Vier kopergravures: Nieuwe en Naauwkeurige Kaart van de Drie Landen van Overmaaze, Isaak Tirion, Amsterdam, afm. 31 x 35 cm + Caarte van de Rivier de Maase van Maaseyk tot aan Gennep, 18de eeuw, afm. 20 x 26 cm + Obsidio Mosa Traiecti Belagerung Mastrich, M. Merian, 18de eeuw, afm. 35 x 39 cm + Kopergravure, Carte Particuliere des Environs de Roermonde, Venlo, Le Marais de Peel, 18de eeuw, E.H. Fricx, Brussel, 45,5 x 60 cm, allen met verkleurd papier, minimale beschadigingen (4x)