Ingekleurde kopergravure, Petrus Schenk, Planisphaerium coeleste (zodiakkaart), Amsterdam, vroeg 18de eeuw, afm. 50 x 57 cm (met lijst 72 x 77 cm), iets verkleurd
Direct naar kavel nr: