Wortelnotenhouten gefineerde Fassadenschrank, Zuid-Duitsland, begin 18de eeuw, gedecoreerd met engelen en getordeerde zuilen, ijzeren beslag en slot, slot gesigneerd 'David Oertinger 1718', op onderstel van latere datum, afm. 188 x 196 x 69,5 cm.