Bronzen ribbenvijzel, gedecoreerd met vrouwenhoofden, 16de/17de eeuw, waarschijnlijk Frans, stamper niet origineel, gebruikssporen, h. 8 cm, diam. 11,5 cm.
Direct naar kavel nr: