Vintage armstoel 'LC1', verchroomd buizen frame met lederen bekleding en bewegende rugsteun, ontwerp: le Corbusier 1928, editie uit de jaren zeventig, sterke ouderdoms- en gebruikssporen, leder sleets, afm. 75 x 64 x 58 cm.