Religieuze Kunst » Kavel 5069

Franse zilveren en deels vergulde neogotische miskelk, 19de eeuw, inscriptie aan de onderzijde met o.a. datering '1866', minimale deukjes, licht verbogen, h. 22 cm, ca. 824 gram

Kavel 5069

Kavel 5069