Nederlandse tinnen avondmaalskan, 19de eeuw, kleine restauratie aan klep, gemerkt, hoogstwaarschijnlijk J.E. Ronstadt, ca. 1840, Amsterdam, h. 40 cm.
Direct naar kavel nr: