Meubilair » Kavel 3301

Staande klok in wortelnotenhouten gefineerde kast, eerste helft 18de eeuw, getoogde messing wijzerplaat heeft een verzilverde cijferring met gegraveerde en zwart ingelakte cijfers, maanstand, dag- en maandaanduiding, signatuurplaatje met opschrift 'D.F.O. Girard Amsterdam', speelwerk met 8 melodieën, mogelijkheid voor het instellen van “slaan/niet slaan” en “speelen/niet speelen”, volgens de signering afkomstig uit Amsterdam, maar waarschijnlijk in Engeland vervaardigd, h. 240 cm.

Kavel 3301

Kavel 3301 Kavel 3301 Kavel 3301 Kavel 3301 Kavel 3301 Kavel 3301