Luis Filcer (1927-2018), beschilderd schaakbord in etui, etui aan de binnenzijde beschilderd met een koning en koningin, beide gesigneerd r.o., met keramische schaakstukken, afm. schaakbord 53,5 x 53,5 cm, afm. koning/koningin 53 x 24 cm, Herkomst: Galerie Bärwaldt