Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 62 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4259 | Helbi, geelgoud, 18 krt, no. 2107-10, handopwindbaar, cal. 1080, kroon doublé, diam. 34 mm, ca. 26 gram | Verkocht | |
4273 | Geelgouden dameshorloge, 18 krt, bezet met briljant geslepen diamantjes, tot. ca. 0,40 crt, op geelgouden schakelband, 18 krt, handopwindbaar, cal. A. Schild 1012, afm. 15 x 15 mm, ca. 44,6 gram | Verkocht | |
4274 | Frey, rosé goud, 18 krt, ref. 410, handopwindbaar, op lederen band met doublé doornsluiting, small seconds, kroon vervangen, afm. 20 x 22 mm. | Verkocht | |
4275 | Laudier Genève, geelgoud, 14 krt, quartz, op lederen band met doublé doornsluiting, Romeinse numeriek, batterij moet vervangen worden, caseback gesigneerd 'Longines', diam. 31 mm. | Verkocht | |
4276 | Blancpain Villeret, goud/staal, automaat, cal. 9113, op lederen band met stalen doornsluiting, met datumaanduiding en Romeinse numeriek, diam. 33 mm. | Verkocht | |
4284 | Lucien Piccard, platina dameshorloge, 950, kast bezet met oud Europees geslepen diamanten, singel geslepen diamanten en onyx, handopwindbaar, door Invicta Watch Co., tot. ca. 9,6 gram, afm. 22 x 14 cm. | Verkocht | |
4285 | Alpina, platina dameshorloge, 950, kast bezet met singel geslepen diamantjes, tot. ca. 0,35 crt, handopwindbaar, tot. ca. 6.6 gram, afm. 20 x 12 cm, | Verkocht | |
4552 | Timex Dorado Electric, geelgoud, 14 krt, quartz, op lederen band met doublé doornsluiting, met hidden crown, diam. 35 mm. | Verkocht | |
4556 | Longines Tank, verguld, handopwindbaar, cal. 9L, op lederen band met doublé doornsluiting, met small seconds, afm. 22 x 28 mm. | Verkocht | |
4560 | Mido Ocean Star, ref. 7167, staal, automaat, op stalen mesh band, met datumaanduiding, diam. 24 mm. | Verkocht | |
4563 | Omega Curvex, art deco, staal, handopwindbaar, op stalen flex band, behoeft revisie, ca. 24 x 36 mm. | Verkocht | |
4572 | Omega Seamaster De Ville, verguld, automaat, op lederen band met doublé doornsluiting, kroon vervangen, diam. 36 mm. | Verkocht | |
4574 | Zentra Chronograaf, staal, handopwindbaar, op lederen band met stalen doornsluiting, diam. 36 mm. | Verkocht | |
4575 | Endura Telemeter, staal, handopwindbaar, op lederen band met stalen doornsluiting, diam. 36 mm. | Verkocht | |
4576 | Cimier chronograaf, verguld, handopwindbaar, op lederen band met doublé doornsluiting, diam. 36 mm. | Verkocht | |
4577 | Cimier Sport Chronograaf, verguld/staal, op lederen band met stalen doornsluiting, diam. 36 mm. | Verkocht | |
4578 | Ingersoll Mickey Mouse, staal, ca. 1970, op lederen band met vergulde doornsluiting, diam. 31 mm, in origineel doosje | Verkocht | |
4584 | Oris GMT Diver, ref. 7639-84, staal, automaat, cal. 668, op stalen schakelband met vouwsluiting, met datumaanduiding, inclusief doos en extra rubberen band, diam. 44 mm (nieuw) | Verkocht | |
4587 | Zenith, geelgoud, 18 krt, handopwindbaar, op struisvogellederen band met doublé doornsluiting, diam. 35 mm, incl. doos | Verkocht | |
4588 | Edox Classe Royale, staal, quartz, op rubberen band met stalen vouwsluiting, afm. 43 x 40 mm (nieuw) | Verkocht | |
4589 | Roamer Compentence, MST staal, handopwindbaar, cal. 468, op lederen band met stalen vouwsluiting, afm. 35 x 32 mm (nieuw) | Verkocht | |
