Japanse porseleinen theepot, 20ste eeuw, h. 11 cm + Twee Chinese porseleinen dekselvazen en 1 vaas, 19de/20ste eeuw, met figuratief decor, deksels niet origineel en beschadigd, 1 dekselvaas beschadigd (4x)
Direct naar kavel nr: