Verzilverd dienblad, afm. 60 x 34 cm + Verzilverde schaal, sleets, minimale beschadigingen, afm. 9 x 32 x 24 cm + Verzilverde taartschep, gedecoreerd met glazen bollen, l. 32 cm + Italiaans verzilverd dienblaadje, l. 22 cm (4x)