Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Schilderkunst en Grafiek

Er zijn 170 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 4 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 4 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Status
5421 Image Roger Raveel (1921-2013), litho, De schilder, ges. r.o., 28/190, afm. 77 x 57 cm (met lijst 104 x 80 cm) Verkocht
5422 Image Pierre Alechinsky (1927), ets-aquatint met litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 2/100, afm. 47 x 63 cm (met lijst 70 x 85 cm) Verkocht
5423 Image Harry Koolen (1904 -1985), houtskooltekening, Mijnwerkers, ges. l.o., afm. 66 x 66 cm (met lijst 86 x 84 cm) Verkocht
5428 Image Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Stilleven, ges. l.o., afm. 99 x 94 cm (met lijst 103 x 99 cm) Verkocht
5429 Image Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Maria processie, ges. r.o., gedat. '70, afm. 103 x 83 cm (met lijst 122 x 102 cm) Verkocht
5434 Image K. van Bohemen (1928-1985), litho, Opperhoofd, ges. r.o., 18/125, gedat. '78, afm. 61 x 49 cm (maten met passepartout 96 x 80 cm) Verkocht
5436 Image Pierre Alechinsky (1927), ets-aquatint met litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 127/400, afm. 76 x 54 cm (met lijst 87 x 64 cm), klein barstje in het glas linksonder Verkocht
5437 Image Ingekleurde kopergravure, Kaart van de Zeven Provinciën, T.C. Lotter, 18de eeuw, afm. 49 x 60 cm (met lijst 72 x 81 cm) Verkocht
5438 Image Harry Koolen (1904 -1985), houtskooltekening, Dorpsgezicht, ges. l.o., gedat. '70, afm. 48 x 63 cm (met lijst 74 x 87 cm) Verkocht
5441 Image Jan Cremer (1940), lithografie, Winterlandschap, ges. r.o., 134/190, afm. 79 x 58 cm (met lijst 104 x 81 cm) Verkocht
5444 Image Karel Appel (1921-2006), litho, Twee gele gezichten, ges. r.o., 70/100, papier vergeeld, afm. 63 x 90 cm. Verkocht
5445 Image Corneille (1922-2010), litho, Gele kat en vrouw, ges. r.o., 63/100, gedat. '75, afm. 70 x 55 cm. Verkocht
5448 Image Corneille (1922-2010), litho, Kat-vogel-vrouw, ges. r.o., gedat. '96, 62/250, afm. 45 x 56 cm. Verkocht
5449 Image Karel Appel (1921-2006), litho, Gezichten, ges. r.o., 89/120, afm. 64 x 89 cm (met lijst 94 x 116 cm) Verkocht
5450 Image Karel Appel (1921-2006), litho, Gezichten, ges, r.o., EA, enkele potloodstrepen, afm. 64 x 89 cm. Verkocht
5452 Image Naar Marc Chagall, litho, Droom, ges. r.o. (in druk), 130/500, afm. 89 x 61 cm. Verkocht
5453 Image Naar Marc Chagall, litho, Dame in het groen, ges. r.o. (in druk), 486/500, afm. 67 x 80 cm. Verkocht
5454 Image Karel Appel (1921-2006), litho, Twee gele gezichten, ges. r.o., 65/120, afm. 63 x 89 cm. Verkocht
5455 Image Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, Dame, ges. r.o., 2/350, afm. 60 x 78 cm. Verkocht
5457 Image Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, Peinzende vrouw, ges. r.o., 250/350, afm. 46 x 36 cm. Verkocht
5462 Image Karel Appel (1921-2006), litho, Vissen, EA, 8/15, ges. r.o., afm. 75 x 55 cm (met lijst 77 x 57 cm) Verkocht
5464 Image Lin Sheng Yan, olieverf op doek, Abstracte compositie, gesigneerd achterzijde, afm. 99 x 99 cm (met lijst 115 x 115 cm) Verkocht
5466 Image Karel Appel (1921-2006), litho, Compositie met zeemeermin, ges. l.o., 31/75, afm. 73 x 55 cm (met lijst 106 x 83 cm) Verkocht
5468 Image Isaac Tarkay (1935-2012), litho, Vrouw in blauwe jurk, papier licht golvend, ges. r.o., 68/300, afm. 94 x 72 cm (met lijst 128 x 100 cm) Verkocht
5469 Image A. Heijboer (1924-2005), ecoline op papier, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 77 x 106 cm (met lijst 104 x 130 cm) Verkocht
5470 Image Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, Dames aan de thee, ges. r.o., 328/350, afm. 93 x 114 cm (met lijst 127 x 141 cm) Verkocht
5471 Image Charles Eyck (1897-1983), twee krijttekeningen, Poezen, ges. l.o. en r.o., afm. 17 x 17 cm (met lijst 19 x 19 cm) (2x) Verkocht
5473 Image J. Bakhoven (1887-1958), kleurpotloodtekening, Kinderdans, ges. r.o., afm. 40 x 54 cm (met lijst 65 x 80 cm) Verkocht
5479 Image Hollandse school, olieverf op paneel, 17de eeuw, Veldslag, slechte conditie, afm. 15 x 21 cm (met lijst 28 x 34 cm) Verkocht
5481 Image Olieverf op paneel, Landschap met herders en vee, 18de/19de eeuw, sporen van een signatuur r.o., afm. 30 x 38 cm, afm. 44 x 53 cm. Verkocht
5482 Image Ans Wortel (1929-1997), gemengde techniek, Als 'n vis in't water zo is't oog van de liefde, ges. l.b., gedat. '74, afm. 20 x 13,5 cm (met lijst 50 x 40 cm) Verkocht
5484 Image A.de Haas (1920-1972), inkttekening, Christus met de doornenkroon, ges. r.o., afm. 24 x 16 cm (met lijst 42 x 31 cm) Verkocht
5485 Image A.de Haas (1920-1972), inkttekening, De kardinaal en het meisje, ges. r.o., afm. 40 x 26 cm (met lijst 60 x 44 cm) Verkocht
5486 Image A.de Haas (1920-1972), monotypie (?), Jacob vecht met de engel, ges. r.o., afm. 27 x 36 cm (met lijst 38 x 45 cm) Verkocht
5488 Image A.de Haas (1920-1972), linosnede, Basilisk, ges. r.o., afm. 19 x 25 cm (met lijst 31,5 x 34 cm), waterschade passe-partout Verkocht
5489 Image A.de Haas (1920-1972), linosnede, Jongen en meisje, ges. r.o., afm. 26 x 19 cm (met lijst 36,5 x 28 cm) Verkocht
5490 Image A.de Haas (1920-1972), olieverf op board, Nel op de sofa, ges. l.o., afm. 55 x 43 cm (met lijst 65 x 53 cm) Verkocht
5491 Image A.de Haas (1920-1972), olieverf op board, Malgemowes, gemon. l.o., afm. 51 x 41 cm (met lijst 73 x 62 cm) Verkocht
5492 Image G. Eggen (1921-2000), olieverf op board, De wonderbaarlijke visvangst, ges. r.b, gedat. '54, afm. 71 x 54 cm (met lijst 83 x 65,5 cm) Verkocht
5494 Image Bob Denneboom, aquarel, Haven in Collioure, ges. r.o., afm. 12 x 35 cm (met lijst 33 x 54 cm) Verkocht
5495 Image Naar Marino Marini, offset litho, La Cavalier (opgekleefd op board), gesigneerd en gedateerd in druk, gedrukt door Les Editions Braun et Cie rond 1955, minimale beschadigingen oppervlak, afm. 58 x 47 cm. Verkocht
5497 Image Diana Ramaekers, hoogdruk/monotypie, Gyön, ges. r.o., 1991, afm. 34 x 23 cm (met lijst 52 x 39 cm) Verkocht
5499 Image A.de Haas (1920-1972), map 'Veertig Passieprenten' (incompleet), met inleiding van Prof. Sarneel, uitg. dr. W.A. Palm, Den Haag, 1968, nr. 32, slechts 30 prenten aanwezig Verkocht
5501 Image H. Jelinger (1895-1961), gemengde techniek, Boerenhoeve in Limburg, ges. r.o., afm. 42 x 46 cm (met lijst 70 x 73 cm) Verkocht
5502 Image Olieverf op paneel, Jongedame met liefdesbrief, 19de eeuw, gemonogrammeerd l.o. 'JD', afm. 28 x 23 cm (met lijst 44 x 38 cm) Verkocht
5503 Image A.de Haas (1920-1972), acht linosnedes uit de map 'Veertig Passieprenten', allen gesigneerd en allen op 1 na ingelijst, afm. 20 x 13,5 cm (met lijst 36 x 24 cm) (8x) Verkocht
5511 Image A.de Haas (1920-1972), linosnede, Menukaart ter gelegenheid van een huwelijk, 1972 Verkocht
5519 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Man in Tanger, sept 1933, ges. l.o., afm. 21 x 15,5 cm (met lijst 33,5 x 28,5 cm) Verkocht
5520 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Hoekhuis, ges. r.o., 1953, afm. 25 x 35 cm (met lijst 38 x 48 cm) Verkocht
5525 Image Charles Eyck (1897-1983), litho, Portret van een meisje, ges. r.o., afm. 32 x 24 cm (met lijst 44 x 37 cm) Verkocht