Direct naar kavel nr:

Kunst- Antiekveiling 9-11 Maart (t.t.v. TEFAF) » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen

Er zijn 137 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 Alle
Kavel Foto Omschrijving Status
4347 Image 11 Hollands zilveren koffielepels met zichten op Maastricht, 2de gehalte + Zilveren petitfourvorkje, 800, ca. 179 gram, in verzilverd Japans dekseldoosje (13x) Verkocht
4348 Image Engels zilveren beursje om aan chatelaine te hangen, 925, Birmingham, afm. 16 x 10 cm + Zilveren tasje om aan chatelaine te hangen, 925, ca. 81 gram (2x) Verkocht
4349 Image Zilveren dienblad, mogelijk Frans, afm. 57,5 x 33,5 cm, ca. 2225 gram Verkocht
4350 Image Vier Engels zilveren kreeftenvorken, 925, Sheffield + Glazen dekselpot met Engels zilveren deksel, 925, Londen, h. 10 cm + Glazen mosterdpotje met Engels zilveren deksel en lepeltje, 925, Birmingham, in etui (6x) Verkocht
4514 Image Mexicaans zilveren schaal op pootjes, 925, afm. 8,5 x 17 cm, ca. 287 gram Verkocht
4515 Image Zilveren mokkapot, theepot, melkkan en suikerpot, 800, ca. 479 gram (4x) Verkocht
4525 Image Duits zilveren schaal, 800, afm. 10 x 29 cm, ca. 407 gram Verkocht
4526 Image Zilveren schaal, 800, l. 18 cm + Duits zilveren schaal, l. 21 cm + Duits zilveren melkkan en suikerpot, 800, ca. 513 gram (4x) Verkocht
4536 Image Glazen schaal, Stromberg Hyttan, Zweden, jaren zestig, met zilveren deksel, 925, h. 11 cm, diam. 15 cm, ca. 133 gram Verkocht
4537 Image Zilveren schaal, BWG, diam. 24 cm, verzwaard, min. scheurtjes in rand Verkocht
4548 Image Zilveren schaal, 800, ajour bewerkt en gedecoreerd met putti, afm. 28 x 24 cm, ca. 301 gram Verkocht
4826 Image Duits zilveren dienblad, 835, afm. 28 x 28 cm, ca. 440 gram Verkocht
4836 Image Duits zilveren driearmige kandelaar, 835, afm. 18 x 24 cm, verzwaard Verkocht
4837 Image Zilveren mokkapot, suikerpot, roomkannetje en melkkan, 830, h. mokkapot 16 cm + Hollands zilveren suikertang, ca. 498 gram (5x) Verkocht
4858 Image Zilveren suikerpot, 800, ca. 125 gram Verkocht
4859 Image Ovaal zilveren dienblad, 830, afm. 26 x 20 cm, ca. 302 gram Verkocht
4920 Image Belgisch zilveren bestek, 800, o.a. Philippe Wolfers, bestaande uit: 12 dinerlepels, 12 dinermessen, 12 dinervorken, 12 ontbijtlepels, 12 ontbijtvorken, 12 ontbijtmessen, 12 mokkalepels, 6 koffielepels, soeplepel, opdienlepel, opdienvork, taartschep en suikerschep + 12 verzilverde messenleggers, gewicht zonder messen ca. 4,9 kilo Verkocht
5062 Image Twaalf Hollands zilveren koffielepels, 2de gehalte, ca. 125 gram (12x) Verkocht
5070 Image Paar Hollands zilveren tweearmige kandelaars, 2de gehalte, jaarletter N = 1948, met losse bobeches, ca. 841 gram, h. 20 cm. (2x) Verkocht
5072 Image Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, Van Kempen, merendeel jaarletter H = 1942, bestaande uit: 12 dinermessen, 9 ontbijtmessen, 10 dinervorken, 12 ontbijtvorken, 12 visvorken- en messen, 12 ontbijtlepels, 12 dinerlepels, soeplepel, 2 aardappelscheppen, opdienlepel, 2 sauslepels, slacouvert, grote vleesvork, visvork, 2 vleesvorkjes en 11 cakevorkjes, gebruikssporen, ca. 4528 gram Verkocht
5073 Image Kristallen jampotten in gezwart houten met zilveren montuur, begin 20ste eeuw, chip aan 1 stop, afm. 18 x 26,5 cm. Verkocht
5515 Image Hollands zilveren chocoladekan, 2de gehalte, met monogram, gedecoreerd met parelrand, h. 13 cm, ca. 271 gram Verkocht
5522 Image Hollands zilveren koffie- en theestel, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, gemonogrammeerd, bestaande uit: dienblad, koffiepot, theepot, suikerpot, lepelvaasje en komfoor (toegevoegd), allen met opengewerkte opstaande rand en parelrand ca. 1998 gram (6x) Verkocht
6071 Image Drie vintage kleerborstels met Engels zilveren rand, 925, Birmingham: 2 x met schildpadschild en 1 x met emaille (3x) Verkocht
6085 Image Zilveren fotolijst, 925, afm. 17 x 35 cm (binnenmaat 9 x 26 cm) Verkocht

Pagina Vorige 1 2 3 Alle