Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 137 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4010 | Verzilverd visbestek in cassette, Pearce & Sons, bestaande uit: 12 visvorken- en messen (24x) | Verkocht | |
4101 | Engels zilveren inktpot, 925, Londen, met glazen binnenpotje, afm. 13 x 14 cm. | Verkocht | |
4102 | Zilveren blad, 835, afm. 22 x 20 cm, ca. 622 gram | Verkocht | |
4103 | Mexicaans zilveren dienblad met gelobde rand, 925, met handtekeningen van diverse presidenten, 30 de Abril 1960, diam. 39 cm, ca. 893 gram | Verkocht | |
4104 | Duits zilveren jardinière, BWG, met glazen binnenbak (niet origineel), afm. 46 x 26 x 16 cm, ca. 986 gram | Verkocht | |
4112 | Hollands zilveren schaaltje op voet, 2de gehalte, 1891, gedeukt, afm. 12 x 7 cm, ca. 120 gram | Verkocht | |
4113 | Acht Belgisch zilveren lepels en zeven vorken, punten sleets, ca. 690 gram (15x) | Verkocht | |
4114 | Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, bestaande uit: 8 lepels, 5 vorken, botermesje, petitfourschepje, ca. 1020 gram (15x) | Verkocht | |
4115 | Zilveren soeplepel, 800 + Zilveren schaaltje, 800, randen beschadigd, afm. 20 x 12 cm, ca. 305 gram (2x) | Verkocht | |
4117 | Ovaal zilveren (thee)doosje, 800, gemonogrammeerd, afm. 7,5 x 8 cm, ca. 152 gram | Verkocht | |
4118 | 6 mokkakopjes in Duits zilveren montuur, met porseleinen bekertjes + verzilverd dienblaadje, afm. 23 x 16 cm, ca. 296 gram (7x) | Verkocht | |
4119 | 6 zilveren likeurbekertjes, 800 + Zilveren melkkannetje, 800 + Zilveren zoutbakje (zonder binnenbakje), 800, ca. 255 gram (8x) | Verkocht | |
4121 | Twee Franse zilveren likeurglaasjes, 925, gedeukt + Zilveren theezeefje, 925, gedeukt + Zilveren melkkan of beker, 800, gedeukt, ca. 171 gram (3x) | Verkocht | |
4125 | Twaalf Frans zilveren oestervorkjes, ca. 221 gram (12x) | Verkocht | |
4126 | Drie Hollands zilveren dinervorken en 4 dinerlepels, 2de gehalte, gemonogrammeerd, ca. 485 gram (7x) | Verkocht | |
4127 | Zeven Hollands zilveren dinermessen, 2de gehalte, gemonogrammeerd (7x) | Verkocht | |
4129 | 22 zilveren koffielepels, diverse landen en gehaltes, sleets, ca. 293 gram + houten lepeldoosje, l. 16,5 cm (23x) | Verkocht | |
4130 | Zilveren servetring, 800, deukjes + 6 zilveren schaaltjes, 800, diam. 8 cm + Zilveren schaaltje, 800, h. 5,5 cm, diam. 11,5 cm, ca. 315 gram (8x) | Verkocht | |
4131 | Frans zilveren koffiepot, 925, h. 23 cm, ca. 688 gram, handvat los | Verkocht | |
4132 | Assorti lot zilver, bestaande uit: 2 Hollands zilveren opdienlepels, 2de gehalte, gebruikssporen, diverse modellen + 2 dinervorken, 800 + Belgisch zilveren opdienlepel, gebruikssporen + Frans zilveren oestervorkje met benen heft + Drie Hollands zilveren kreeftenvorken, 2de gehalte + Twee kreeftenvorken, 800 + Hollands zilveren prikker, 2de gehalte + Frans zilveren vleesvork met benen heft, ca. 548 gram (13x) | Verkocht | |
4134 | Zilveren suikerpot, 800, Oostenrijk-Hongarije, afm. 9,5 x 20 cm, ca. 367 gram | Verkocht | |
4135 | Elf zilveren messenleggers, 800, ca. 293 gram (11x) | Verkocht | |
