Olieverf op doek (bedoekt), 17de eeuw, Juno naast het onthoofde lichaam van Argus (naar een compositie van Jacob Jordaens), afm. 116 x 164 cm, Herkomst: gelijkaardige composities werden in 1905, 19011 en 1917 bij Lepke in Berlijn geveild, ook bevindt zich een gelijkaardige compositie van Vincenzo Malò (1606-1650) in de collectie van een Italiaanse bank