Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Fotografie, Penningen
Er zijn 118 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4197 | Presentatiekist voor (vul)pennen, afm. 11 x 34 x 22 cm. | Verkocht | |
4208 | Vergulde balpen en vulpotlood, Caran d'Ache + Vulpen, Caran d'Ache (3x) | Verkocht | |
5506 | Presentatiedoos voor (vul)pennen, met negen lades, metaal bovenzijde zit los, afm. 31 x 50 x 20 cm. | Verkocht | |
5512 | Presentatiedoos voor (vul)pennen, afm. 9 x 31 x 20 cm. | Verkocht | |
5682 | Vulpen, Montblanc, met 14 krt gouden kroon + Vulpen, Montblanc, met 14 krt gouden kroon, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5683 | Deels vergulde vulpen, Cartier, Panthère, met 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen, in niet originele doos | Verkocht | |
5694 | Vulpen, Waterman, met 18 krt witgouden kroon, oxidatiesporen + Cross rollerbal pen, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5703 | Vulpotlood, Montblanc Meisterstück Pix, Leonardo Sketch pen, in originele doos met navulling | Verkocht | |
5704 | Twee Montblanc vulpennen, in niet originele dozen, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5705 | Balpen, Montblanc, Arturo Toscanini 1867-1957, special edition, in originele doos + Balpen, Montblanc Meisterstück, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5713 | Vulpen, Montblanc, limited edition 83/89, Musée du Louvre, 2009, met witgouden opengewerkte dop (geïnspireerd door de glazen piramide-ingang), piramidevormig zwart hematiet clipornament en paarlemoeren bekroning van de dop, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
5714 | Balpen, Montblanc Meisterstück Pix + Vulpen, Montblanc 342, met 14 krt geelgouden kroon (2x) | Verkocht | |
5715 | Vulpen, Montblanc, Noblesse, deels verguld, met gemarbreerd blauw lichaam, 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen | Verkocht | |
5716 | Vulpotlood, Yard O Let, met zilveren ring en punt, 925 + Engels zilveren balpen, 925, deukjes + Zilveren Yard O Let balpen, 925 (3x) | Verkocht | |
5724 | S.T. Dupont balpen en vulpen, lichaam en dop gedecoreerd met Chinese lak, vulpen met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos (2x) | Verkocht | |
5726 | Vulpen met twee kronen, Visconti, Alchemy, limited edition 705/1038, doppen gedecoreerd met alchemistische symbolen, beide kronen van 14 krt bicolour goud, lichaam ietsjes verbogen, in originele doos | Verkocht | |
5901 | Vulpen, Montblanc 124, met 18 krt gouden kroon | Verkocht | |
5902 | Vulpen, Delta Israel 60 Celebration, limited edition 43/60, gouden kroon, gouden rand en gouden clip in de vorm van een yad, 18 krt, bezet met briljant geslepen diamantjes, inktsporen | Verkocht | |
5904 | Retractable vulpen, Stipula, limited edition 129/193, Leonardo da Vinci, met 18 krt bicolour gouden kroon, in doos | Verkocht | |
5905 | Verzilverde vulpen, Cartier, World, limited edition 574/2000, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, inhoud niet compleet, gebruikt | Verkocht | |
5906 | Set Caran d'Ache, bestaande uit: vulpen en ballpoint, in originele doos, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5908 | Vulpen, Stipula, Iris, limited edition 780/926, met 18 krt bicolour gouden kroon, gemarbreerde celluloid body, in originele doos, mechanisme behoeft revisie | Verkocht | |
5910 | Drie vulpennen, Pelikan, met gouden kroon, 14 krt, 1 x model 'Souverän', l. 11 en 12 cm, in doos (3x) | Verkocht | |
5911 | Vulpen, Aurora, limited edition 0495, 75th Anniversary, met 18 krt gouden kroon, in originele doos | Verkocht | |
5912 | Vulpen, Cartier, vergulde dop, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
5913 | Verzilverde ballpoint, Louis Cartier, limited edition 317/1847, in doosje | Verkocht | |
5914 | Vulpen, Montblanc 244, met 14 krt gouden kroon | Verkocht | |
5915 | Vulpen, rollerball en ballpoint, Visconti, limited edition 501/1988, Ragtime Aniversary 1988-2008, vulpen met 14 krt geelgouden kroon en dop bezet met cabuchon geslepen tijgeroog, in pennenhouder, inktsporen op de kroon (4x) | Verkocht | |