4590 | Bertolucci, Pulchra Maris Diver, ref. 8055, automaat, op stalen schakelband, met datumaanduiding, diam. 40 mm. | Verkocht | |
4591 | Rado Diastar, ref. 160.0282.3, staal/keramiek, quartz, op stalen en keramische schakelband, afm. 27 x 32 mm (nieuw) | Verkocht | |
4592 | Eterna Porsche Design, ref. 6500-10, titanium, op titanium schakelband, diam. 42 mm, met dag- en datumaanduiding, in doos | Verkocht | |
4600 | Hamilton, geelgoud, 14 krt, handopwindbaar, cal. 770, kast gegraveerd, small seconds, diam. 33 mm, ca. 20,3 gram | Verkocht | |
4603 | Arsa Springmaster, verguld, handopwindbaar, chezard 7400 jumping, second movement, diam. 34 mm. | Verkocht | |
4605 | Hamilton Electric, verguld, quartz, cal. 500A, op lederen band met doublé doornsluiting, afm. 31 x 31 mm. | Verkocht | |
4607 | Hamilton Flight II, heruitgave ca. 1990, ref. 6230, quartz, op lederen band met doublé doornsluiting, diam. 35 mm. | Verkocht | |
4623 | Hanhart, vintage chronograaf, behoeft revisie, enkele ontbrekende delen, diam. 39 mm. | Verkocht | |
4626 | Omega Seamaster Professional, 200 m, staal, quartz, met datumaanduiding, kroon behoeft revisie, diam. 36 mm. | Verkocht | |
4665 | Breitling, verguld, ref. 2526, automaat, cal. Felsa 400, diam. 33 mm. | Verkocht | |
4667 | Seiko Bellmatic, verguld, ref. 4006-6049, automaat, met dag- en datumaanduiding, diam. 40 mm. | Verkocht | |
4670 | Angelus Chronodato, verguld, handopwindbaar, met maand-, dag- en datumaanduiding, behoeft revisie | Verkocht | |
4764 | Arent & Van Leeuw, geelgoud, 18 krt. ref. 1324, quartz, op originele lederen band met geelgouden doornsluiting, 18 krt, diam. 25 mm. | Verkocht | |
4765 | Vintage chronograaf, staal, wijzerplaat gesigneerd 'Sporting', kast ges. r.b. (Plaul Breguette?), kroon vervangen, op lederen band met doublé doornsluiting, diam. 33 mm. | Verkocht | |
4770 | Hamilton, witgoud, 14 krt, ref. 1562, handopwindbaar, cal. 680, op lederen band met doublé doornsluiting, wijzerplaat bezet met single geslepen diamantjes, afm. 20 x 27 mm. | Verkocht | |
4771 | Vacheron Constantin Tank, 18 krt, op lederen band met geelgouden doornsluiting, 18 krt, handopwindbaar, cal. 1003, met Romeinse numeriek, kroon bezet met cabochon geslepen saffier, afm. 23 x 26 mm. | Verkocht | |
4772 | Piaget, geelgoud, 18 krt, ref. 9802D, op gouden met lederen band, handopwindbaar, met malachieten wijzerplaat (beschadigd), kaliber 9P1, uurwerk behoeft revisie, diam. 28 mm. | Verkocht | |
4776 | Rolex Oyster Perpetual Bubble Back, 18 krt, ref. 4486, op lederen band, automatisch, cal. 9 3/4, met small seconds, diam. 24 mm. | Verkocht | |
4777 | Universal Genève, geelgoud, 18 krt, ref. 111214-1, op lederen band, handopwindbaar, cal. 1105, diam. 34 mm | Verkocht | |
4779 | Boucheron dameshorloge, geelgoud, 18 krt, ref. B908-247, quartz, op lederen band, kroon bezet met cabochon geslepen topaas, afm. 20 x 30 mm. | Verkocht | |
4782 | Geelgouden dameshorloge, 14 krt, Quatre Fils, op geelgouden mesh band, 14 krt, handopwindbaar, cal. AS-1677, diam. 16 mm, ca. 22,40 gram | Verkocht | |
4783 | Witgouden dameshorloge, 18 krt, Jaeger-LeCoultre, op witgouden band, handopwindbaar, verborgen kroon, diam. 18 mm, ca. 20,50 gram | Verkocht | |
4784 | Geelgouden polshorloge, 14 krt, Longines, op lederen band, handopwindbaar, cal. 9L, met Arabische numeriek en small seconds, uurwerk behoeft revisie, afm. 20 x 31 mm, ca. 26,50 gram | Verkocht | |
4831 | Geelgouden dameshorloge, 14 krt, Certina, op geelgouden mesh schakelband, 14 krt, handopwindbaar, cal. 13-21, ca. 17,4 gram | Verkocht | |
4872 | Witgouden dameshorloge, Juvenia, 18 krt, op witgouden mesh schakelband, de kast bezet met briljant geslepen diamantjes, tot. ca. 0,50 crt, glas ontbreekt, behoeft revisie, ca. 23,7 gram | Verkocht | |
5680 | Van Esser, A-one, staal, ref AI-3801-170, automaat, cal. ETA-2824-2, op originele lederen band met stalen doornsluiting, met datumaanduiding, diam. 38 mm. | Verkocht | |
5702 | Blancpain Villeret, ultra thin, automaat, ref. 0095-1318, op gouden/stalen schakelband door Gay Frères, met Romeinse numeriek en datumaanduiding, diam. 33 mm. | Verkocht | |
6229 | Jules Jurgensen, geelgoud, 14 krt, handopwindbaar, op lederen band bezet met doublé doornsluiting, diam. 34 mm, uurmarkeringen bezet met single geslepen diamantjes (niet alle uurmarkeringen zijn bezet) | Verkocht | |
6232 | Longines, verguld, no. A53820, handopwindbaar, cal. 22L, op lederen band met doublé doornsluiting, Bréguet numerals, small seconds | Verkocht | |
6233 | Geelgouden dameshorloge, 14 krt, Omega Ladymatic, no. 551010, automaat, cal. 661, op geelgouden schakelband, 14 krt, ca. 26,8 gram, diam. 18 mm, slotje van kettingkje is verdwenen | Verkocht | |
6234 | Geelgouden dameshorloge, 18 krt, Omega, ref. 2683, handopwindbaar, cal. 244, op geelgouden schakelband, 14 krt, honeycomb dial, diam. 18 mm, ca. 18,7 gram | Verkocht | |
6235 | Longines, verguld, no. 88392, handopwindbaar, cal. 6942, op lederen band met doublé doornsluiting, diam. 33 mm. | Verkocht | |
6236 | Longines, gold filled, rosa, no. 9097876, handopwindbaar, cal. 23Z, op lederen band met doublé doornsluiting, wjzerplaat bezet met single geslepen diamantjes, diam. 25 mm. | Verkocht | |
6237 | Cyma, geelgoud, 14 krt, no. 15807, handopwindbaar, cal. 630, op lederen band met doublé doornsluiting, small seconds, kroon doublé, afm. 38 x 25 mm. | Verkocht | |
6239 | Geelgouden dameshorloge, 14 krt, Weiss, handopwindbaar, cal. 21-600, op geelgouden Omega schakelband, 14 krt, ca. 19,6 gram, diam. 18 mm. | Verkocht | |
6240 | Longines, gold filled, 10 krt, no. 725576, cal. 10L, op lederen band met doublé doornsluiting, small seconds, diam. 27 mm. | Verkocht | |
6242 | Vacheron Constantin, geelgoud, 18 krt, no. 248525, handopwindbaar, uurwerk no. 399840, op lederen band met geelgouden doornsluiting, 18 krt, met Bréguet numeriek, kroon bezet met cabochon geslepen saffier, afm. 27 x 27 mm. | Verkocht | |
6245 | Geelgouden dameshorloge, 18 krt, Jaeger-LeCoultre, no. 800603, ref. 1643, handopwindbaar, no. 1428299, crosshair dial, op geelgouden meshband, 18 krt, ca. 31,3 gram, diam. 18 mm. | Verkocht | |
6248 | Concord, geelgoud, 14 krt, no. 606997, quartz, op lederen band met doublé doornsluiting, kroon bezet met cabochon geslepen onyx, afm. 25 x 23 mm. | Verkocht | |
6249 | Bulova, staal, ref. 3-36-1871, handopwindbaar, cal. 11 AOCD, op vintage lederen band van Rolex, doornsluiting niet Rolex, met datumaanduiding, diam. 35 mm. | Verkocht | |
6250 | Art deco herenhorloge, 14 krt, wijzerplaat gesigneerd 'Lecoultre', handopwindbaar, uurwerk ongesigneerd, op lederen band met doublé doornsluiting, case no. 3055, afm. 25 x 22 mm. | Verkocht |