Gepolychromeerde houten Madonna, 18de/19de eeuw, beschadigd, h. 32 cm + Zegende Christus, Goa, 18de/19de eeuw, sporen van vergulding, op houten basement, gebarsten, h. 13 cm.
Direct naar kavel nr: