Er zijn 170 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 4 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
1410 | Engelse School, olieverf op doek, Landschap, 19de eeuw, veel craquelé, afm. 29 x 39 cm (met lijst 44 x 54 cm) | Verkocht | |
4016 | Hélène de Beauvoir (1910-2001), olieverf op doek, Dialogue entre une dame et un oiseau, gesigneerd achterzijde en r.o., gedat. '89, afm. 65 x 50 cm (met lijst 73 x 58 cm) | Verkocht | |
4093 | S. Hutschemakers (1931), ets, Oogsten, ges. r.o., gedat. '96, 5/100, afm. 20 x 22 cm (met lijst 37 x 39 cm) | Verkocht | |
4094 | H. Truijen (1928-2005), gouache, Gezicht met fruitschaal, ges. l.o., gedat. '67, afm. 46 x 74 cm (met lijst 70 x 101 cm) | Verkocht | |
4269 | Charles Prosper Wolff Schoemaker (1882-1949), olieverf op paneel, Indonesische dame, ges. l.o., afm. 32 x 23 cm (met lijst 42 x 33 cm) | Verkocht | |
4272 | Olieverf op paneel, Gezin aan tafel, 18de eeuw, afm. 27 x 20 (met lijst 38 x 31 cm) | Verkocht | |
4295 | Donnie Gerardus (Doesburg, 1959), gemengde techniek op papier op paneel, Supermarkt (Volksdans), ges. achterzijde, 2001, afm. 77 x 111 cm. | Verkocht | |
4296 | Paul Permeke (1918-1990), olieverf op doek, Woonwagen met bewoners, ges. l.o., afm. 39 x 48 cm (met lijst 60 x 67 cm) | Verkocht | |
4297 | Paul Permeke (1918-1990), olieverf op doek, De clown, ges. l.o., afm. 38 x 29 cm (afm. 61 x 50 cm) | Verkocht | |
4390 | Simon van den Berg (1812-1891), sepiatekening, Veestapel langs een beekje, ges. r.o., afm. 15,5 x 25 cm (met lijst 33 x 41 cm. | Verkocht | |
4402 | Robert Graafland (1875-1940), olieverf op doek, Portret van de beeldhouwer Schiffeleers, signatuur achterzijde (niet van de kunstenaar), craquelé, afm. 33 x 33 cm (met lijst 54 x 54 cm) | Verkocht | |
4955 | Olieverf op paneel, Man in zeventiende-eeuwse kledij, enkele restauraties, afm. 47 x 36 cm (met lijst 74 x 63 cm, diverse beschadigingen lijst) | Verkocht | |
5057 | Jan Sierhuis (1928-2023), olieverf op doek (tweezijdig beschilderd), Portret van een vrouw, ges. l.b., gedat. '57, afm. 38 x 33 cm (met lijst 50 x 45 cm) | Verkocht | |
5058 | H. Jelinger (1895-1961), twee ingekleurde etsen, verkleurd: Brug Mechelen, ges. r.o., gedat. '52, afm. 24 x 21 cm (met lijst 40 x 30 cm) + Stadsgezicht Maastricht, ges. r.o., 1/60, afm. 25 x 21,5 cm (met lijst 48 x 40 cm)(2x) | Verkocht | |
5069 | Karin Eyck (1901-1996), olieverf op doek, Voor op het kastje, afm. 60 x 80 cm (met lijst 72 x 94 cm) | Verkocht | |
5119 | P. Vandervin (1823-1887) , olieverf op paneel, Ruiter op witte hengst onder poort, ges. l.o., afm. 47 x 41 cm (met lijst 71 x 64 cm) | Verkocht | |
5178 | Olieverf op board, Bomen tussen tekst, afm. 18 x 13 cm (met lijst 22 x 17 cm) | Verkocht | |
5180 | Helen Slater Stoke, glasobject, Landschap, label achterzijde, afm. 8 x 9 cm (met lijst 25 x 25 cm) | Verkocht | |
5221 | Jacques van Mourik (1879-1971), olieverf op doek, het groen water (Plasmolen), ges. r.o., afm. 79 x 98 cm (met lijst 96 x 116 cm) | Verkocht | |
5238 | Collectie litho's en etsen van diverse kunstenaars in houder, afm. 79 x 103 x 72 cm, gebruikssporen en enkele kleine beschadigingen | Verkocht | |
5243 | J. Tullemans (1924), olieverf op board, De Wonderbaarlijke Visvangst, ges. l.o., afm. 75 x 89 cm (met lijst 79 x 93 cm) | Verkocht | |
5331 | Harry Koolen (1904 -1985), twee pasteltekeningen, Dorpsgezicht en Kerkhof, ges. l.o., afm. 50 x 65,5 cm en 48 x 64,5 cm (2x) | Verkocht | |
5332 | Harry Koolen (1904 -1985), drie gemengde techniek, Dorpsgezicht, ges. r.o. en l.o, afm. 48 x 64 cm (3x) | Verkocht | |
5333 | Harry Koolen (1904 -1985), twee gemende technieken, Assisi, ges. l.o., gedat. ’69, afm. 49 x 64 cm en 56 x 43 cm (2x) | Verkocht | |
5334 | Harry Koolen (1904 -1985), gemengde techniek, Communicantje, ges. r.o., afm. 64 x 46 cm. | Verkocht | |
5337 | Harry Koolen (1904 -1985), twee houtskooltekeningen, De mijnwerkers, ges. r.o. en r.b, afm. 64 x 49 cm (2x) | Verkocht | |
5338 | Harry Koolen (1904 -1985), gemengde techniek, Het sporthuis, ges. r.o., gedat. ’68, afm. 48 x 64 cm. | Verkocht | |
5339 | Harry Koolen (1904 -1985), twee gemende technieken, Assisi, ges. l.o. en r.o., afm. 49 x 64 cm (2x) | Verkocht | |
5343 | Ingekleurde kopergravure, Belgii sive Germaniae Inferioris, Henricus Hondius, Amsterdam, 17de eeuw, licht verkleurd, afm. 49 x 58 cm. | Verkocht | |
5352 | Vier kopergravures: Nieuwe en Naauwkeurige Kaart van de Drie Landen van Overmaaze, Isaak Tirion, Amsterdam, afm. 31 x 35 cm + Caarte van de Rivier de Maase van Maaseyk tot aan Gennep, 18de eeuw, afm. 20 x 26 cm + Obsidio Mosa Traiecti Belagerung Mastrich, M. Merian, 18de eeuw, afm. 35 x 39 cm + Kopergravure, Carte Particuliere des Environs de Roermonde, Venlo, Le Marais de Peel, 18de eeuw, E.H. Fricx, Brussel, 45,5 x 60 cm, allen met verkleurd papier, minimale beschadigingen (4x) | Verkocht | |
5364 | Charles Wilton (1837-1947), olieverf op doek, Franse vagebond, ges. r.o., afm. 90 x 60 cm (afm. 95 x 65 cm) | Verkocht | |
5365 | Harry Koolen (1904 -1985), krijttekening, Jong koppel, ges. r.o., aug 49, afm. 60 x 46 cm (met lijst 89 x 71 cm) | Verkocht | |
5366 | A. van Wersch, olieverf op doek, De processie, ges. r.o., afm. 88 x 74 cm (met lijst 108 x 93 cm) | Verkocht | |
5369 | Harry Koolen (1904 -1985), gemengde techniek, Het bruidspaar, ges. l.o., gedat. '80, afm. 62 x 47 cm (met lijst 92 x 75 cm) | Verkocht | |
5372 | Ingekleurde kopergravure, Petrus Schenk, Planisphaerium coeleste (zodiakkaart), Amsterdam, vroeg 18de eeuw, afm. 50 x 57 cm (met lijst 72 x 77 cm), iets verkleurd | Verkocht | |
5375 | Charles Wilton (1837-1947), gemengde techniek, De Franse vagebond, ges. l.o., afm. 50 x 40 cm (met lijst 54 x 43 cm) | Verkocht | |
5382 | Hans Bouman, aquarel, Paardenrace, ges. r.o., afm. 42 x 60 cm (met lijst 69 x 86 cm) | Verkocht | |
5388 | G. Groeneveld, olieverf op doek, Processie, ges. r.o., afm. 90 x 100 cm. | Verkocht | |
5390 | Henricus Gerardus de Korte (1941), olieverf op doek, De carrousel, ges. l.o., afm. 68 x 88 cm (met lijst 90 x 110 cm) | Verkocht | |
5391 | Hans Bouman (1927-2001), olieverf op doek, Dames aan de picknick, ges. r.o., afm. 68 x 78 cm (met lijst 88 x 96 cm) | Verkocht | |
5394 | Kopergravure, Belgiae Inferioris, 18de eeuw, afm. 25 x 33 cm (met lijst 45 x 49 cm) | Verkocht | |
5396 | Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., gedat. '76, afm. 98 x 78 cm (met lijst 117 x 97 cm) | Verkocht | |
5397 | Olieverf op doek, Stadsgezicht, ges. l.o., afm. 74 x 94 cm (met lijst 92 x 113 cm) | Verkocht | |
5398 | Naar Marc Chagall, litho, Stilleven, ges. r.o. (in druk), 98/500, afm. 73 x 57 cm (met lijst 117 x 88 cm) | Verkocht | |
5400 | Hans Bouman (1927-2001), olieverf op doek, Stilleven, ges. r.o., afm. 80 x 100 cm. | Verkocht | |