5921 | Vier vulpennen, Parker, diverse modellen, 3 x 14 krt gouden kroon en 1 x 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (4x) | Verkocht | |
5922 | Twee vintage vulpennen, Montblanc, met 14 krt geelgouden kroon, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5923 | Vulpen, Cartier, vergulde dop, met 18 krt bicolour gouden kroon, gebruikssporen | Verkocht | |
5924 | Zilveren en deels vergulde vulpen, Chaumet, genummerd 04823, clip bezet met cabuchon, dop bezet met paarlemoer, met 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen | Verkocht | |
5926 | Zilveren rollerball pen, 925, Aurora, Optima Riflessi, in originele doos | Verkocht | |
5927 | Twee vulpennen, Waterman, vergulde dop en 18 krt gouden kroon + Waterman's vulpen, vergulde dop en 18 krt gouden kroon, allemaal met gebruikssporen (3x) | Verkocht | |
5931 | Faber-Castell zakbalpen + 2 zilveren zakbalpennen (3x) | Verkocht | |
5933 | Vulpen, Montblanc Meisterstück Pix, dop bezet met diamant, YW1622638, met 14 krt bicolour gouden kroon, in niet origineel doosje, ongebruikt | Verkocht | |
5934 | Geplatineerde vulpen, Cartier, Diabolo, dop bezet met blauwe cabochon, met 18 krt witgouden kroon, inktspoor op de kroon | Verkocht | |
5935 | Doublé balpenhouder, Pelikan | Verkocht | |
5938 | Vergulde zilveren vulpen, 925, S.T. Dupont, met 18 krt geelgouden kroon + Verguld zilveren balpen, 925, S.T. Dupont + Vulpen, dop en lichaam gedecoreerd met Chinese lak, stop zit vast (3x) | Verkocht | |
5939 | Acht Shaeffer vulpennen, drie vulpennen met 14 krt gouden kroon en 1 vulpen met 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (8x) | Verkocht | |
5940 | Antiek rosé gouden vulpotlood, 5,8 gram + Vintage geelgouden en deels geëmailleerd vulpotlood, 12,9 gram + Niëllo met gouden vulpotlood, gedecoreerd met hoefijzer (3x) | Verkocht | |
5941 | Drie vintage vulpennen, Pelikan, met 14 krt gouden kroon, in niet originele doos, inktsporen op de kroon (3x) | Verkocht | |
5942 | Vijf vulpennen, Parker, diverse modellen, gebruikssporen (5x) | Verkocht | |
5943 | Vulpen, Montblanc, Meisterstück 149, met 14 krt bicolour gouden kroon | Verkocht | |
5944 | Twee vulpennen, Montblanc Meisterstück, 1 x 18 krt bicolour gouden kroon en 1 x 14 krt gouden kroon, minimale gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5945 | Vulpen, Montblanc 344, met 18 krt geelgouden kroon | Verkocht | |
5946 | Vulpen, Montblanc Meisterstuck | Verkocht | |
5947 | Caran d'Ache vulpen in doos + Zilveren Caran d'Ache vulpotlood, 925, in doos, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5948 | Vulpen, Waterman Ideal, met 18 krt bicolour gouden kroon + Waterman balpen + Waterman vulpen + Waterman vulpen met 18 krt gouden kroon, gebruikssporen (4x) | Verkocht | |
5949 | Vergulde zilveren vulpen, 925, S.T. Dupont, met 18 krt geelgouden kroon + Vergulde zilveren houder voor balpen, 925, S.T. Dupont, dop sluit niet meer + Twee vulpennen, S.T. Dupont, met 18 krt gouden kroon, allemaal met gebruikssporen (4x) | Verkocht | |
5950 | Vijf vintage vulpennen, diverse merken, allen met 14 krt gouden kroon, gebruikssporen (5x) | Verkocht | |
5952 | Vijf vintage vulpennen, Pelikan, o.a. Souverän, 120, 300, 400, 4 met 14 krt gouden kroon waarvan 1 bicolour, gebruikssporen (5x) | Verkocht | |
5953 | Vijf vulpennen, Parker, diverse modellen, gebruikssporen (5x) | Verkocht | |
5954 | Vulpen, Montblanc, Meisterstück 146, met 18 krt gouden kroon, als nieuw | Verkocht | |
5955 | Twee vulpennen (1 kleiner model), Montblanc Meisterstück, 1 x 18 krt bicolour gouden kroon en 1 x 14 krt gouden kroon, als nieuw (2x) | Verkocht | |
5956 | Balpen, Montblanc Generation + Vulpen, Montblanc, met 14 krt gouden kroon (2x) | Verkocht | |
5958 | Presentatiekastje voor (vul)pennen, op draaivoet, afm. 23 x 22 x 22 cm. | Verkocht | |
5961 | Vijf vintage vulpennen, diverse merken, gebruikssporen (5x) | Verkocht | |
