Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 6 - 9 December » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatica en Etnografica, Varia, Wijnen, Meubilair, Tapijten, Art Deco en Art Nouveau

Er zijn 403 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 9 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1599 Image M. van Dongen-van Oirschot, olieverf op doek, Stilleven met groente, ges. l.o., afm. 59 x 79 cm. € 200 € 360 € 140 Verkocht
1600 Image Olieverf op paneel, Zicht op een stad langs het water, afm. 28 x 58 cm., barst in paneel € 300 € 600 € 320 Verkocht
1601 Image Hollandse school, gouache, Landschap met ruine, 19de eeuw, afm. 35 x 48 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht
1602 Image J. Saunig, olieverf op doek (bedoekt), Italiaans landschap ges. r.o., afm. 45 x 52 cm., oude restauratie, kaal gepoetst € 100 € 240 € 80 Verkocht
1604 Image Jan van Ravenswaay (1789-1869), olieverf op doek (bedoekt), Herders, ges. r.o., afm. 32 x 43 cm., craquelé, gerestaureerd € 2.600 € 5.000 € 1.800 Verkocht
1605 Image Jan van Ravenswaay (1789-1869), olieverf op doek (bedoekt), Herders, ges. r.o., afm. 32 x 42 cm., craquelé, gerestaureerd € 2.800 € 4.000 € 1.800 Verkocht
1606 Image Jan van der Linde (1864-1945), olieverf op doek, Zeilschip, ges. r.o., afm. 68 x 54 cm. € 300 € 600 € 340 Verkocht
1610 Image Richard Reimans (1882-?), olieverf op doek, Tronende Madonna met kind, gemon. r.o., afm. 108 x 69 cm., oude restauraties € 200 € 400 € 220 Verkocht
1611 Image J.D. Scherft (1891-1969), ingekleurde ets, Binnenhof Den Haag, 26/150, ges. r.o., afm. 40 x 30 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
1613 Image A. Rutgers (XX), olieverf op doek, Stadsgezicht, ges. l.o., afm. 22,5 x 16,5 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
1623 Image Han Molenaar (1914-1989), olieverf op paneel, Bemelen, ges. l.o., afm. 49 x 59 cm. € 80 € 120 € 60 Verkocht
1624 Image Han Molenaar (1914-1989), marouflé, Marokkaanse markt, ges. l.o., afm. 36 x 59 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1626 Image Frans Ronda (1899-1976), olieverf op board, Landschap, ges. l.o., afm. 29 x 38 cm. € 60 € 120 € 110 Verkocht
1629 Image F.A. Lissone (1877-1936), olieverf op paneel, Baders, ges. r.o., afm. 36 x 48 cm., craquelé € 100 € 200 € 120 Verkocht
1634 Image Leendert van Dijk (1939), olieverf op doek, Appeltjes in een porseleinen kom, ges. l.o., gedat. '90, afm. 34 x 44 cm. € 500 € 1.000 € 1.500 Verkocht
1636 Image R. Arnould (1919-1980), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 53 x 29 cm. € 60 € 120 € 40 Verkocht
1637 Image Leen Schouten (1936), olieverf op paneel, Appels met groene fles, ges. r.o., afm. 40 x 30 cm. € 160 € 280 € 360 Verkocht
1638 Image Nic Blans Jr. (1917-1996), litho, Intermediate, ges. r.o., 38/100, 1984, afm. 47 x 59 cm., glas gebroken € 30 € 60 € 60 Verkocht
1639 Image Druk naar Jan van Goyen, afm. 24 x 37 cm. € 20 € 40 € 10 Verkocht
1640 Image Armando (1929), litho, Rode boom, ges. r.o., gedat. '94, 9/150, afm. 59 x 41 cm. € 100 € 200 € 180 Verkocht
1643 Image Ronkenstein, linosnede, Oosterbeek, ges. r.o., 4/24, eigen druk, gedat. '88, afm. 19 x 31 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1644 Image A. Winters (1906-2000), gemengde techniek, La Belle et le Bête, ges. r.o., gedat. '95, afm. 35 x 30 cm. € 100 € 200 € 70 Verkocht
1646 Image Kopergravure, "Ducatus Geldria et Zutphania", uit Germania Inferior van N. Visscher, 1684, oudgekleurd, afm. 46 x 56 cm. € 200 € 400 € 130 Verkocht
