Naar Marino Marini, offset litho, La Cavalier (opgekleefd op board), gesigneerd en gedateerd in druk, gedrukt door Les Editions Braun et Cie rond 1955, minimale beschadigingen oppervlak, afm. 58 x 47 cm. | Verkocht | |
5497 | Diana Ramaekers, hoogdruk/monotypie, Gyön, ges. r.o., 1991, afm. 34 x 23 cm (met lijst 52 x 39 cm) | Verkocht | |
5499 | A.de Haas (1920-1972), map 'Veertig Passieprenten' (incompleet), met inleiding van Prof. Sarneel, uitg. dr. W.A. Palm, Den Haag, 1968, nr. 32, slechts 30 prenten aanwezig | Verkocht | |
5501 | H. Jelinger (1895-1961), gemengde techniek, Boerenhoeve in Limburg, ges. r.o., afm. 42 x 46 cm (met lijst 70 x 73 cm) | Verkocht | |
5502 | Olieverf op paneel, Jongedame met liefdesbrief, 19de eeuw, gemonogrammeerd l.o. 'JD', afm. 28 x 23 cm (met lijst 44 x 38 cm) | Verkocht | |
5503 | A.de Haas (1920-1972), acht linosnedes uit de map 'Veertig Passieprenten', allen gesigneerd en allen op 1 na ingelijst, afm. 20 x 13,5 cm (met lijst 36 x 24 cm) (8x) | Verkocht | |
5511 | A.de Haas (1920-1972), linosnede, Menukaart ter gelegenheid van een huwelijk, 1972 | Verkocht | |
5519 | Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Man in Tanger, sept 1933, ges. l.o., afm. 21 x 15,5 cm (met lijst 33,5 x 28,5 cm) | Verkocht | |
5520 | Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Hoekhuis, ges. r.o., 1953, afm. 25 x 35 cm (met lijst 38 x 48 cm) | Verkocht | |
5525 | Charles Eyck (1897-1983), litho, Portret van een meisje, ges. r.o., afm. 32 x 24 cm (met lijst 44 x 37 cm) | Verkocht |