5963 | Drie vintage vulpennen, Pelikan, allen met 14 krt gouden kroon, gebruikssporen (3x) | Verkocht | |
5965 | Vulpen, Montblanc, Meisterstück 146, met 14 krt gouden kroon | Verkocht | |
5966 | Balpen, Montblanc Noblesse, blauw gemarbreerd lichaam, in niet origineel doosje | Verkocht | |
5968 | Vulpen, Montblanc, limited edition 4459/15000, 2006, met 18 krt gouden kroon | Verkocht | |
5969 | Presentatiekastje voor (vul)pennen, op draaivoet, afm. 23 x 22 x 22 cm. | Verkocht | |
5971 | Twee Waterman vulpennen, 1 x Liaison met roodbruin eboniet en vergulde ringen, 1 pen met 18 krt bicolour gouden kroon (2x) | Verkocht | |
5973 | Vulpen, Montegrappa, 1912, met 18 krt witgouden kroon, gebruikssporen | Verkocht | |
5974 | Twee vulpennen, Pelikan, Souverän, M805 Demonstrator Special Edition, 1 x 18 krt bicolour gouden kroon en 1 x 18 krt witgouden kroon, in niet originele doos (2x) | Verkocht | |
5976 | Vulpen, Montblanc, Masterpiece, met 14 krt bicolour gouden kroon, gebruikssporen | Verkocht | |
5977 | Presentatiedoos voor (vul)pennen, afm. 11 x 34 x 22 cm. | Verkocht | |
6166 | Vulpen, Pelikan, limited edition 204/440, 2007, The Lighthouse of Alexandria, dop gedecoreerd met vier gestileerde vuurtorenvensters, donkerblauw gelakt en verguld lichaam, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6167 | Vulpen, Montblanc, Great Characters Mahatma Gandhi, limited edition 234/241, witgouden body en dop, 18 krt, de gouden draad die gewikkeld is om het lichaam verwijst naar de tol van Gandhi waarmee hij elke dag een half uur 'speelde', de fever opal op de clip verwijst naar de kleur van de Indiaase vlag, ca. 0,05 crt, totaal gewicht ca. 100,3 gram, in originele doos met boekje, ongebruikt | Verkocht | |
6168 | Vulpen, Pelikan, Souverän, met 18 krt bicolour gouden kroon, in doos (bodem doos zit los), kleine inktvlekjes op de kroon | Verkocht | |
6169 | Vulpen, Montblanc, limited edition 1629/4810, Elizabeth I, met 18 krt, geelgouden kroon, gelakt lichaam, het patroon op de dop en kegel is geïnspireerd door ornamenten van de omslag van het boek 'The Miroir or Glasse of the Synneful Soul' (door Elisabeth zelf als kind geschreven), ook gedecoreerd met de Tudor-roos, clip bezet met groene synthetische steen, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6170 | Vulpen, Montblanc, 6985/18000, Friedrich Schiller, 2000, dop deels vervaardigd uit amber, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6172 | Zilveren pennenset, Montegrappa voor Bréguet, 925, bestaande uit: vulpen (met 18 krt witgouden kroon), rollerball en ballpoint, clips bezet met saffiertje, in originele presentatiedoos met extra vullingen, 18 krt witgouden kroon en uurwerk, ongebruikt | Verkocht | |
6173 | Kunststoffen met zilveren vulpen, 925, Visconti Firenze, La Bibbia, 39/999, artwork 15852, ivoorkleurig lichaam bewerkt als scrimshaw, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos met papieren | Verkocht | |
6174 | Vulpen, Montblanc, limited edition 3285/4810, Catherine the Great, verguld en gelakt lichaam, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6175 | Vulpen, Pelikan, limited edition 341/445, 2004, pyramids of Gizeh, met 18 krt geelgouden kroon, ongebruikt | Verkocht | |
6176 | Zilveren en deels vergulde vulpen, Montblanc, limited edition 4389/4810, 2000, Charlemagne, gegraveerd met een vroegmiddeleeuws patroon en het monogram van de keizer, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6177 | Vulpen, Krone, John F. Kennedy, limited edition 11/388, handgeschilderde dop met zilveren punt en rand, 925, punt bezet met 15 saffiertjes, witgouden kroon, 18 krt, met blauw vergulde body, in originele doos met authentieke uitnodiging voor de openingsceremonie van JFK's inauguratie in het Witte Huis, ongebruikt | Verkocht | |
6179 | Twee vulpennen: Delta, Adolphe Sax, celebration limited edition 2/46, 2000, body gedecoreerd met geelgoud, 18 krt, dop gedecoreerd met zilver, 925, en twee cabochon geslepen robijntjes, met 18 krt witgouden kroon + Delta, Adolphe Sax, limited edition 344/814, dop gedecoreerd met zilver, 925, in originele doos, ongebruikt (2x) | Verkocht | |
6180 | Vulpen, Caran d'Ache, limited edition 180/888, Harmony, deels verguld lichaam bewerkt met Chinese lak, met kompas (beschadigd), de vulpen is ontwikkeld in samenwerking met een Feng Shui meester, in originele doos | Verkocht | |
6181 | Vulpen, Montblanc, limited edition 1379/4810, Pope Julius II, 2005, gelakt en verguld lichaam, met 18 krt geelgouden kroon, ongebruikt | Verkocht | |
6182 | Vulpen, Montblanc Meisterstück, lichaam en dop vervaardigd uit wit Meissen porselein met het blauwe Meissen-logo, geplatineerde dop, kegel, ringen en clip, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6183 | Vulpen, Montblanc, limited edition 658/4810, François Ier, 2008, lichaam gedecoreerd met tijgeroog, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6184 | Krone vulpen met 18 krt bicolour kroon, limited edition 63/388, 24 Heures Le Mans, huls zit los, ongebruikt, in originele doos, inhoud niet compleet | Verkocht | |
6186 | Vulpen, Montegrappa, limited edition 294/1942, Muhammad Ali, resin met zilver, 925, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt, met 2 inktpipetjes en 1 navulling | Verkocht | |
6187 | Zilveren vulpen, Krone, 925, limited edition 58/188, John J. Audubon, paarlemoeren dop hand beschilderd met diverse vogels, de bovenzijde van de dop klapt open en onthult een miniatuur met de hand geschilderde vogel, met 18 krt bicolour kroon, in originele doos | Verkocht | |
6188 | Vulpen, Montblanc, limited edition 505/888, 1997, Peter I The Great, met opengewerkte gouden dop, 18 krt, dop bezet met smaragdjes, lichaam met groene resin en vergulding, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, zuiger zit los, ongebruikt | Verkocht | |
6189 | Zilveren vulpen, Tibaldi voor Bentley, limited edition 384/550, gedecoreerd met blauwe resin, Bentley at the Brooklands, met witgouden 18 krt kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6190 | Vulpen, Montblanc, limited edition, Marlene Dietrich, punt dop en onderzijde lichaam bezet met paarlemoer, clip in de vorm van stropdas, geplatineerde clip bezet met saffier in de kleur van de ogen van de actrice, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6191 | Geelgouden met lakwerk vulpen, OMAS, limited edition 175/200, 1997, Hong Kong, met 18 krt geelgouden kroon, Return to the Motherland, ongebruikt, in originele doos | Verkocht | |
6193 | Vulpen, Cartier, limited edition 153/888, China, 2008, gelakt en deels verguld lichaam, dop en punt lichaam bezet met koraal, met 18 krt geelgouden kroon, ongebruikt | Verkocht | |
6194 | Vulpen, Krone, Royal Navy, limited edition 3/388, zilveren dop in de vorm van een kanon, 925, top bekroond met onyx en gegraveerd met de Royal Navy kroon, clip in de vorm van een touw, handgeschilderd lichaam (gesigneerd) met zilveren band, 925, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6195 | Vulpen, Montblanc, limited edition 598/888, 2011, Gaius Maecenus, opengewerkt gouden dop, 18 krt, geribd marmeren lichaam, met 18 krt geelgouden kroon, miniatuur Romeinse munt van Gaius aan de einddop, in originele doos | Verkocht | |
6196 | Vulpen, Namiki, dop en lichaam handbeschilderd met urushi lak, gesigneerd, met 18 krt geelgouden kroon, gebruikssporen, inktsporen | Verkocht | |
6197 | Vulpen, Montblanc, limited edition 10260/12000, 2011, C. Collodi, champagnekleurige vergulde dop in de vorm van Pinocchio's neus, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6198 | Verguld zilveren vulpen, 925, Sailor, limited edition 29/200, Hannyashinkyo, clip in de vorm van een Naginata Togi (lang zwaard), met 21 krt kroon, in originele doos met papieren, met extra 21 krt gouden kroon, ongebruikt | Verkocht | |
