Emmanuel Noterman (1808-1863), olieverf op paneel, Interieur met meerdere geanimeerde figuren, ges. r.o., 1841, minimale parkettering paneel, afm. 50 x 60 cm (met lijst 73 x 83 cm), Herkomst: A. Finck et Fils, Brussel, 1942