Twee Spectrum SZ 02 fauteuils, ontworpen door Martin Visser in 1960, het tuigleder is ernstig beschadigd, roestsporen frame, behoeft restauratie, afm. 69 x 60 x 60 cm (2x)
Hamerbedrag: Opgehouden
Direct naar kavel nr: