Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 137 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4347 | 11 Hollands zilveren koffielepels met zichten op Maastricht, 2de gehalte + Zilveren petitfourvorkje, 800, ca. 179 gram, in verzilverd Japans dekseldoosje (13x) | Verkocht | |
4348 | Engels zilveren beursje om aan chatelaine te hangen, 925, Birmingham, afm. 16 x 10 cm + Zilveren tasje om aan chatelaine te hangen, 925, ca. 81 gram (2x) | Verkocht | |
4349 | Zilveren dienblad, mogelijk Frans, afm. 57,5 x 33,5 cm, ca. 2225 gram | Verkocht | |
4350 | Vier Engels zilveren kreeftenvorken, 925, Sheffield + Glazen dekselpot met Engels zilveren deksel, 925, Londen, h. 10 cm + Glazen mosterdpotje met Engels zilveren deksel en lepeltje, 925, Birmingham, in etui (6x) | Verkocht | |
4514 | Mexicaans zilveren schaal op pootjes, 925, afm. 8,5 x 17 cm, ca. 287 gram | Verkocht | |
4515 | Zilveren mokkapot, theepot, melkkan en suikerpot, 800, ca. 479 gram (4x) | Verkocht | |
4525 | Duits zilveren schaal, 800, afm. 10 x 29 cm, ca. 407 gram | Verkocht | |
4526 | Zilveren schaal, 800, l. 18 cm + Duits zilveren schaal, l. 21 cm + Duits zilveren melkkan en suikerpot, 800, ca. 513 gram (4x) | Verkocht | |
4536 | Glazen schaal, Stromberg Hyttan, Zweden, jaren zestig, met zilveren deksel, 925, h. 11 cm, diam. 15 cm, ca. 133 gram | Verkocht | |
4537 | Zilveren schaal, BWG, diam. 24 cm, verzwaard, min. scheurtjes in rand | Verkocht | |
4548 | Zilveren schaal, 800, ajour bewerkt en gedecoreerd met putti, afm. 28 x 24 cm, ca. 301 gram | Verkocht | |
4826 | Duits zilveren dienblad, 835, afm. 28 x 28 cm, ca. 440 gram | Verkocht | |
4836 | Duits zilveren driearmige kandelaar, 835, afm. 18 x 24 cm, verzwaard | Verkocht | |
4837 | Zilveren mokkapot, suikerpot, roomkannetje en melkkan, 830, h. mokkapot 16 cm + Hollands zilveren suikertang, ca. 498 gram (5x) | Verkocht | |
4858 | Zilveren suikerpot, 800, ca. 125 gram | Verkocht | |
4859 | Ovaal zilveren dienblad, 830, afm. 26 x 20 cm, ca. 302 gram | Verkocht | |
4920 | Belgisch zilveren bestek, 800, o.a. Philippe Wolfers, bestaande uit: 12 dinerlepels, 12 dinermessen, 12 dinervorken, 12 ontbijtlepels, 12 ontbijtvorken, 12 ontbijtmessen, 12 mokkalepels, 6 koffielepels, soeplepel, opdienlepel, opdienvork, taartschep en suikerschep + 12 verzilverde messenleggers, gewicht zonder messen ca. 4,9 kilo | Verkocht | |
5062 | Twaalf Hollands zilveren koffielepels, 2de gehalte, ca. 125 gram (12x) | Verkocht | |
5070 | Paar Hollands zilveren tweearmige kandelaars, 2de gehalte, jaarletter N = 1948, met losse bobeches, ca. 841 gram, h. 20 cm. (2x) | Verkocht | |
5072 | Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, Van Kempen, merendeel jaarletter H = 1942, bestaande uit: 12 dinermessen, 9 ontbijtmessen, 10 dinervorken, 12 ontbijtvorken, 12 visvorken- en messen, 12 ontbijtlepels, 12 dinerlepels, soeplepel, 2 aardappelscheppen, opdienlepel, 2 sauslepels, slacouvert, grote vleesvork, visvork, 2 vleesvorkjes en 11 cakevorkjes, gebruikssporen, ca. 4528 gram | Verkocht | |
5073 | Kristallen jampotten in gezwart houten met zilveren montuur, begin 20ste eeuw, chip aan 1 stop, afm. 18 x 26,5 cm. | Verkocht | |
5515 | Hollands zilveren chocoladekan, 2de gehalte, met monogram, gedecoreerd met parelrand, h. 13 cm, ca. 271 gram | Verkocht | |
5522 | Hollands zilveren koffie- en theestel, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, gemonogrammeerd, bestaande uit: dienblad, koffiepot, theepot, suikerpot, lepelvaasje en komfoor (toegevoegd), allen met opengewerkte opstaande rand en parelrand ca. 1998 gram (6x) | Verkocht | |
6071 | Drie vintage kleerborstels met Engels zilveren rand, 925, Birmingham: 2 x met schildpadschild en 1 x met emaille (3x) | Verkocht | |
6085 | Zilveren fotolijst, 925, afm. 17 x 35 cm (binnenmaat 9 x 26 cm) | Verkocht |