Drie Artifort prototypes van de Butterfly stoel, ontworpen door Pierre Paulin, alle stoelen met roestsporen, van twee stoelen is het leer ernstig beschadigd en 1 stoel is sleets, restauratieproject, afm. 64 x 80 cm (3x)