Chinese zandstenen stele, in de stijl van de Noordelijke Wei-dynastie, achterzijde gedecoreerd met diverse Boeddha's, afm. 48 x 29 cm, gerestaureerd, Herkomst: eigendom van een weduwe uit Keulen, deze had zij geërfd van haar vader een toenmalige Duitse gezant in Thailand