Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 137 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4175 | Glazen jampot met Duits zilveren deksel en lepel, 835, h. 10 cm + Glazen specerijenhouder in Engels zilveren montuur, 925, Birmingham + Duits zilveren servettenhouder, 835, ca. 251 gram (3x) | Verkocht | |
4177 | Geëtste glazen karaf met Frans zilveren montuur, h. 28 cm. | Verkocht | |
4178 | Duits zilveren driearmige kandelaar, Wilkens, 835, h. 19 cm, ca. 393 gram | Verkocht | |
4181 | Vier zilveren lepels (oorlogszilver/protestzilver) met munten met de beeltenis van Koningin Wilhelmina + Hollands zilveren asbak, l. 8 cm + Zilveren met metalen naaigarnituur in etui, 800, ca. 219 gram (6x) | Verkocht | |
4185 | Hollands zilveren hengsel met parelrand, 2de gehalte + Hollands zilveren sauslepel, 19de eeuw, gesoldeerd + Hollands zilveren lepeltje, 2de gehalte + Hollands zilveren mokkalepel, 2de gehalte + Hollands zilveren suikerschepje, 2de gehalte, + Hollands zilveren suikertang, 2de gehalte, 1908, ca. 155 gram + verzilverd botermesje (7x) | Verkocht | |
4191 | Vier Hollands zilveren flessenstoppen, 2de gehalte, diverse motieven o.a. parelrand, in doosje (4x) | Verkocht | |
4192 | Twee zilveren jachtbekers, 925, h. 11 cm, ca. 259 gram (2x) | Verkocht | |
4200 | Hollands zilveren ijsschep en twaalf ijslepeltjes, 2de gehalte, Van Kempen, 1903, in Louis XV-stijl, gedecoreerd met rocailles, in cassette, ca. 286 gram (13x) | Verkocht | |
4201 | Sterling zilveren poederdoos, afm. 7 x 8 cm + Zilveren visitekaarthouder met inscriptie, 900, l. 10 cm, ca. 257 gram (2x) | Verkocht | |
4202 | Zilveren taartschep, 800, l. 21 cm + Zilveren petitfourschep, 835, l. 16 cm + Zilveren taartschep, 800, l. 20 cm, ca. 134 gram (3x) | Verkocht | |
4203 | Twee Duits zilveren bekers, 800, met oud-Hollandse voorstelling, h. 12 cm, ca. 435 gram (2x) | Verkocht | |
4205 | Hollands zilveren koekjestrommel op schaal, 2de gehalte, jaarletter e = 1964, met parelrand, ca. 631 gram (2x) | Verkocht | |
4214 | Zweeds zilveren koffieservies, bestaande uit: koffiepot, melkkan en suikerpot, h. koffiepot 26,5 cm, ca. 1174 gram (3x) | Verkocht | |
4223 | Twee zilveren taartscheppen, 800 + Zilveren roomlepel, 800 + 2 zilveren eierdopjes, 835, ca. 175 gram (5x) | Verkocht | |
4224 | Russisch zilveren besamim-houder, 835, 1894, h. 10 cm, ca. 60 gram | Verkocht | |
4225 | Steengoed mosterdpot met zilveren deksel, 925 + Hollands zilveren miniatuur schip, 2de gehalte, afm. 16 x 11 cm + Zilveren miniatuur schip, afm. 14 x 11 cm (3x) | Verkocht | |
4233 | Zilveren art nouveau schaal op voet, 925, rand gedeukt, afm. 10 x 17 cm, ca. 163 gram | Verkocht | |
4234 | Twee zilveren schaaltjes, 800, ajour bewerkt, l. 16 en 18 cm + Twee zilveren petitfourtangen, 800, ca. 347 gram (4x) | Verkocht | |
4236 | Deens zilveren jaarlepels, 925, Georg Jensen, deels geëmailleerd, in doos, ca. 240 gram (6x) | Verkocht | |
4239 | Hollands zilveren soeplepel, 2de gehalte, 1848, deukjes, ca. 150 gram | Verkocht | |
4244 | Zilveren flessenstop, 835 + 2 Hollands zilveren kaasduimpjes, 2de gehalte + Twee Engels zilveren prikkers, 925, in doosje (5x) | Verkocht | |
4245 | Religieuze zilveren compositie van twee treurende dames rond een kruis, Nederland, 2de gehalte, jaarletter m = 1871, enkele minimale beschadigingen, ca. 156 gram, afm. 24 x 18 cm, onder glazen stolp, afm. 35 x 30 cm (2x) | Verkocht | |
4246 | Zilveren wierookvat, BWG, gesigneerd en gedateerd onderzijde '1849', h. 25 cm + ketting | Verkocht | |
4247 | Deens zilveren dinerlepel, dinermes, dinervork en koffielepel, model 'Acorn', ontworpen door Georg Jensen, ca. 220 gram (4x) | Verkocht | |
4279 | Duits zilveren dienblad, 800, gegraveerd met wapen, diam. 32 cm, ca. 607 gram | Verkocht | |
4283 | Belgisch zilveren koffie- en theeset, 925, Matelot, Liège, bestaande uit: dienblad, koffiepot, theepot, suikerpot en melkkan, ca. 5496 gram, dienblad met enkele deukjes, afm. 41 x 52 cm (5x) | Verkocht | |
4289 | Hollands zilveren dienblad met ajour bewerkte opstaande rand, 1ste gehalte, op pootjes, afm. 6 x 49 x 30 cm, ca. 1918 gram | Verkocht | |
4291 | Zilveren koffiepot, 835, Oostenrijk-Hongarije, 19de eeuw, h. 25 cm, knop deksel zit los | Verkocht | |
4293 | Wandelstok met Engels zilveren knop, 925, l. 91 cm + Wandelstok met zilveren knop in de vorm van een golfclub, met monogram, l. 93 cm (2x) | Verkocht | |
4294 | Vijf Hollands zilveren fruitvorkjes- en mesjes, 2de gehalte, ca. 297 gram (10x) | Verkocht | |
4300 | Glazen tazza op Hollands zilveren voet, 2de gehalte, glas beschadigd, afm. 34 x 25 cm. | Verkocht | |
4304 | Hollands zilveren koekjestrommel op schaal, 2de gehalte, jaarletter E = 1939, afm. 7 x 12 x 12 cm, diam. schaal 20 cm, ca. 750 gram (2x) | Verkocht | |
4305 | Hollands zilveren eierlepel, 2de gehalte, Bonebakker & Zoon, bak ajour bewerkt, parelrand, ca. 75 gram | Verkocht | |
4314 | Duits zilveren fotolijstje, 925, afm. 16 x 11 cm, glas gebroken + Zilveren fotolijstje, 800, afm. 21,5 x 16,5 cm (2x) | Verkocht | |
4315 | Hollands zilveren broodmand, 2de gehalte, ajour bewerkt, met parelrand, afm. 13 x 34 x 24 cm, ca. 679 gram | Verkocht | |
4321 | Drie Hollands zilveren dinervorken- en lepels, 2de gehalte + Drie Belgisch zilveren dinervorken- en lepels + Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte, ca. 707 gram (13x) | Verkocht | |
4322 | Verzilverd bestek, Keltum, bestaande uit: 6 dinervorken/lepels/messen, 6 ontbijtmessen, 5 ontbijtlepels, 3 cakevorkjes, vleesvork, aardappelschep, opdienlepel en sauslepel | Verkocht | |
4325 | Vier zilveren fotolijstjes, 925, 835 en 800, o.a. Engeland en Spanje: afm. 18,5 x 14 cm/ 17,5 x 12 cm / 17,5 x 13,5 cm (4x) | Verkocht | |
4326 | Hollands zilveren soezenmand, 2de gehalte, afm. 8 x 23 x 15 cm, ca. 204 gram | Verkocht | |
4327 | Acht Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte, 1 afwijkend model, ca. 179 gram (8x) | Verkocht | |
4332 | 8 Hollands zilveren koffielepels, diverse modellen, enkele lepeltjes sleets en 1 gerestaureerd + Zilveren opdienlepel, gedeukt + Hollands zilveren vleesvork met agaten heft, ca. 159 gram (10x) | Verkocht | |
4335 | Zes Frans zilveren likeurbekertjes op dienblaadjes, in etui + zes glazen likeurglaasjes in Frans zilveren houder + Engels zilveren dienblaadje, 925, Londen, verzwaard, ca. 150 gram (14x) | Verkocht | |
4336 | Franse zilveren schaal, gemonogrammeerd, afm. 45 x 29,5 cm, ca. 941 gram | Verkocht | |
4337 | Twee glazen poederdoosjes met Frans zilveren deksel, diam. 5,5 cm + Engels zilveren vesta case, 925, Birmingham, l. 5 cm + Zilveren fluitje, ZII, aan zilveren collier, 925 (4x) | Verkocht | |
4338 | Zes zilveren champagnekloppers op standaard, 925, ca. 95 gram (7x) | Verkocht | |
4339 | Glazen jampothouder op schotel met zilveren knop en lepel, 835 + 6 plexi met zilveren koffielepels, 835 + glazen citroenpers met Frans zilveren bekertje, zeefje en lepel, in etui (8x) | Verkocht | |
4340 | Engels zilveren theebus, 925, h. 7,5 cm + Frans zilveren theezeefje + Frans zilveren theezeefje op uitlekkannetje, ca. 160 gram (3x) | Verkocht | |
4341 | Schots zilveren berry spoon, Edinburgh, 925, 1820, ca. 64 gram | Verkocht | |
4342 | Twee zilveren roomlepels, Londen, 925, 1909, in etui + Engels zilveren melkkan en suikerstrooibus, 925, Birmingham, 1911, in etui, ca. 249 gram (4x) | Verkocht | |
4344 | Hollands zilveren broodmand op pootjes, 2de gehalte, W.H. van Akkeren, 's Gravenhage, eerste helft 20ste eeuw, gedecoreerd met strikmotief en profielportretten, afm. 12 x 31 x 23,5 cm, ca. 721 gram | Verkocht |