Gezwart houten met schildpadschild belijmd kunstkabinet, mogelijk Vlaanderen, met acht laatjes en één deurtje, op gezwart houten onderstel (onderstel met 1 lade), enkele beschadigingen schildpadschild en sporen van houtworm, behoeft restauratie, afm. 139 x 65 x 46 cm.