Religieuze Kunst » Kavel 5868

Twee fragmenten van een koormantel, waarschijnlijk Spaans, laat 16de eeuw, geborduurd rood fluweel, gouddraad of verguld zilverdraadborduurwerk, wapenschild en zes rondelen met Bijbelse voorstellingen o.a. de Tenhemelopneming van Maria, Christus in Gethsemane, Maria tussen God de Vader en Christus, afm. 145 x 25 cm, erg sleets (2x)

Kavel 5868

Kavel 5868 Kavel 5868 Kavel 5868