Informatie over naverkoop (aftersale)

Hieronder staan de beschikbare kavels:

Koper, tin en andere metalen

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs
1734 Foto Driearmige koperen hanglamp met glazen kapjes, 1 glazen kapje beschadigd, l. 85 cm.

€100,00 €200,00
1745 Foto Barbotine schaal in koperen montuur, begin 20ste eeuw, zwaar beschadigd en gelijmd, afm. 28 x 46 x 26 cm.

€60,00 €120,00
1756 Foto Beschilderde aardewerken schaal, chinoiserie-decor van vlinders, in koperen montuur, 19de/20ste eeuw, gemerkt 'H.B. & Cie. Choisy Leroi', afm. 15 x 19 x 20 cm, beschildering sleets

€100,00 €200,00
1767 Foto Drie beschilderde Nederlandse tinnen kraantjeskannen, 2 x 19de eeuw en 1 x 20ste eeuw, enkele deukjes, h. 51, 44 en 42 cm. (3x)

€100,00 €200,00
1769 Foto Koperen vogelkooi, h. 70 cm, diam. 30 cm.

€100,00 €200,00