1647 Image Triptiek, zeefdruk, 1993, 2/75, ges. r.o., afm. 23 x 38 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
1649 Image S. Tajiri (1923-2009), seriegrafie, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '91, 180/200, afm. 49 x 30 cm. € 30 € 60 € 70 Verkocht
1650 Image Olieverf op doek, Stilleven met fles en bloemenvaas, ges. l.o., afm. 39 x 50 cm. € 150 € 300 € 550 Verkocht
1651 Image Patrice van Ramshorst, gemengde techniek, 38/55, ges. r.o., gedat. '97, afm. 28 x 23 cm. € 20 € 50 € 20 Verkocht
1652 Image Willem Janssen, litho, Drie dansers, 188/250, afm. 24 x 29 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1653 Image Jan Peter op Heusden, litho, Man en vrouw, ges. r.o., 41/200, afm. 23 x 31 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1654 Image E. Toebosch, lithografie, Angeli triptiek, 129/200, ges. r.o., afm. 34 x 75 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1657 Image Kopergravure, Amsterveen, afm. 17 x 30 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1658 Image Ingekleurde kopergravure, 18de eeuw, afm. 17,5 x 22 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1659 Image Isaac Tirion, kopergravure, Nieuwe Kaart der Provincie Gelderland, afm. 33 x 38 cm. € 50 € 100 € 50 Verkocht
1660 Image Verwerda, pasteltekening, Berken langs het water, ges. r.o., afm. 26 x 37 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
1661 Image Dirk Wiggers (1866-1933), olieverf op doek, Stilleven met eieren, ges. r.o., afm. 50 x 39 cm., craquelé € 200 € 400 € 170 Verkocht
1664 Image Claes Kraak, aquarel, Paris, ges. r.o., afm. 47 x 58 cm. € 60 € 120 € 50 Verkocht
1668 Image Lene Lykke (1961), olieverf op doek, Birds, ges. r.o., afm. 50 x 50 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1669 Image Henk Westergaard (1962), olieverf op doek, Zwart-witte compositie, afm. 100 x 100 cm. € 60 € 180 € 50 Verkocht
1670 Image Henk Westergaard (1962), olieverf op doek, Zwart-witte compositie, afm. 100 x 150 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
1671 Image L.M.H. Franssen (1905-1990), tekening, Vrouwelijk naakt, ges. l.o., afm. 58 x 44 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1673 Image Karen Sennefelder (1958), olieverf op board, Great Crown Royal Lingerie, gedat. '04, afm. 120 x 120 cm. € 120 € 260 € 100 Verkocht
1674 Image Anne Marie Foget, olieverf op doek, Bloemen, afm. 90 x 98 cm. € 100 € 200 € 90 Verkocht
1675 Image Karen Sennefelder (1958), olieverf op board, ges. l.o., afm. 121 x 122 cm. € 100 € 200 € 360 Verkocht
1676 Image 2 litho's van Bachman, Erotische voorstelling, 7/86 en 64/80, afm. 48 x 29 cm. (2x) € 80 € 200 € 60 Verkocht
1677 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Moeder Gods, afm. 48 x 40 cm., enkele kleine beschadigingen € 400 € 600 € 380 Verkocht
1679 Image Olieverf op doek (bedoekt), IJspret, 19de eeuw, afm. 41,5 x 53 cm., oude restauraties € 300 € 700 € 280 Verkocht
1680 Image Hermanus I Koekkoek (1815-1882), olieverf op doek (bedoekt), Hollands botengezicht aan de oever, ges. r.o., gedat. '1844', afm. 56 x 80 cm., goedgekeurd door het B.C. Koekkoek-huis te Kleef € 9.000 € 15.000 € 13.000 Verkocht
1683 Image J. Aubry, olieverf op doek, Meisje, ges. r.o., afm. 78 x 62 cm., gaatje in doek € 100 € 200 € 80 Verkocht
1685 Image Giovanni Bruno (XX), olieverf op board, Landschap met bootje, ges. r.o., afm. 60 x 73 cm. € 140 € 280 € 120 Verkocht
1686 Image Toscani, olieverf op doek, Stadsgezicht, ges. r.o., afm. 38 x 49 cm., gaatje in doek € 50 € 100 € 60 Verkocht