Robert Graafland (1875-1940), olieverf op doek, Portret van de beeldhouwer Schiffeleers, signatuur achterzijde (niet van de kunstenaar), craquelé, afm. 33 x 33 cm (met lijst 54 x 54 cm)
Direct naar kavel nr: