Miniatuur vitrinekast, rococo-stijl, vroeg 20ste eeuw, afm. 24 x 16 cm, gebruiks- en ouderdomssporen + Naaldenkussen/ zakhorlogehouder in de vorm van een koets voortgetrokken door mopshondjes, porselein met albast, afm. 12 x 9 cm + Drie persglazen parfumhouders, Coty France, in lederen etui (3x)