5407 | Hans Bouman (1927-2001), olieverf op doek, Moeder en kind op het strand, ges. r.o., afm. 109 x 68 cm (met lijst 123 x 83 cm) | Verkocht | |
5411 | Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Kasteeltje, ges. r.o., afm. 78 x 104 cm (met lijst 82 x 108 cm) | Verkocht | |
5413 | Henricus Gerardus de Korte (1941), olieverf op doek, De winkelstraat, ges. l.o., afm. 89 x 69 cm (met lijst 108 x 86 cm) | Verkocht | |
5417 | Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Dorpsgezicht, ges. r.o., afm. 59 x 69 cm (met lijst 72 x 82 cm) | Verkocht | |
5419 | Harry Koolen (1904 -1985), gouache, Dorp in Zuid-Limburg, ges. r.o., gedat. '73, afm. 64 x 76 cm (met lijst 77 x 87 cm) | Verkocht | |
5421 | Roger Raveel (1921-2013), litho, De schilder, ges. r.o., 28/190, afm. 77 x 57 cm (met lijst 104 x 80 cm) | Verkocht | |
5422 | Pierre Alechinsky (1927), ets-aquatint met litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 2/100, afm. 47 x 63 cm (met lijst 70 x 85 cm) | Verkocht | |
5423 | Harry Koolen (1904 -1985), houtskooltekening, Mijnwerkers, ges. l.o., afm. 66 x 66 cm (met lijst 86 x 84 cm) | Verkocht | |
5428 | Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Stilleven, ges. l.o., afm. 99 x 94 cm (met lijst 103 x 99 cm) | Verkocht | |
5429 | Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Maria processie, ges. r.o., gedat. '70, afm. 103 x 83 cm (met lijst 122 x 102 cm) | Verkocht | |
5434 | K. van Bohemen (1928-1985), litho, Opperhoofd, ges. r.o., 18/125, gedat. '78, afm. 61 x 49 cm (maten met passepartout 96 x 80 cm) | Verkocht | |
5436 | Pierre Alechinsky (1927), ets-aquatint met litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 127/400, afm. 76 x 54 cm (met lijst 87 x 64 cm), klein barstje in het glas linksonder | Verkocht | |
5437 | Ingekleurde kopergravure, Kaart van de Zeven Provinciën, T.C. Lotter, 18de eeuw, afm. 49 x 60 cm (met lijst 72 x 81 cm) | Verkocht | |
5438 | Harry Koolen (1904 -1985), houtskooltekening, Dorpsgezicht, ges. l.o., gedat. '70, afm. 48 x 63 cm (met lijst 74 x 87 cm) | Verkocht | |
5441 | Jan Cremer (1940), lithografie, Winterlandschap, ges. r.o., 134/190, afm. 79 x 58 cm (met lijst 104 x 81 cm) | Verkocht | |
5444 | Karel Appel (1921-2006), litho, Twee gele gezichten, ges. r.o., 70/100, papier vergeeld, afm. 63 x 90 cm. | Verkocht | |
5445 | Corneille (1922-2010), litho, Gele kat en vrouw, ges. r.o., 63/100, gedat. '75, afm. 70 x 55 cm. | Verkocht | |
5448 | Corneille (1922-2010), litho, Kat-vogel-vrouw, ges. r.o., gedat. '96, 62/250, afm. 45 x 56 cm. | Verkocht | |
5449 | Karel Appel (1921-2006), litho, Gezichten, ges. r.o., 89/120, afm. 64 x 89 cm (met lijst 94 x 116 cm) | Verkocht | |
5450 | Karel Appel (1921-2006), litho, Gezichten, ges, r.o., EA, enkele potloodstrepen, afm. 64 x 89 cm. | Verkocht | |
5452 | Naar Marc Chagall, litho, Droom, ges. r.o. (in druk), 130/500, afm. 89 x 61 cm. | Verkocht | |
5453 | Naar Marc Chagall, litho, Dame in het groen, ges. r.o. (in druk), 486/500, afm. 67 x 80 cm. | Verkocht | |
5454 | Karel Appel (1921-2006), litho, Twee gele gezichten, ges. r.o., 65/120, afm. 63 x 89 cm. | Verkocht | |
5455 | Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, Dame, ges. r.o., 2/350, afm. 60 x 78 cm. | Verkocht | |
5457 | Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, Peinzende vrouw, ges. r.o., 250/350, afm. 46 x 36 cm. | Verkocht | |
5462 | Karel Appel (1921-2006), litho, Vissen, EA, 8/15, ges. r.o., afm. 75 x 55 cm (met lijst 77 x 57 cm) | Verkocht | |
5464 | Lin Sheng Yan, olieverf op doek, Abstracte compositie, gesigneerd achterzijde, afm. 99 x 99 cm (met lijst 115 x 115 cm) | Verkocht | |
5466 | Karel Appel (1921-2006), litho, Compositie met zeemeermin, ges. l.o., 31/75, afm. 73 x 55 cm (met lijst 106 x 83 cm) | Verkocht | |
5468 | Isaac Tarkay (1935-2012), litho, Vrouw in blauwe jurk, papier licht golvend, ges. r.o., 68/300, afm. 94 x 72 cm (met lijst 128 x 100 cm) | Verkocht | |
5469 | A. Heijboer (1924-2005), ecoline op papier, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 77 x 106 cm (met lijst 104 x 130 cm) | Verkocht | |
5470 | Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, Dames aan de thee, ges. r.o., 328/350, afm. 93 x 114 cm (met lijst 127 x 141 cm) | Verkocht | |
5471 | Charles Eyck (1897-1983), twee krijttekeningen, Poezen, ges. l.o. en r.o., afm. 17 x 17 cm (met lijst 19 x 19 cm) (2x) | Verkocht | |
5473 | J. Bakhoven (1887-1958), kleurpotloodtekening, Kinderdans, ges. r.o., afm. 40 x 54 cm (met lijst 65 x 80 cm) | Verkocht | |
5479 | Hollandse school, olieverf op paneel, 17de eeuw, Veldslag, slechte conditie, afm. 15 x 21 cm (met lijst 28 x 34 cm) | Verkocht | |
5481 | Olieverf op paneel, Landschap met herders en vee, 18de/19de eeuw, sporen van een signatuur r.o., afm. 30 x 38 cm, afm. 44 x 53 cm. | Verkocht | |
5482 | Ans Wortel (1929-1997), gemengde techniek, Als 'n vis in't water zo is't oog van de liefde, ges. l.b., gedat. '74, afm. 20 x 13,5 cm (met lijst 50 x 40 cm) | Verkocht | |
5484 | A.de Haas (1920-1972), inkttekening, Christus met de doornenkroon, ges. r.o., afm. 24 x 16 cm (met lijst 42 x 31 cm) | Verkocht | |
5485 | A.de Haas (1920-1972), inkttekening, De kardinaal en het meisje, ges. r.o., afm. 40 x 26 cm (met lijst 60 x 44 cm) | Verkocht | |
5486 | A.de Haas (1920-1972), monotypie (?), Jacob vecht met de engel, ges. r.o., afm. 27 x 36 cm (met lijst 38 x 45 cm) | Verkocht | |
5488 | A.de Haas (1920-1972), linosnede, Basilisk, ges. r.o., afm. 19 x 25 cm (met lijst 31,5 x 34 cm), waterschade passe-partout | Verkocht | |
5489 | A.de Haas (1920-1972), linosnede, Jongen en meisje, ges. r.o., afm. 26 x 19 cm (met lijst 36,5 x 28 cm) | Verkocht | |
5490 | A.de Haas (1920-1972), olieverf op board, Nel op de sofa, ges. l.o., afm. 55 x 43 cm (met lijst 65 x 53 cm) | Verkocht | |
5491 | A.de Haas (1920-1972), olieverf op board, Malgemowes, gemon. l.o., afm. 51 x 41 cm (met lijst 73 x 62 cm) | Verkocht | |
5492 | G. Eggen (1921-2000), olieverf op board, De wonderbaarlijke visvangst, ges. r.b, gedat. '54, afm. 71 x 54 cm (met lijst 83 x 65,5 cm) | Verkocht | |
5494 | Bob Denneboom, aquarel, Haven in Collioure, ges. r.o., afm. 12 x 35 cm (met lijst 33 x 54 cm) | Verkocht | |
5495 | Naar Marino Marini, offset litho, La Cavalier (opgekleefd op board), gesigneerd en gedateerd in druk, gedrukt door Les Editions Braun et Cie rond 1955, minimale beschadigingen oppervlak, afm. 58 x 47 cm. | Verkocht | |
5497 | Diana Ramaekers, hoogdruk/monotypie, Gyön, ges. r.o., 1991, afm. 34 x 23 cm (met lijst 52 x 39 cm) | Verkocht | |
5499 | A.de Haas (1920-1972), map 'Veertig Passieprenten' (incompleet), met inleiding van Prof. Sarneel, uitg. dr. W.A. Palm, Den Haag, 1968, nr. 32, slechts 30 prenten aanwezig | Verkocht | |
5501 | H. Jelinger (1895-1961), gemengde techniek, Boerenhoeve in Limburg, ges. r.o., afm. 42 x 46 cm (met lijst 70 x 73 cm) | Verkocht | |
5502 | Olieverf op paneel, Jongedame met liefdesbrief, 19de eeuw, gemonogrammeerd l.o. 'JD', afm. 28 x 23 cm (met lijst 44 x 38 cm) | Verkocht | |
5503 | A.de Haas (1920-1972), acht linosnedes uit de map 'Veertig Passieprenten', allen gesigneerd en allen op 1 na ingelijst, afm. 20 x 13,5 cm (met lijst 36 x 24 cm) (8x) | Verkocht | |
5511 | A.de Haas (1920-1972), linosnede, Menukaart ter gelegenheid van een huwelijk, 1972 | Verkocht | |
5519 | Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Man in Tanger, sept 1933, ges. l.o., afm. 21 x 15,5 cm (met lijst 33,5 x 28,5 cm) | Verkocht | |
5520 | Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Hoekhuis, ges. r.o., 1953, afm. 25 x 35 cm (met lijst 38 x 48 cm) | Verkocht | |
5525 | Charles Eyck (1897-1983), litho, Portret van een meisje, ges. r.o., afm. 32 x 24 cm (met lijst 44 x 37 cm) | Verkocht | |
5526 | Charles Eyck (1897-1983), ingekleurde druk, Dame in raamopening, ges. r.o., 1965, afm. 21 x 28 cm (met lijst 46 x 52 cm) | Verkocht | |
5527 | Charles Eyck (1897-1983), litho, Tahitiaanse dame, ges. r.o., gedat. '53, afm. 16 x 16 cm (met lijst 37 x 35 cm) | Verkocht | |
5528 | G. Eggen (1921-2000), olieverf op papier (?), Jongeman voor een weids landschap, ges. l.o., gedat. '63, afm. 33 x 38 cm (met lijst 45 x 50 cm) | Verkocht | |
5529 | G. Eberhard (1879-1949), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 39 x 31 cm (met lijst 52 x 44 cm) | Verkocht | |
5530 | Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Spelende kinderen in een tuin (woning van Charles Eyck in Frankrijk?), ges. l.o., gedat. '34, afm. 47 x 62 cm (met lijst 75 x 91 cm. | Verkocht | |
5533 | Charles Eyck (1897-1983), krijttekening, Portret van een vrouw, ges. r.o., gedat. '32, afm. 60 x 48 cm (met lijst 79 x 68 cm) | Verkocht | |
5534 | Mogelijk Frans Vos, olieverf op board, Dame in witte jurk, ca. 1950, afm. 74 x 48 cm (met lijst 90 x 63 cm) | Verkocht | |
5535 | Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Landschap met molen van Hunnecum, sporen van een signatuur rechts onder, afm. 59 x 72 cm (met lijst 74 x 85 cm) | Verkocht | |
5536 | Han Jelinger (1895-1961), olieverf op doek, Zicht op de kade van Mechelen, ges. r.o., afm. 73 x 174 cm (met lijst 90 x 190 cm) | Verkocht | |
5537 | Ingekleurde kopergravure, Ducatus Limburgum, uit atlas van Willem en Joan Blaeu, uitgegeven in Amsterdam 1648, papier verkleurd en enkele zuurvlekjes, afm. 39 x 52 cm (met lijst 63 x 74 cm) | Verkocht | |
5540 | G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op triplex, Landschap, ges. r.o., gedat. '37, afm. 60 49 cm (met lijst 82 x 72 cm) | Verkocht | |
5541 | G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op doek, Landschap met knotwilgen, ges. r.o., afm. 79 x 119 cm (met lijst 105 x 143 cm) | Verkocht | |
5542 | Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Zicht op Valkenburg, ges. r.o., afm. 78,5 x 88,5 cm (met lijst 100 x 108 cm) | Verkocht | |
5543 | Daan Wildschut (1913-1995), olieverf op doek, Zonnig landschap met hooischoven, ges. l.o., afm. 79 x 89 cm (met lijst 98 x 107 cm) | Verkocht | |
5544 | Daan Wildschut (1913-1995), olieverf op doek, Landschap met koeltorens en bomen met bloesems, ges. r.o., afm. 75 x 94 cm (met lijst 94 x 111 cm) | Verkocht | |
5546 | G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op doek, Monnik, ges. l.o., afm. 113 x 73 cm (met lijst 129 x 88 cm) | Verkocht | |
5547 | Daan Wildschut (1913-1995), olieverf op doek, Kleurrijk stilleven, ges. r.b., afm. 83 x 100 cm (met lijst 89 x 103 cm) | Verkocht | |
5549 | Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Dorpsgezicht, afm. 41 x 54 cm (met lijst 55 x 68 cm) | Verkocht | |
5550 | A.H. Gouwe (1875-1965), olieverf op doek, Bedoeïenen met kamelen onder een sterrenhemel, ges. r.o., afm. 93 x 198 (met lijst 121 x 226 cm) | Verkocht | |
5553 | G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op doek, Don Quichot, ges. r.o., afm. 78 x 58 cm (met lijst 98 x 74 cm) | Verkocht | |
5554 | Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Landschap in vogelperspectief, ges. l.o., gedat. '57, afm. 49 x 63 cm (met lijst 65 x 80 cm) | Verkocht | |
5561 | Karin Eyck (1901-1996), olieverf op doek, Portret van Gemma Serpenti, afm. 60 x 50 cm. | Verkocht | |
5563 | Charles Eyck (1897-1983), drie ateliertekeningen/studies o.a. inkttekening van een dorpsgezicht, potloodtekening van Rome en Curacao, afm. 24 x 27 cm, 19,5 x 23 cm en 18,5 x 25 cm (3x) | Verkocht | |
5564 | Mogelijk Anton Mauve, twee potloodtekeningen: Koe, afm. 9 x 15 cm (met lijst 29 x 39 cm) + Twee koeien, afm. 13 x 17 cm (met lijst 285 x 39 cm) (2x) | Verkocht | |
5565 | Jan Voerman (1857-1941), potloodtekening, Vrouw melkt een koe, gemon. l.o., afm. 11 x 15 cm (met lijst 20 x 24 cm) en Mogelijk Jan Voerman, potloodtekening, afm. 20 x 32 cm (met lijst 47 x 52 cm) (2x) | Verkocht | |
5566 | Death NYC (1979), zeefdruk, Snoopy, ges. l.o., 81/100, 2022, afm. 45 x 32 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5570 | Norman Perryman (1933), Aquarel, Landschap in Rotterdam, ges. l.o., gedat. 'jan 65, afm. 28 x 47 cm (met lijst 57 x 71 cm) | Verkocht | |
5572 | Ingekleurde kopergravure, Limburgum, uit de zakatlas van Abraham Ortelius, ca. 1600, afm., Herkomst: Maaslands Antiquariaat, afm. 10 x 13 cm (met lijst 23 x 25,5 cm) | Verkocht | |
5573 | Death NYC (1979), zeefdruk, Marilyn, ges. l.o., 8/100, 2022, afm. 45 x 32 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5575 | W. Jungschlager (1913-1992), olieverf op doek, Zicht op Maastricht, ges. r.o., afm. 49 x 69 cm (met lijst 61 x 81 cm) | Verkocht | |
5576 | Emmanuel Noterman (1808-1863), olieverf op paneel, Interieur met meerdere geanimeerde figuren, ges. r.o., 1841, minimale parkettering paneel, afm. 50 x 60 cm (met lijst 73 x 83 cm), Herkomst: A. Finck et Fils, Brussel, 1942 | Verkocht | |
5580 | Death NYC (1979), zeefdruk, Caws, ges. l.o., 26/100, 2022, afm. 45 x 32 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5582 | August de Wilde (1819-1886), olieverf op doek, Op bezoek bij oma, ges. r.o., 1880, afm. 54 x 44 cm (met lijst 70 x 57 cm) | Verkocht | |
5583 | Olieverf op doek (bedoekt), Landschap, 19de eeuw, gemon. r.o. 'NDN', gedat. '61, afm. 24 x 30 cm (met lijst 36 x 41 cm) | Verkocht | |
5584 | Olieverf op doek (bedoekt), 17de eeuw, Juno naast het onthoofde lichaam van Argus (naar een compositie van Jacob Jordaens), afm. 116 x 164 cm, Herkomst: gelijkaardige composities werden in 1905, 19011 en 1917 bij Lepke in Berlijn geveild, ook bevindt zich een gelijkaardige compositie van Vincenzo Malò (1606-1650) in de collectie van een Italiaanse bank | Verkocht | |
5586 | Henry Valensi (1883-1960), olieverf op schilderskarton, Vrouw aan het strand van Westende, ges. r.b, gedat. '20, afm. 21 x 31 cm (met lijst 27 x 37 cm) | Verkocht | |
