Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, diam. 23 cm, chips + Chinees porseleinen bord met pseudo-Kangximerken, diam. 24 cm, haarlijnscheur + Chinese porseleinen schotel, 19de eeuw, haarlijnscheuren, chip, diam. 12 cm (3x)