Geert Verstappen, bronzen sculptuur op hardstenen basement, Excellence, gemonogrammeerd, afm. 98 x 88 cm, h. basement 111 cm, Herkomst: aangekocht bij de kunstenaar
Op dit kavel is vanaf € 2.400 volgrecht van toepassing, zie "Informatie", "Volgrecht".