Informatie over naverkoop (aftersale)

Hieronder staan de beschikbare kavels:

Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs
1018 Foto Cor de Ree (1960), tafel, afm. 72 x 70 x 60 cm, en stoel, afm. 50 x 60 x 150 cm, stoel is gesigneerd (2x)

€400,00 €800,00
1030 Foto Italiaanse design spiegel, Emilio Tadini voor Rimadesio, afm. 104 x 69 cm.

€500,00 €900,00
1043 Foto Gefineerde art deco tafel met staande lamp, verchroomd, h. 170 cm.

€500,00 €1.000,00
1068 Foto Aardewerken art deco koffiepot, 6 koffiekopjes en schotels, glazuurschade en gebruikssporen, Amandinoise (13x)

€30,00 €60,00
1073 Foto Amsterdamse school velours tafelkleed, met geometrisch motief, afm. 130 x 130 cm.

€100,00 €200,00
1082 Foto Opaline glazen schaal, gedecoreerd met distels, diam. 35 cm.

€100,00 €200,00
1092 Foto Art deco zamac lamp met twee zeeleeuwen, op marmeren basement (enkele chips), h. 31 cm.

€100,00 €200,00
1093 Foto Hunebelle opaline glazen schaal, Cactus, min. chips, diam. 29 cm.

€100,00 €200,00
1103 Foto Arvers France opaline glazen fruitschaal en 6 schaaltjes (7x)

€140,00 €300,00
1104 Foto Opaline kristallen art deco schaal op verchroomde voet, Pavot, Sèvres, ca. 1925, chroom met gebruikssporen, diam. 35 cm.

€100,00 €200,00
1851 Foto Wit gelakt ijzeren barretje op wieltjes, shabby chic, na 1940, afm. 70 x 69 x 42 cm, ketting van klep is los

€50,00 €100,00