6200 | Zilveren met houten vulpen, 925, Montblanc, limited edition 526/4810, Alexander von Humboldt, 2007, dop en lichaam ingelegd met zwart grenadille hardhout, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6201 | Zilveren vulpen, Krone, limited edition 42/388, George Washington, lichaam handbeschilderd en gesigneerd en gedateerd '2008', met 18 krt bicolour gouden kroon, dop met inscriptie 'The Society of Cincinnati' en onder de dop vezels van het uniform van George Washington, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6202 | Vulpen, Pelikan, Souverän, met verguld zilveren dop, 925, met 18 krt bicolour gouden kroon, in doos, inktsporen | Verkocht | |
6203 | Vergulde vulpen, Aurora, limited edition 1299, Leonardo da Vinci, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, lichte inktsporen | Verkocht | |
6204 | Ronson Penciliter (vintage pen-aansteker), 1-20, 14 krt gold-filled, in doosje | Verkocht | |
6205 | Geëmailleerd zilveren vulpen, 925, David Oscarson, Alfred Bernhard Nobel 1833-1896, limited edition 14/63, 18 krt bicolour kroon, in originele doos, deze pen is een eerbetoon aan Alfred Nobel en zijn drieënzestig jaar op deze aarde. De pen verwijst zowel naar de vernietiging als naar het leven dat geassocieerd wordt met Nobel: we zien een exploderende dynamietstaaf en op de onderzijde van de body zijn de Zweedse woorden 'Varning, Tandhattar en Fara' gegraveerd. De dop is gedecoreerd met witte duiven die de vrede vertegenwoordigen. De bovenkant van de dop is versierd met de drie Zweedse kronen, ongebruikt | Verkocht | |
6207 | Vulpen, Delta, limited edition 13/80, Maasai Celebration, 2003, dop met gouden rand, 18 krt, bezet met briljant geslepen diamantjes, in originele doos, inhoud niet compleet | Verkocht | |
6208 | Vulpen, Krone, limited edition 63/288, Albert Einstein, deels zilveren lichaam, 925, gradiëntkleurig titanium, handbeschilderd parelmoer, bevat een fragment uit een van Einsteins handgeschreven vergelijkingen, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos | Verkocht | |
6209 | Vergulde ballpoint, Cartier + Vergulde Must de Cartier ballpoint (2x) | Verkocht | |
6210 | Zilveren en deels vergulde vulpen, 925, Montblanc, limited edition 2380/4810, Max von Oppenheim, 2009, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos | Verkocht | |
6211 | Graf von Faber-Castell: 2 vulpennen met 18 krt kroon en 1 balpen, in originele doos, ongebruikt (3x) | Verkocht | |
6212 | Geëmailleerd zilveren vulpen, 925, David Oscarson, limited edition 17/88, Tree of Life, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6214 | Zilveren vulpen, 925, Delta, limited edition 272/807, Garibaldi, handbeschilderd, met 18 krt witgouden kroon, ongebruikt | Verkocht | |
6215 | Vulpen, Krone, limited edition 39/388, Edgar Rice Burroughs’ Tarzan, handbeschilderd, Afrikaans hardhouten eindstuk en dopring, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6216 | Rollerball, Aurora, limited edition 292/499, Leonardo da Vinci, gelakt en deels verguld lichaam, in originele doos met paperweight | Verkocht | |
6217 | Vulpen, Montblanc, limited edition 8641/12000, Mark Twain, 2010, met 18 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6219 | Vulpen, Delta, limited edition 43/48, Enrico Caruso, met 18 krt geelgouden kroon, celluloid, inktsporen | Verkocht | |
6221 | Vulpen, Visconti Firenze, limited edition 64/1000, Romanica, verguld met resin lichaam, met 18 krt bicolour gouden kroon, originele doos (binnenkant beschadigd), ongebruikt | Verkocht | |
6222 | Sterling zilveren vulpen, 925, Cartier, limited edition 365/1904, Santos, 2007, met 18 krt bicolour gouden kroon, in originele doos met lederen etui, ongebruikt | Verkocht | |
6223 | Vulpen, Pelikan, limited edition 43/408, Colossus of Rhodes, 2005, deels bronzen dop, verguld en gelakt zwart lichaam, met 18 krt geelgouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6224 | Vulpen, Graf von Faber-Castell, Pen of the Year 2007, met 18 krt bicolour kroon, bezet met versteend hout, in originele doos, ongebruikt | Verkocht | |
6225 | Zilveren vulpen, 925, Sailor, Sumer, limited edition 104/388, met 21 krt witgouden kroon, in originele doos, ongebruikt | Verkocht |