4141 | Zilveren lepel met rattenstaart, 18de eeuw, l. 19 cm, ca. 36 gram | Verkocht | |
4142 | Vier Engels zilveren pindaschaaltjes, 925, Birmingham, in etui, ca. 88 gram (4x) | Verkocht | |
4143 | Glazen koekjestrommel met Engels zilveren deksel en hengsel, 925, Sheffield, h. 15 cm. | Verkocht | |
4144 | Hollands zilveren slatang, 2de gehalte, 1855, l. 26 cm, ca. 163 gram | Verkocht | |
4145 | Zes Engels zilveren bonbonbakjes, 925, Birmingham, met parelrand, ajour bewerkt, l. 8 cm + Engels zilveren suikerstrooilepel, 925, Sheffield, ca. 190 gram (7x) | Verkocht | |
4146 | Engels zilveren dienblad, Sheffield, 925, Walker & Hall, 1918, ca. 460 gram, afm. 30 x 22 cm. | Verkocht | |
4147 | Zes Engels zilveren vingerdoekringen, 925, Sheffield, ca. 109 gram (6x) | Verkocht | |
4148 | Engels zilveren boterschaal met botermesje, Birmingham, 925, in etui + Engels zilveren boterschaal, Chester, 925 + Engels zilveren botermesje, 925, Sheffield, ca. 113 gram (4x) | Verkocht | |
4150 | Twee Hollands zilveren opdienlepels, 2de gehalte, Van Kempen, 1958, ca. 206 gram (2x) | Verkocht | |
4151 | Engels zilveren dekschaal, Sheffield, 1937, afm. 8 x 25 x 21 cm, ca. 1090 gram | Verkocht | |
4152 | Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, diverse jaarletters, bestaande uit: 2 sauslepels, 2 aardappelscheppen, 3 diverse vleesvorken, soeplepel, 6 viscouverts, 8 ontbijtlepels, 8 ontbijtmessen, 8 dinerlepels, 8 dinermessen, 8 dinervorken, 6 cakevorkjes, 6 theelepels, 8 ontbijtvorken, 8 koffielepels en vleesvork, ca. 3404 gram (gewogen zonder messen) | Verkocht | |
4153 | Hollands zilveren eilepel, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, met parelrand, 1894 + Hollands zilveren suikertang, 2de gehalte + Hollands zilveren druivenschaar, 2de gehalte, ca. 146 gram (3x) | Verkocht | |
4154 | Zes Franse zilveren eierdopjes, 925 + Engels zilveren eierdopje, Londen, 925, ca. 284 gram (7x) | Verkocht | |
4155 | Twee glazen karaffen met Frans zilveren rand, min. deukjes, h. 20 cm + Twee glazen karaffen met Frans zilveren rand, h. 19 cm, stoppen bijgeslepen en min. chips, 2 vaasjes met afwijkend model (4x) | Verkocht | |
4157 | Engels zilveren koekjesschaal, 925, Sheffield, h. 12 cm, diam. 27 cm, ca. 760 gram | Verkocht | |
4158 | Engels zilveren ovale dekschaal, 925, Sheffield, 1930, afm. 27 x 20 cm, ca. 1115 gram | Verkocht | |
4159 | Hollands zilveren theedoos, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, afm. 7,5 x 10 cm, ca. 216 gram | Verkocht | |
4160 | Hollands zilveren koekjesdoos, 2de gehalte, Willem Littel, 1861, afm. 7 x 12 cm, ca. 309 gram | Verkocht | |
4163 | Hollands zilveren aspergestang, 2de gehalte, 1917, l. 23 cm, ca. 189 gram | Verkocht | |
4165 | Glazen slakom met Engels zilveren rand, Londen, 925, min. deukjes, diam. 20 cm + Glazen jampot met Engels zilveren deksel en lepeltje, Birmingham, 925, h. 9 cm + Glazen marmeladepot met Engels zilveren deksel en lepeltje, Birmingham, 925, diam. 9 cm (3x) | Verkocht | |
4166 | Engels zilveren druivenwaskom, 925, Londen, h. 8 cm, diam. 13,5 cm + Engels zilveren kom, 925, Birmingham, h. 8 cm, diam. 10 cm, ca. 377 gram (2x) | Verkocht | |
4167 | Engels zilveren visschep, Londen, 925, 1804, ca. 109 gram, l. 29 cm. | Verkocht | |
4168 | Zilveren balboekje, Chester, 925, 1902, afm. 11 x 8 cm, gemonogrammeerd | Verkocht | |
4169 | Engels zilveren kandelaar, 925, eenarmige kandelaar omvormbaar tot driearmige kandelaar, jaarletters 1973 en 1978, verzwaard, afm. 29 x 25 cm. | Verkocht | |
4170 | Engels zilveren chocoladekan, 925, Chester, jaarletter uitgesleten, h. 16 cm, ca. 292 gram | Verkocht | |
4171 | Hollands zilveren broodmand, 2de gehalte, ajour bewerkt, afm. 8,5 x 33 x 22 cm, ca. 412 gram | Verkocht | |
4172 | Elf Hollands zilveren messenleggers, 2de gehalte, ca. 197 gram (11x) | Verkocht | |
4173 | Zes Engels zilveren servetringen, 925, Birmingham, ca. 120 gram, in doos (6x) | Verkocht | |
4175 | Glazen jampot met Duits zilveren deksel en lepel, 835, h. 10 cm + Glazen specerijenhouder in Engels zilveren montuur, 925, Birmingham + Duits zilveren servettenhouder, 835, ca. 251 gram (3x) | Verkocht | |
4177 | Geëtste glazen karaf met Frans zilveren montuur, h. 28 cm. | Verkocht | |
4178 | Duits zilveren driearmige kandelaar, Wilkens, 835, h. 19 cm, ca. 393 gram | Verkocht | |
4181 | Vier zilveren lepels (oorlogszilver/protestzilver) met munten met de beeltenis van Koningin Wilhelmina + Hollands zilveren asbak, l. 8 cm + Zilveren met metalen naaigarnituur in etui, 800, ca. 219 gram (6x) | Verkocht | |
4185 | Hollands zilveren hengsel met parelrand, 2de gehalte + Hollands zilveren sauslepel, 19de eeuw, gesoldeerd + Hollands zilveren lepeltje, 2de gehalte + Hollands zilveren mokkalepel, 2de gehalte + Hollands zilveren suikerschepje, 2de gehalte, + Hollands zilveren suikertang, 2de gehalte, 1908, ca. 155 gram + verzilverd botermesje (7x) | Verkocht | |
4191 | Vier Hollands zilveren flessenstoppen, 2de gehalte, diverse motieven o.a. parelrand, in doosje (4x) | Verkocht | |
4192 | Twee zilveren jachtbekers, 925, h. 11 cm, ca. 259 gram (2x) | Verkocht | |
4200 | Hollands zilveren ijsschep en twaalf ijslepeltjes, 2de gehalte, Van Kempen, 1903, in Louis XV-stijl, gedecoreerd met rocailles, in cassette, ca. 286 gram (13x) | Verkocht | |
4201 | Sterling zilveren poederdoos, afm. 7 x 8 cm + Zilveren visitekaarthouder met inscriptie, 900, l. 10 cm, ca. 257 gram (2x) | Verkocht | |
4202 | Zilveren taartschep, 800, l. 21 cm + Zilveren petitfourschep, 835, l. 16 cm + Zilveren taartschep, 800, l. 20 cm, ca. 134 gram (3x) | Verkocht | |
4203 | Twee Duits zilveren bekers, 800, met oud-Hollandse voorstelling, h. 12 cm, ca. 435 gram (2x) | Verkocht | |
4205 | Hollands zilveren koekjestrommel op schaal, 2de gehalte, jaarletter e = 1964, met parelrand, ca. 631 gram (2x) | Verkocht | |
4214 | Zweeds zilveren koffieservies, bestaande uit: koffiepot, melkkan en suikerpot, h. koffiepot 26,5 cm, ca. 1174 gram (3x) | Verkocht | |
4223 | Twee zilveren taartscheppen, 800 + Zilveren roomlepel, 800 + 2 zilveren eierdopjes, 835, ca. 175 gram (5x) | Verkocht | |
4224 | Russisch zilveren besamim-houder, 835, 1894, h. 10 cm, ca. 60 gram | Verkocht | |
4225 | Steengoed mosterdpot met zilveren deksel, 925 + Hollands zilveren miniatuur schip, 2de gehalte, afm. 16 x 11 cm + Zilveren miniatuur schip, afm. 14 x 11 cm (3x) | Verkocht | |
4233 | Zilveren art nouveau schaal op voet, 925, rand gedeukt, afm. 10 x 17 cm, ca. 163 gram | Verkocht | |
4234 | Twee zilveren schaaltjes, 800, ajour bewerkt, l. 16 en 18 cm + Twee zilveren petitfourtangen, 800, ca. 347 gram (4x) | Verkocht | |
4236 | Deens zilveren jaarlepels, 925, Georg Jensen, deels geëmailleerd, in doos, ca. 240 gram (6x) | Verkocht | |
4239 | Hollands zilveren soeplepel, 2de gehalte, 1848, deukjes, ca. 150 gram | Verkocht | |
4244 | Zilveren flessenstop, 835 + 2 Hollands zilveren kaasduimpjes, 2de gehalte + Twee Engels zilveren prikkers, 925, in doosje (5x) | Verkocht | |
4245 | Religieuze zilveren compositie van twee treurende dames rond een kruis, Nederland, 2de gehalte, jaarletter m = 1871, enkele minimale beschadigingen, ca. 156 gram, afm. 24 x 18 cm, onder glazen stolp, afm. 35 x 30 cm (2x) | Verkocht | |
4246 | Zilveren wierookvat, BWG, gesigneerd en gedateerd onderzijde '1849', h. 25 cm + ketting | Verkocht | |
4247 | Deens zilveren dinerlepel, dinermes, dinervork en koffielepel, model 'Acorn', ontworpen door Georg Jensen, ca. 220 gram (4x) | Verkocht | |
4279 | Duits zilveren dienblad, 800, gegraveerd met wapen, diam. 32 cm, ca. 607 gram | Verkocht | |
4283 | Belgisch zilveren koffie- en theeset, 925, Matelot, Liège, bestaande uit: dienblad, koffiepot, theepot, suikerpot en melkkan, ca. 5496 gram, dienblad met enkele deukjes, afm. 41 x 52 cm (5x) | Verkocht | |
4289 | Hollands zilveren dienblad met ajour bewerkte opstaande rand, 1ste gehalte, op pootjes, afm. 6 x 49 x 30 cm, ca. 1918 gram | Verkocht | |
4291 | Zilveren koffiepot, 835, Oostenrijk-Hongarije, 19de eeuw, h. 25 cm, knop deksel zit los | Verkocht | |
4293 | Wandelstok met Engels zilveren knop, 925, l. 91 cm + Wandelstok met zilveren knop in de vorm van een golfclub, met monogram, l. 93 cm (2x) | Verkocht | |
4294 | Vijf Hollands zilveren fruitvorkjes- en mesjes, 2de gehalte, ca. 297 gram (10x) | Verkocht | |
4300 | Glazen tazza op Hollands zilveren voet, 2de gehalte, glas beschadigd, afm. 34 x 25 cm. | Verkocht | |
4304 | Hollands zilveren koekjestrommel op schaal, 2de gehalte, jaarletter E = 1939, afm. 7 x 12 x 12 cm, diam. schaal 20 cm, ca. 750 gram (2x) | Verkocht | |
4305 | Hollands zilveren eierlepel, 2de gehalte, Bonebakker & Zoon, bak ajour bewerkt, parelrand, ca. 75 gram | Verkocht | |
4314 | Duits zilveren fotolijstje, 925, afm. 16 x 11 cm, glas gebroken + Zilveren fotolijstje, 800, afm. 21,5 x 16,5 cm (2x) | Verkocht | |
4315 | Hollands zilveren broodmand, 2de gehalte, ajour bewerkt, met parelrand, afm. 13 x 34 x 24 cm, ca. 679 gram | Verkocht | |
4321 | Drie Hollands zilveren dinervorken- en lepels, 2de gehalte + Drie Belgisch zilveren dinervorken- en lepels + Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte, ca. 707 gram (13x) | Verkocht | |
4322 | Verzilverd bestek, Keltum, bestaande uit: 6 dinervorken/lepels/messen, 6 ontbijtmessen, 5 ontbijtlepels, 3 cakevorkjes, vleesvork, aardappelschep, opdienlepel en sauslepel | Verkocht | |
4325 | Vier zilveren fotolijstjes, 925, 835 en 800, o.a. Engeland en Spanje: afm. 18,5 x 14 cm/ 17,5 x 12 cm / 17,5 x 13,5 cm (4x) | Verkocht | |
4326 | Hollands zilveren soezenmand, 2de gehalte, afm. 8 x 23 x 15 cm, ca. 204 gram | Verkocht | |
4327 | Acht Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte, 1 afwijkend model, ca. 179 gram (8x) | Verkocht | |
4332 | 8 Hollands zilveren koffielepels, diverse modellen, enkele lepeltjes sleets en 1 gerestaureerd + Zilveren opdienlepel, gedeukt + Hollands zilveren vleesvork met agaten heft, ca. 159 gram (10x) | Verkocht | |
4335 | Zes Frans zilveren likeurbekertjes op dienblaadjes, in etui + zes glazen likeurglaasjes in Frans zilveren houder + Engels zilveren dienblaadje, 925, Londen, verzwaard, ca. 150 gram (14x) | Verkocht | |
4336 | Franse zilveren schaal, gemonogrammeerd, afm. 45 x 29,5 cm, ca. 941 gram | Verkocht | |
4337 | Twee glazen poederdoosjes met Frans zilveren deksel, diam. 5,5 cm + Engels zilveren vesta case, 925, Birmingham, l. 5 cm + Zilveren fluitje, ZII, aan zilveren collier, 925 (4x) | Verkocht | |
4338 | Zes zilveren champagnekloppers op standaard, 925, ca. 95 gram (7x) | Verkocht | |
4339 | Glazen jampothouder op schotel met zilveren knop en lepel, 835 + 6 plexi met zilveren koffielepels, 835 + glazen citroenpers met Frans zilveren bekertje, zeefje en lepel, in etui (8x) | Verkocht | |
4340 | Engels zilveren theebus, 925, h. 7,5 cm + Frans zilveren theezeefje + Frans zilveren theezeefje op uitlekkannetje, ca. 160 gram (3x) | Verkocht | |
4341 | Schots zilveren berry spoon, Edinburgh, 925, 1820, ca. 64 gram | Verkocht | |
4342 | Twee zilveren roomlepels, Londen, 925, 1909, in etui + Engels zilveren melkkan en suikerstrooibus, 925, Birmingham, 1911, in etui, ca. 249 gram (4x) | Verkocht | |
4344 | Hollands zilveren broodmand op pootjes, 2de gehalte, W.H. van Akkeren, 's Gravenhage, eerste helft 20ste eeuw, gedecoreerd met strikmotief en profielportretten, afm. 12 x 31 x 23,5 cm, ca. 721 gram | Verkocht | |
4347 | 11 Hollands zilveren koffielepels met zichten op Maastricht, 2de gehalte + Zilveren petitfourvorkje, 800, ca. 179 gram, in verzilverd Japans dekseldoosje (13x) | Verkocht | |
4348 | Engels zilveren beursje om aan chatelaine te hangen, 925, Birmingham, afm. 16 x 10 cm + Zilveren tasje om aan chatelaine te hangen, 925, ca. 81 gram (2x) | Verkocht | |
4349 | Zilveren dienblad, mogelijk Frans, afm. 57,5 x 33,5 cm, ca. 2225 gram | Verkocht | |
4350 | Vier Engels zilveren kreeftenvorken, 925, Sheffield + Glazen dekselpot met Engels zilveren deksel, 925, Londen, h. 10 cm + Glazen mosterdpotje met Engels zilveren deksel en lepeltje, 925, Birmingham, in etui (6x) | Verkocht | |
4514 | Mexicaans zilveren schaal op pootjes, 925, afm. 8,5 x 17 cm, ca. 287 gram | Verkocht | |
4515 | Zilveren mokkapot, theepot, melkkan en suikerpot, 800, ca. 479 gram (4x) | Verkocht | |
4525 | Duits zilveren schaal, 800, afm. 10 x 29 cm, ca. 407 gram | Verkocht | |
4526 | Zilveren schaal, 800, l. 18 cm + Duits zilveren schaal, l. 21 cm + Duits zilveren melkkan en suikerpot, 800, ca. 513 gram (4x) | Verkocht | |
4536 | Glazen schaal, Stromberg Hyttan, Zweden, jaren zestig, met zilveren deksel, 925, h. 11 cm, diam. 15 cm, ca. 133 gram | Verkocht | |
4537 | Zilveren schaal, BWG, diam. 24 cm, verzwaard, min. scheurtjes in rand | Verkocht | |
4548 | Zilveren schaal, 800, ajour bewerkt en gedecoreerd met putti, afm. 28 x 24 cm, ca. 301 gram | Verkocht | |
4826 | Duits zilveren dienblad, 835, afm. 28 x 28 cm, ca. 440 gram | Verkocht | |
4836 | Duits zilveren driearmige kandelaar, 835, afm. 18 x 24 cm, verzwaard | Verkocht | |
4837 | Zilveren mokkapot, suikerpot, roomkannetje en melkkan, 830, h. mokkapot 16 cm + Hollands zilveren suikertang, ca. 498 gram (5x) | Verkocht | |
4858 | Zilveren suikerpot, 800, ca. 125 gram | Verkocht | |
4859 | Ovaal zilveren dienblad, 830, afm. 26 x 20 cm, ca. 302 gram | Verkocht | |
4920 | Belgisch zilveren bestek, 800, o.a. Philippe Wolfers, bestaande uit: 12 dinerlepels, 12 dinermessen, 12 dinervorken, 12 ontbijtlepels, 12 ontbijtvorken, 12 ontbijtmessen, 12 mokkalepels, 6 koffielepels, soeplepel, opdienlepel, opdienvork, taartschep en suikerschep + 12 verzilverde messenleggers, gewicht zonder messen ca. 4,9 kilo | Verkocht | |
5062 | Twaalf Hollands zilveren koffielepels, 2de gehalte, ca. 125 gram (12x) | Verkocht | |
5070 | Paar Hollands zilveren tweearmige kandelaars, 2de gehalte, jaarletter N = 1948, met losse bobeches, ca. 841 gram, h. 20 cm. (2x) | Verkocht | |
5072 | Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, Van Kempen, merendeel jaarletter H = 1942, bestaande uit: 12 dinermessen, 9 ontbijtmessen, 10 dinervorken, 12 ontbijtvorken, 12 visvorken- en messen, 12 ontbijtlepels, 12 dinerlepels, soeplepel, 2 aardappelscheppen, opdienlepel, 2 sauslepels, slacouvert, grote vleesvork, visvork, 2 vleesvorkjes en 11 cakevorkjes, gebruikssporen, ca. 4528 gram | Verkocht | |
5073 | Kristallen jampotten in gezwart houten met zilveren montuur, begin 20ste eeuw, chip aan 1 stop, afm. 18 x 26,5 cm. | Verkocht | |
5515 | Hollands zilveren chocoladekan, 2de gehalte, met monogram, gedecoreerd met parelrand, h. 13 cm, ca. 271 gram | Verkocht | |
5522 | Hollands zilveren koffie- en theestel, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, gemonogrammeerd, bestaande uit: dienblad, koffiepot, theepot, suikerpot, lepelvaasje en komfoor (toegevoegd), allen met opengewerkte opstaande rand en parelrand ca. 1998 gram (6x) | Verkocht | |
6071 | Drie vintage kleerborstels met Engels zilveren rand, 925, Birmingham: 2 x met schildpadschild en 1 x met emaille (3x) | Verkocht | |
6085 | Zilveren fotolijst, 925, afm. 17 x 35 cm (binnenmaat 9 x 26 cm) | Verkocht |