18 zilveren tafelcouverts met pistoolgrepen, Engeland, Sheffield, jaarletter: O = 1881, Meesterteken: Harisson Bros & Howson, Nederlands herkeur, in mahoniehouten cassette, ca. 2250 gram (54x)