5587 | Death NYC (1979), zeefdruk, The Beatles, ges. l.o., 38/100, 2022, afm. 32 x 45 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5588 | Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, De dame, ges. r.o., 12-6-80, afm. 40 x 28 cm, enkele zuurvlekken op de passepartout (met lijst 61 x 51 cm) | Verkocht | |
5590 | H.C. Jonas (1878-1944), marouflé, Jonge vrouw met boeket, ges. r.o., afm. 29 x 19 cm (afm. 40 x 30 cm) | Verkocht | |
5592 | G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op paneel, De landarbeider, ges. r.o., barstjes in paneel, afm. 49 x 59 cm (met lijst 61 x 71 cm) | Verkocht | |
5593 | A. de Haas (1920-1972), inkttekening, het schrijverke, iets verkleurd, afm. 16 x 12,5 cm (met lijst 29,5 x 24 cm) | Verkocht | |
5594 | Death NYC (1979), zeefdruk, Meisje naar Banksy, ges. l.o., 32/100, 2022, afm. 32 x 45 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5595 | A.M. Gorter (1866-1933), olieverf op doek, Boerin met haar koeien op een landweg, ges. r.o., kleine restauratie doek achterzijde, afm. 88 x 124 cm (met lijst 117 x 152 cm) | Verkocht | |
5597 | Harry Lips (1918-1979), olieverf op doek, Spaans landschap, ges. r.o., gedat. '92, afm. 81 x 100 cm (met lijst 82 x 101 cm) | Verkocht | |
5601 | Death NYC (1979), zeefdruk, Starry Night, ges. l.o., 23/100, 2022, afm. 32 x 45 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5604 | Paula Martens (1944), kleurpotloodtekening, Dame met duif, ges. r.o., gedat. '85, afm. 69 x 53 cm (met lijst 88 x 69 cm) | Verkocht | |
5605 | Pol Mara (1920-1998), gemengde techniek, Naakte dame, ges. r.o., gedat. '79, afm. 69 x 69 cm (met lijst 70 x 70 cm) | Verkocht | |
5607 | Henri Matisse: Cut-Outs Drawing with Scissors- Jazz, Taschen, bestaande uit twee delen | Verkocht | |
5608 | Death NYC (1979), zeefdruk, Snoopy, ges. l.o., 62/100, 2022, afm. 32 x 45 cm, met certificaat van authenticiteit en sticker | Verkocht | |
5612 | Hendrik Nicolaas Werkman (1882-1945), The Next Call + Chassidische Legenden, bevat facsimiles (2x) | Verkocht | |
5613 | Catherine MacDonald, droge naald ets, Rose, ges. r.o., 3/20, afm. 58 x 26 cm (met lijst 78 x 45 cm) | Verkocht | |
5615 | G. Eberhard (1879-1949), olieverf op doek, Boerin op het veld, ges. l.o., kleine beschadiging verfoppervlak, afm. 58 x 49 cm (met lijst 72 x 63 cm) | Verkocht | |
5620 | Eugène Brands (1913-2002), gouache op papier, Palette Cosmique, ges. l.o., verso: gesigneerd met titel en gedateerd '24-1'1992', afm. 41 x 53 cm (met lijst 71 x 81 cm), Herkomst: Jan des Bouvrie collectie, Sotheby's Amsterdam, 1999 | Verkocht | |
5627 | Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Foire de Paris, Le Parade des petit et des grands, ges. r.o., afm. 42 x 41,5 cm (met lijst 69 x 67 cm), lijst met enkele kleine beschadigingen | Verkocht | |
5629 | Atelier Festina Lente, Richard Leray, Kopie van het titelblad van de 'Bible de Schocken', litho, 65/68, ges. m.o., 1999, afm. 37,5 x 25,5 cm (met lijst 71 x 55 cm) | Verkocht | |
5630 | Henri Bol (1945-2000), olieverf op board, Trompe l'oeil Stilleven, ges. r.o., 1988, afm. 40 x 50 cm (met lijst 44 x 55 cm), minimale beschadiging verfoppervlak linksboven | Verkocht | |
5632 | Kees Verkade (1941-2020), zeefdruk, Aan 't hart, ges. r.o., 86/250, afm. 60 x 37 cm (met lijst 80 x 56 cm), kleine beschadiging glas rechtsboven | Verkocht | |
5633 | Jacques van Mourik (1879-1971), olieverf op harde drager, Portret van Theo Deckers (geportretteerd in zijn eigen atelier in Plasmolen), ges. r.o., kras in verfoppervlak, afm. 80 x 60 cm (met lijst 101 x 77 cm) | Verkocht | |
5643 | Ingekleurde kopergravure, Tetrachia Ducatus Geldriae Ruremonda Sive Hispanica, Frederick de Wit, Amsterdam, 18de eeuw, afm. 52 x 63 cm, papier licht verkleurd, lichte vochtschade rond de rand | Verkocht | |
5645 | Drie kopergravures: De beurs van Amsterdam, Claes Jansz. Visscher, 17de eeuw, afm. 25,5 x 23 cm + 2 x A Leide, Pierre van der Aa, 18de eeuw, afm. 36 x 46 cm, allemaal verkleurd papier en zuurvlekken (3x) | Verkocht | |
5646 | Ingekleurde kopergravure, Belgium Sev Germania Inferior, 16de eeuw, Giovanni Antonio Magini, Venetië, afm. 16,5 x 21,5 cm, papier verkleurd | Verkocht | |
5676 | Kopergravure, Het beleg van Venlo door de hertog van Parma in 1586, Frans Hogenberg, ca. 1591, min. zuurvlekken, afm. 22 x 27 cm (met lijst 29 x 34 cm) | Verkocht | |
5679 | F.J. Goosen (1943), 2 x olieverf op doek, Landschap, 1 x ges. r.o., afm. 28 x 38 cm (met lijst 45 x 55 cm) en 21 x 37 cm (met lijst 37 x 45 cm) (2x) | Verkocht | |
5687 | Charles Hollman (1877-1953), drie olieverfschilderingen op triplex en board, allen gesigneerd, diverse maten, lijsten beschadigd en 1 lijst zit los (3x) | Verkocht | |
5826 | Ingekleurde kopergravure, Ducatus Limburgum, uit atlas van Willem en Joan Blaeu, uitgegeven in Amsterdam 1648, afm. 40 x 51 cm (met lijst 61 x 74 cm.) | Verkocht | |
5978 | Olieverf op paneel, Stadsgezicht met haven, 18de/19de eeuw, afm. 20 x 25 cm (met lijst 34 x 39 cm, onderkant lijst beschadigd) | Verkocht | |
5982 | Johannes Carré (1698-1772), olieverf op paneel, Heilige met kinderen, ges. r.o., 1769, afm. 24,5 x 31 cm (met lijst 38 x 44 cm) | Verkocht | |
5983 | J. van Burk, olieverf op paneel, Schepen op het water, ges. r.o., 1892, craquelé, afm. 27 x 44 cm (met lijst 40 x 57 cm) | Verkocht | |
5984 | Olieverf op paneel, Gevechtsscène met enkele Oosterlingen, 18de eeuw, afm. 22,5 x 30 cm (met lijst 41 x 49 cm) | Verkocht | |
5985 | Olieverf op paneel, Rustend vee, 19de eeuw, paneel ernstig verbogen, oude restauraties, afm. 32 x 39 cm (met lijst 47 x 55 cm) | Verkocht | |
5986 | Olieverf op doek (bedoekt), Moeder Gods met het Christuskind en Johannes de Doper, ges. l.o., oude restauraties, afm. 51 x 40 cm (los in lijst, afm. met lijst 61 x 50 cm) | Verkocht | |
5992 | Olieverf op doek, Portret van een dame met pijpenkrullen, 19de eeuw, ges. l.o., restauraties, afm. 43 x 36 cm (met lijst 60 x 52 cm), lijst beschadigd, craquelé | Verkocht | |
5993 | Olieverf op doek (bedoekt), De Oosterse rijschool, slechte conditie, afm. 37 x 46 cm (met lijst 49 x 59 cm) | Verkocht | |
5995 | Michel Ghislain Stapleaux (1799-1881), olieverf op doek, Portret van een voorname dame, ges. r.o., 1837, bovenzijde scheur in doek, restauraties doek achterzijde, slechte staat, afm. 84 x 65 cm (met lijst 106 x 89 cm) | Verkocht | |
5996 | W. Bright Morris (1844-1896/1912), olieverf op doek (bedoekt), Zeilschepen, ges. r.o., slechte conditie, afm. 52 x 91 cm (met lijst 82 x 120 cm) | Verkocht | |
5998 | Olieverf op doek, Naar Rafaëls 'Madonna del Prato', 19de eeuw, slechte conditie, afm. 113 x 76 cm (met lijst 134 x 96 cm) | Verkocht | |
6000 | Franse school, olieverf op doek, Voorname jongedame met kleurrijke sjaal, eerste helft 19de eeuw, veel oude restauraties, afm. 163 x 106 cm (met lijst 183 x 130 cm) | Verkocht |