Informatie over naverkoop (aftersale)

Hieronder staan de beschikbare kavels:

Meubilair o.a. Antieke Perzische tapijten

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs
1504 Foto Perzisch tapijt, Ashfar, gesigneerd, afm. 205 x 140 cm.

€200,00 €400,00
1514 Foto Bidtapijt, Hamadan, afm. 140 x 90 cm.

€100,00 €200,00
1515 Foto Perzisch tapijt, katoen met wol, gedecoreerd met de levensboom, afm. 210 x 135 cm.

€300,00 €600,00
1523 Foto Prachtige Utrechtse toogkast, eikenhouten, deels met ebbenhout belijmd, 17de/18de eeuw, afm. 223 x 79 x 196 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens

€1.500,00 €3.000,00
1567 Foto Gefineerd dressoir, jaren veertig, met drie lades, glazen schuifdeur, sleets, enkele beschadigingen fineer, slotplaatje ontbreekt, afm. 150 x 147 x 39 cm.

€100,00 €200,00
1583 Foto Antiek Perzisch tapijt, afm. 230 x 132 cm, Herkomst: Stichting Bonhomme Tielens

€500,00 €800,00