Deense tafel, IVI, diam, 120 cm, h. 72 cm, uittrekbaar tot 240 cm, uittrekbaar + Vijf Deense eetkamerstoelen, Made in Denmark Koefoeds Hornslet, gebruikssporen en bekleding sleets, afm. 95 x 47 x 45 cm. (6x)
Direct naar kavel nr: