Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 137 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Status
4175 Image Glazen jampot met Duits zilveren deksel en lepel, 835, h. 10 cm + Glazen specerijenhouder in Engels zilveren montuur, 925, Birmingham + Duits zilveren servettenhouder, 835, ca. 251 gram (3x) Verkocht
4177 Image Geëtste glazen karaf met Frans zilveren montuur, h. 28 cm. Verkocht
4178 Image Duits zilveren driearmige kandelaar, Wilkens, 835, h. 19 cm, ca. 393 gram Verkocht
4181 Image Vier zilveren lepels (oorlogszilver/protestzilver) met munten met de beeltenis van Koningin Wilhelmina + Hollands zilveren asbak, l. 8 cm + Zilveren met metalen naaigarnituur in etui, 800, ca. 219 gram (6x) Verkocht
4185 Image Hollands zilveren hengsel met parelrand, 2de gehalte + Hollands zilveren sauslepel, 19de eeuw, gesoldeerd + Hollands zilveren lepeltje, 2de gehalte + Hollands zilveren mokkalepel, 2de gehalte + Hollands zilveren suikerschepje, 2de gehalte, + Hollands zilveren suikertang, 2de gehalte, 1908, ca. 155 gram + verzilverd botermesje (7x) Verkocht
4191 Image Vier Hollands zilveren flessenstoppen, 2de gehalte, diverse motieven o.a. parelrand, in doosje (4x) Verkocht
4192 Image Twee zilveren jachtbekers, 925, h. 11 cm, ca. 259 gram (2x) Verkocht
4200 Image Hollands zilveren ijsschep en twaalf ijslepeltjes, 2de gehalte, Van Kempen, 1903, in Louis XV-stijl, gedecoreerd met rocailles, in cassette, ca. 286 gram (13x) Verkocht
4201 Image Sterling zilveren poederdoos, afm. 7 x 8 cm + Zilveren visitekaarthouder met inscriptie, 900, l. 10 cm, ca. 257 gram (2x) Verkocht
4202 Image Zilveren taartschep, 800, l. 21 cm + Zilveren petitfourschep, 835, l. 16 cm + Zilveren taartschep, 800, l. 20 cm, ca. 134 gram (3x) Verkocht
4203 Image Twee Duits zilveren bekers, 800, met oud-Hollandse voorstelling, h. 12 cm, ca. 435 gram (2x) Verkocht
4205 Image Hollands zilveren koekjestrommel op schaal, 2de gehalte, jaarletter e = 1964, met parelrand, ca. 631 gram (2x) Verkocht
4214 Image Zweeds zilveren koffieservies, bestaande uit: koffiepot, melkkan en suikerpot, h. koffiepot 26,5 cm, ca. 1174 gram (3x) Verkocht
4223 Image Twee zilveren taartscheppen, 800 + Zilveren roomlepel, 800 + 2 zilveren eierdopjes, 835, ca. 175 gram (5x) Verkocht
4224 Image Russisch zilveren besamim-houder, 835, 1894, h. 10 cm, ca. 60 gram Verkocht
4225 Image Steengoed mosterdpot met zilveren deksel, 925 + Hollands zilveren miniatuur schip, 2de gehalte, afm. 16 x 11 cm + Zilveren miniatuur schip, afm. 14 x 11 cm (3x) Verkocht
4233 Image Zilveren art nouveau schaal op voet, 925, rand gedeukt, afm. 10 x 17 cm, ca. 163 gram Verkocht
4234 Image Twee zilveren schaaltjes, 800, ajour bewerkt, l. 16 en 18 cm + Twee zilveren petitfourtangen, 800, ca. 347 gram (4x) Verkocht
4236 Image Deens zilveren jaarlepels, 925, Georg Jensen, deels geëmailleerd, in doos, ca. 240 gram (6x) Verkocht
4239 Image Hollands zilveren soeplepel, 2de gehalte, 1848, deukjes, ca. 150 gram Verkocht
4244 Image Zilveren flessenstop, 835 + 2 Hollands zilveren kaasduimpjes, 2de gehalte + Twee Engels zilveren prikkers, 925, in doosje (5x) Verkocht
4245 Image Religieuze zilveren compositie van twee treurende dames rond een kruis, Nederland, 2de gehalte, jaarletter m = 1871, enkele minimale beschadigingen, ca. 156 gram, afm. 24 x 18 cm, onder glazen stolp, afm. 35 x 30 cm (2x) Verkocht
4246 Image Zilveren wierookvat, BWG, gesigneerd en gedateerd onderzijde '1849', h. 25 cm + ketting Verkocht
4247 Image Deens zilveren dinerlepel, dinermes, dinervork en koffielepel, model 'Acorn', ontworpen door Georg Jensen, ca. 220 gram (4x) Verkocht
4279 Image Duits zilveren dienblad, 800, gegraveerd met wapen, diam. 32 cm, ca. 607 gram Verkocht
4283 Image Belgisch zilveren koffie- en theeset, 925, Matelot, Liège, bestaande uit: dienblad, koffiepot, theepot, suikerpot en melkkan, ca. 5496 gram, dienblad met enkele deukjes, afm. 41 x 52 cm (5x) Verkocht
4289 Image Hollands zilveren dienblad met ajour bewerkte opstaande rand, 1ste gehalte, op pootjes, afm. 6 x 49 x 30 cm, ca. 1918 gram Verkocht
4291 Image Zilveren koffiepot, 835, Oostenrijk-Hongarije, 19de eeuw, h. 25 cm, knop deksel zit los Verkocht
4293 Image Wandelstok met Engels zilveren knop, 925, l. 91 cm + Wandelstok met zilveren knop in de vorm van een golfclub, met monogram, l. 93 cm (2x) Verkocht
4294 Image Vijf Hollands zilveren fruitvorkjes- en mesjes, 2de gehalte, ca. 297 gram (10x) Verkocht
4300 Image Glazen tazza op Hollands zilveren voet, 2de gehalte, glas beschadigd, afm. 34 x 25 cm. Verkocht
4304 Image Hollands zilveren koekjestrommel op schaal, 2de gehalte, jaarletter E = 1939, afm. 7 x 12 x 12 cm, diam. schaal 20 cm, ca. 750 gram (2x) Verkocht
4305 Image Hollands zilveren eierlepel, 2de gehalte, Bonebakker & Zoon, bak ajour bewerkt, parelrand, ca. 75 gram Verkocht
4314 Image Duits zilveren fotolijstje, 925, afm. 16 x 11 cm, glas gebroken + Zilveren fotolijstje, 800, afm. 21,5 x 16,5 cm (2x) Verkocht
4315 Image Hollands zilveren broodmand, 2de gehalte, ajour bewerkt, met parelrand, afm. 13 x 34 x 24 cm, ca. 679 gram Verkocht
4321 Image Drie Hollands zilveren dinervorken- en lepels, 2de gehalte + Drie Belgisch zilveren dinervorken- en lepels + Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte, ca. 707 gram (13x) Verkocht
4322 Image Verzilverd bestek, Keltum, bestaande uit: 6 dinervorken/lepels/messen, 6 ontbijtmessen, 5 ontbijtlepels, 3 cakevorkjes, vleesvork, aardappelschep, opdienlepel en sauslepel Verkocht
4325 Image Vier zilveren fotolijstjes, 925, 835 en 800, o.a. Engeland en Spanje: afm. 18,5 x 14 cm/ 17,5 x 12 cm / 17,5 x 13,5 cm (4x) Verkocht
4326 Image Hollands zilveren soezenmand, 2de gehalte, afm. 8 x 23 x 15 cm, ca. 204 gram Verkocht
4327 Image Acht Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte, 1 afwijkend model, ca. 179 gram (8x) Verkocht
4332 Image 8 Hollands zilveren koffielepels, diverse modellen, enkele lepeltjes sleets en 1 gerestaureerd + Zilveren opdienlepel, gedeukt + Hollands zilveren vleesvork met agaten heft, ca. 159 gram (10x) Verkocht
4335 Image Zes Frans zilveren likeurbekertjes op dienblaadjes, in etui + zes glazen likeurglaasjes in Frans zilveren houder + Engels zilveren dienblaadje, 925, Londen, verzwaard, ca. 150 gram (14x) Verkocht
4336 Image Franse zilveren schaal, gemonogrammeerd, afm. 45 x 29,5 cm, ca. 941 gram Verkocht
4337 Image Twee glazen poederdoosjes met Frans zilveren deksel, diam. 5,5 cm + Engels zilveren vesta case, 925, Birmingham, l. 5 cm + Zilveren fluitje, ZII, aan zilveren collier, 925 (4x) Verkocht
4338 Image Zes zilveren champagnekloppers op standaard, 925, ca. 95 gram (7x) Verkocht
4339 Image Glazen jampothouder op schotel met zilveren knop en lepel, 835 + 6 plexi met zilveren koffielepels, 835 + glazen citroenpers met Frans zilveren bekertje, zeefje en lepel, in etui (8x) Verkocht
4340 Image Engels zilveren theebus, 925, h. 7,5 cm + Frans zilveren theezeefje + Frans zilveren theezeefje op uitlekkannetje, ca. 160 gram (3x) Verkocht
4341 Image Schots zilveren berry spoon, Edinburgh, 925, 1820, ca. 64 gram Verkocht
4342 Image Twee zilveren roomlepels, Londen, 925, 1909, in etui + Engels zilveren melkkan en suikerstrooibus, 925, Birmingham, 1911, in etui, ca. 249 gram (4x) Verkocht
4344 Image Hollands zilveren broodmand op pootjes, 2de gehalte, W.H. van Akkeren, 's Gravenhage, eerste helft 20ste eeuw, gedecoreerd met strikmotief en profielportretten, afm. 12 x 31 x 23,5 cm, ca. 721 gram Verkocht