Wedgwood Etruria, bestaande uit: 3 schotels, 8 theekopjes met schotels, 5 theekopjes (twee modellen), melkkan en kandelaar, chips en gebruikssporen + 2 Hollands zilveren theelepeltjes, 2de gehalte, sleets + Hollands zilveren theeschepje, 2de gehalte, sleets (29x)