Vintage messing fotolijstje, afm. 15 x 13 cm + Verguld bronzen milieu-de-table met spiegel, gedecoreerd met dolfijnen, vroeg 20ste eeuw, h. 7 cm, diam. 22 cm (2x)
Direct naar kavel nr: